Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Én is szeretnék szép virágokat!!! fórum

Én is szeretnék szép virágokat!!! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 14. 17:35
Köszi a tippet!
2009. okt. 13. 15:54
a yucca szereti a lakás klímáját.minimális locsolást és sok párásítást igényel.a muskátlinak jó a garázs.
2009. okt. 13. 13:13

ocsi rosszul tudtam: yucca pálma a neve-

A muskátlinak jó a garázs? Nincs meleg benn, de éppen nem is fagy.

2009. okt. 13. 10:00
szia.ha nincs hideg helyiséged a muskátlit ki is dobhatod.lakásban nem érdemes teleltetni mert büdös és biztos tönkremegy./tapasztalat/Ha tudod akkor tedd hideg kevésbé világos helyre és fokozatosan csökkentsd az öntözést.tavasszal kell visszavágni.most csak annyit vágj belőle,hogy maradjon egy 15-20cm es növény.a bambusz pálmának mi a hivatalos nehe?
2009. okt. 12. 16:12

Kedves szomszédasszonyomtól kaptam egy nagy rakás muskátlit, melyek még teli vannak virággal. Nagyon örülök neki, csak félek, nem fogom tudni átteleltetni. Segítenétek benne, mi a legjobb, mit kell vele csinálni most, vagy amikor elszárad, illetve tavasszal?

A másik problémát a bambuszpálmám jelenti. Nemrég kaptam, de azzal ijesztgetnek, hogy a fűtési szezon beindulásával valószínűleg ki fog pusztulni a padlófűtés miatt. Tehetek ellene valamit? Egyébként ezt a bambuszpálmát lehet szaporítani házilag?

Teljesen növény-analfabéta vagyok, de szeretném otthonunkat bevirágosítani! Segítségeteket előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook