Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Én, az Anya! fórum

Én, az Anya! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én, az Anya!

2012. febr. 23. 23:02
Nagyon jól írsz! Gratula a cikkhez, és a gyönyörű családodhoz egyaránt ! :)
2008. dec. 8. 23:50

Annyira jó, hogy vannak ebben a kis Hazában ilyen drága hölgyek!

Bármit írnak is a statisztikák, míg ilyen gyerekszerető, aranyos, igazi NŐK vannak nálunk, a magyarság továbbélése, fennmaradása biztosítottnak látszik!

Bármit is tegyenek, kiabáljanak, ordibáljanak a politika hivatásos prostijai...!

Itt a Hoxán, sok -Vikihez hasonló- asszonnyal "találkoztam", akik tesznek a politikára! Teljesítik szent kötelességüket! Éljenek, -éljetek- sokáig. Gyermekeitek fénylő szemében lássátok meg a reményt, a jövőt!

Néha, ha csak egy néhány percre, na jó, egy néhány másodpercre, én is szeretnék nő lenni. Átélni azt a csodát, ami mindennél szebb érzés lehet...!

Puszi Vikinek, meg minden asszonynak, élettársnak!

Erre tévedő férfitársak: A Nő nem játék, még ha sokan úgy képzelitek is...!

12. winny
2008. dec. 4. 18:31

Továbbra is ilyen nagy boldogságotk legyen.

Egészség.szeretet és nyugalom.

A többit megadja a jó isten:Úgy legyen!

2008. dec. 3. 20:43
Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot ennek a gyönyörű kis családnak!
2008. dec. 2. 22:16

Mindenkinek köszönöm!

Dorka már szép nagy baba,jövőhéten a negyedik hónapot tölti,és azt hiszem sikerrel vettük az eddigi akadájokat,igaz minden nap tanulok valamiből!

Reméljük a következőkben sem lesz ez másképp!

2008. dec. 2. 20:35
Jó egészséget az egész családnak! Nagyon tetszett a humoros leírásod :)
2008. dec. 2. 14:53
Jo egeszseget kivanok a babanak es az egesz csaladnak,mivel nagyon sok tunodes utan jottem en is csak ra,hogy ez a vilagon a legfontosabb,mi jelenthet nagyobb oromot egy anyukanak,mint egeszseges gyermeket lassa,lehet sajat gyonyoru lakas,penz vagy barmi.Kellemes unnepeket mindenkinek.
2008. dec. 2. 14:52
Gratula és tejcsit a babának!
2008. dec. 2. 13:47
sok,boldogságot a picihez!
2008. dec. 2. 12:41
Örülök, hogy egy ilyen "rá méltó" anyukához érkezett ez a piciny élet!Nagyon sok boldogságot kívánok a 3 hónapos családnak egy egész életre!
2008. dec. 2. 12:15
Gratulálok a kislányhoz. Én is kislányt várok, én január 20-ra. Tényleg jól leírtad a történtetet. Mi is albérletbe laktunk, mikor az első babánk megszületett, és most hogy a második lassan ittvan, már a nyakunkon a költözésé is, mivel karácsonyra már az uj házban leszünk.Most meg éppen anyósék fölött lakunk. Minden jót kívánok a családnak. ÉS egészséget a babának. !!
2008. dec. 2. 11:54

Gratulálok a babához és sok boldogságot nektek!

Mily véletlen, az én babám is Dorka lesz, és már csak 3 hetem van a szülésig :)

2008. dec. 2. 11:42

Gratulalok...:-)

Erdekes tortenet...tulajdonkeppen nem is a szulesen van a hangsuly....:-))..de tetszett ahogyan irtal:-)

Minden jot kivanok a kis csaldnak:-))

2008. dec. 2. 11:03
Biztosan sokan vannak/voltak olyan helyzetben, mint én. A babavállalásnak csak egy akadálya volt, a legfontosabb, ami talán létezik, egy biztonságot jelentő otthon.
Nemsokára ez az akadály elgördült az útból!
De addig...

Ugrás a teljes írásra: Én, az Anya!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook