Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Én-idő szükségessége, megvalósítása fórum

Én-idő szükségessége, megvalósítása (beszélgetős fórum)


1 2
32. vivo44 (válaszként erre: 1. - Potyek)
2020. febr. 12. 20:57

Nem tudnám megoldani az egy hetet, még 2 napot sem, kizárólag magamra, így az ÉN-IDŐ, számomra kiteszi, hogy azt csinálok, amihez kedvem van, legyen az ééppen a Hoxa, takarítás, egy fini süti elkészítése, egy kellemes fürdő,séta a Tisza/Duna parton, stb.

Mindenkinek mást jelent.

Ha számodra egy hetet 7 idegennel, akkor azt.

Sok sikert!

2020. febr. 12. 20:48
Én-idő számomra az, amikor fizikailag egyedül vagyok és mondjuk tiszta a lakás, akkor irok egy cikket (nem ide). Azt nagyon szoktam szeretni :)
2020. febr. 12. 20:47

Biztos nem mennék el 7 másik ismeretlen nővel egy ilyen utazásra. Egyelőre ott tartok, hogy másfél év házasság (lassan 2) után már szivesen elmennék mondjuk nászútra :D

Egyébként nekem nincsenek barátaim, amig volt egy és elmentünk kikapcsolódni a nyaralóba, abból pont elég volt 3 nap, és nem is volt benne shopping csak döglés a melegvizben és kaja, nomeg beszélgetés. De az az egy barátnő is eltünt egy éve kb. Ismerősök vannak, velük gyerekkel együtt összefutunk pár órára, az kikapcsol, csak a folyamatos faggatózás meg felidegesit, pedig az természetes része az ismerkedésnek...

29. gabbbicica (válaszként erre: 17. - Potyek)
2020. febr. 12. 20:20

Csaak ehhez ugymond minek kozvetito?


3 perc alatt veszek egy repjegyet/buszjegyet/tankolok, masik 10 perc alatt pedig foglalok maganak egy szallast a bookingon.


A kozvetiton sporolt penzt meg elkoktelozom a tengerparton...

28. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Potyek)
2020. febr. 12. 20:10

Nekem nem, en szeretek a barataimmal programozni, vagy a csaladommal, vagy ha epp tudjuk hova tenni a gyereket, akkor kettesben.


Egyedul nem vágytam soha, egyedulallokent se ilyen helyre. Akkor inkabb elmentem strandra egy konyvvel.


Csalad es melo mellett pedig nem pazarolnek erre 1 het szabadsagot.

27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Potyek)
2020. febr. 12. 19:38

Engem nem érdekelne. Ha én-időre van szükségem, akkor azt nem idegen nők társaságában szeretném tölteni.

Engem például nem tud lázba hozni a vásárlás sem, ha kedvem van, elmegyek és veszek amit szeretnék, de mint program, számomra unalmas lenne.

Nem szeretem a szervezett utakat, a spontán ötleteket kedvelem.

Persze ettől még lehet ez másnak nagyon jó ötlet, csak leírtam az én véleményemet.

Én-időben vagy pihenésre gondolnék, vagy valami csupa meglepetés programra.

Arra is ügyelve, hogy a társaságnak egy legyen az érdeklődési köre, talán a koruk is.

26. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Potyek)
2020. febr. 12. 18:57
Nem vennék részt a programon, 1 napot sem, inkább maraadok a családomnál és a macskámnál. Nekem a velük töltött idő az én idő, a legdrágább idő. Nem akarok megsérteni senkit, de egész heti pörgés utazás után alig várom, hogy 24 órában együtt lehessünk, ez ami feltölt.
25. Channa* (válaszként erre: 24. - Globus)
2020. febr. 12. 18:51

Nyugis is és nyüzsgős is.

Az énidőm, ha már így nevezzük sokféle lehet, nekem a fürdőkádba ücsörgés nem az, bár mivel több, mint 2 éve nincs kádunk lehet, hogy nem tudnának kiszedni órákig ha még is lenne valahogy:DDDD Na meg persze azért sem, mert napi szinten fürdök, azaz minden nap eltöltök 2xfél órát magányosan a fürdőben;) Ezért ez nekem nem program.


Persze, nem soroltam fel én se, hogy mit szeretek csinálni, de az biztos, hogy a magány nincs benne, azaz én szeretek mindent közösen csinálni valakivel, nekem épp ezért nem kellett külön énidő, amikor kicsi volt a gyerekem, ugyan is szuperül elfestegettünk, hajtogattunk, vagdostunk, stb. együtt is, és nem mellesleg ő is megtanult ilyeneket csinálni:DDDD

24. globus (válaszként erre: 18. - Channa*)
2020. febr. 12. 18:45
Lehet, neked éppen a munkahelyed "nyugis", és utána zsongásra vágysz. Olyan nincs, hogy valaki mindig ezerrel pörögjön, néha le kell lassulni, befelé figyelni, pihenni. Nem feltétlenül egyhelyben bambulásra értem, ez lehet akár alkotó kreatívkodás is, de nincs helye benne mások zavargásainak. Nálam- teszem hozzá... :)
23. jooeva
2020. febr. 12. 18:42
Nekem az én idő azt jelenti első sorban, amit csak magamra fordítok....olvasás, séta, torna, masszázs, nyelvtanulás , bármilyen hobbi...és még lehetne sorolni. De tágabb értelemben az is az, ha beülök a barátnőimmel valahová és jót elbeszélgetünk. Mind-mind feltölt, de nem függ össze a családdal.
22. globus (válaszként erre: 13. - 3d71aa27e8)
2020. febr. 12. 18:40

Nekem is egyből ez ugrott be.

Mivel munkám során emberekkel dolgozom, talán csúnyán hangzik, de feltöltődni egyedül szeretnék. Hátam közepére nem kívánok rajcsúrozást, valamint alkalmazkodást mások igényeihez, csak hogy együtt lehessünk. Nem írom le, hogy miket szeretek csinálni, mert sokaknak ezek munkát jelentenek, de számomra kikapcsolódás és ez a lényeg. Egyedül!

21. Channa* (válaszként erre: 20. - Péter 83)
2020. febr. 12. 18:38
Én is azt írtam, hogy szerintem ez nem énidő...
20. Péter 83 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2020. febr. 12. 18:35
Az én-idő azt jelenti számomra, hogy azt csinálom, ami feltölt. Ha egyedül alszom otthon egy jót, akkor az, ha több ismeretlennel megyek kirándulni több napra, akkor akkor az az én-idő.
19. potyek (válaszként erre: 15. - Channa*)
2020. febr. 12. 18:28
Hát ez jó...és elgondolkodtató....ezért indítottam a fórumot....köszi
18. Channa* (válaszként erre: 14. - Felhőimádó)
2020. febr. 12. 18:27

Szerintem meg ez nem énidő.

Ettől én depressziós lennék.

17. potyek (válaszként erre: 14. - Felhőimádó)
2020. febr. 12. 18:27

Ez igaz, akkor át kell gondolnom... Nincs program, nincs semmi, csak az egyedüllét, tenger bámulás, relax...Lehet erre-fele kell elmenni...

Köszi a véleményt

16. Channa* (válaszként erre: 13. - 3d71aa27e8)
2020. febr. 12. 18:26
Az énidő az én értelmezésemben azt jelenti, hogy ebben az időben azt teszem, ami engem kikapcsol, feltölt, boldoggá tesz, így a barátnőimmel töltött idő is énidő szerintem. Miért kellene egyedül lennie valakinek, aki nem akar. Egy kis gyerekes nőnek pont az a problémája, hogy nincs felnőtt társaságban, ha egyedül tölti az énidőt, akkor megint nincs felnőtt társaságban....
15. Channa* (válaszként erre: 12. - Potyek)
2020. febr. 12. 18:24

Hát ez az! Akinek van erre igénye az megoldja magának, akinek meg nincs az nyafog az énidő után.


Én tuti nem szerveznék senkinek ilyet.

Ez nem egy elmaradt ország, ahol karitatív programokkal kell megtanítani a nőket élni. Itt max. buta nők vannak, azok meg úgy sem mennek el ilyenre.

2020. febr. 12. 18:20

Ez nem én idő.

Az énidő az, mikor beülök itthon a forró vízbe, csak mécsesek világítsnak, nincs itthon senki.

Vagy énidő az, mikor leutazom egymagam horvátországba és 2-3 napig a tengert bámulom.

2020. febr. 12. 18:17
Az Én-idő azt jelenti, ami a nevében is benne van: magaddal töltöd. Nincs ott más ember, csak te, és az, amit szeretsz, ami feltölt, ami kikapcsol. Lehet más emberekkel időt tölteni, de az már nem Én-idő. Az Én-időhöz szerintem az is hozzátartozik, hogy nézz magadba, ismerd meg magad, tudj magadban és magaddal lenni, hiszen ismered, és szereted magad, ezért egyedül is jól tudod magad érezni, nem kell ahhoz társaság. Ez utóbbiakat már csak én teszem hozzá saját, sokéves tapasztalatom alapján:)
12. potyek (válaszként erre: 11. - Birebora)
2020. febr. 12. 18:03
Társas utakra is elmennek egyedül, akinek erre van igénye, amúgy meg természetes, hogy a családdal és barátokkal megyünk szabira.
2020. febr. 12. 18:00
Idegen nők? Ahhoz drága az időm, hogy 8 idegen nővel lófráljak, van nekem családom, barátaim, munkám:)
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2020. febr. 12. 17:59
Hát az sem ártana! De azért az 1 hétêrt, 1 hónapot kellene robotolnom. :)
2020. febr. 12. 17:58
A wellness és shopping csak extra lenne, amúgy túrázás, kirándulás, jó levegő...ezek ingyen vannak. Lehet a 4 napot jobban meg lehetne oldani anyagilag és időileg is...
8. Bless the child (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2020. febr. 12. 17:56
Meg azért ehhez az 1 hét shopping, wellness program a pénztárcának is fel kell töltődnie
7. Lávli (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. febr. 12. 17:55
Hát ha ismernék egymást, akkor sztem nem kellene Potyek, megszerveznék maguknak. De lehet, hogy tévedek.
2020. febr. 12. 17:54
Nekem sok lenne 1 hét. 2 nap max. Annyi elég lenne feltöltődni.
5. Bless the child (válaszként erre: 4. - Lávli)
2020. febr. 12. 17:53
Azt, hittem a 8 nő ismeri egymást
2020. febr. 12. 17:51

Idegen nőkkel egy hétig shopping és wellness?!

Halálosan belefáradnék 😱

3. potyek (válaszként erre: 2. - Birebora)
2020. febr. 12. 17:44
mivel külföldre szeretném szervezni, mert ott élek, így szerintem kellene egy hét, de jó hogy írtad, elgondolkozok a 4 éjszakán is. Köszi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook