Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Emlékül fórum

Emlékül (beszélgetős fórum)


12. v555
2017. dec. 26. 23:56
Köszönöm a hozzászólásokat, meg az együttérzéseteket. Segített, hogy kiírhattam magamból.
2017. júl. 3. 20:53
Nagyon sajnálom, nyugodjon békében. Próbáld meg túltenni magad rajta ez lenne a legjobb. Azóta nem volt új kapcsolatod?
2017. júl. 3. 19:42

Nyugodjon békében!

Esetleg írj neki kézzel egy levelet, amiben elbúcsúzhatsz tőle, leírod az érzéseid és elviszed a sírjához, vagy egy olyan helyre, ahova régen jártatok.


Az ember ha egyszer szeretett valakit, bármilyen rosszra fordultak is a dolgok, az ilyen hírek megviselik.

2017. júl. 3. 16:04
Nyugodjon békében!
8. v555 (válaszként erre: 5. - Ina87)
2017. júl. 3. 14:14
Tudom, hogy jól döntöttem, hiszen ő nem változott volna meg soha...Kár, hogy ilyen fiatalon halt meg, de ő egész életében habzsolta az életet, és már nem okozott neki semmi örömet, újdonságot...Mindig nagy társaság vette körül, számos barátja ismerőse volt, mindenki nagyon szerette. De amikor egyedül volt, akkor mindig szomorú volt, és magába zárkózott. Nyugodjon békében!
7. v555 (válaszként erre: 3. - Manó2000)
2017. júl. 3. 14:03

Kedves manó2000!

Hát igen, az idő megszépíti az emlékeket, és ezért is viselt meg annyira a halála. Nyugodjon békében!

2017. júl. 3. 14:01
Én is egy hónapja veszítettem el valakit, aki valaha fontos szerepet játszott az életemben. Tudod mi fáj? Hogy nem lehetett elbúcsúzni.
2017. júl. 3. 13:59
Ha valaki nem tud megváltozni akk jobb elengedni,hisz a szenvedés és a megszámlálatlan szakításnak nincs értelme.Sajnálatos h végleg elment,hisz még hosszú életet élhetet volna,minden halálnak van egy gyász oldala amikor kell rá idő,mikor az ember mindent el tud magába rendezni időt adni saját magának,amikor végett ér,még ha most nincs is így,máshogy fogod majd érezni...
4. v555
2017. júl. 3. 13:57

Köszönöm biztató soraidat! Igazad van, nem rágódok már a múlton. Főleg azért is, mert végre boldog párkapcsolatban élek.

Nyugodjon békében!

2017. júl. 3. 13:51

Sajnálom! Nagyon fiatal volt.

NYilván nem mehettek az akkori dolgok úgy, ahogy mentek.

Persze az életed része volt, így nem csoda, ha sokat gondolsz rá. Az emlékek reméljük megszépülnek!

Engedd el! Sírd ki magad(ha sirni kell) és menj tovább!

2017. júl. 3. 13:48

Sajnálom. Fogadd részvétem.


De azért jó, hogy ezt így megírtad itt. Számtalanszor elmondjuk, leírjuk a tanácstalanoknak, hogy igen, mindenkit megillet egy második esély. És számtalanszor mondjuk azt is, hogy hiába a megbocsátás, ha 1x elkövet velünk szemben valamit és megbocsátjuk, akkor a legtöbb esetben elköveti ugyanazt másodszor, harmadszor... itt a példa.


Lépj túl rajta, rég volt, elmúlt, azóta már neked is van új életed, és valószínű őneki is volt egy élete... és hogy az milyen volt, vagy milyenre sikeredett, csak őrajta múlt, ahhoz már neked semmi közöd!

"Mindenki csak a saját életének a kovácsa!"

Nyugodjon békében!

1. v555
2017. júl. 3. 13:24

"Emlékül, hogy emlékezz, mikor emlékem már csak emlék lesz..."

Már 3 éve szakítottunk, és bár nagyon csúnyán elbánt velem, már nem haragudtam rá. Sokáig hívogatott, és nem értette miért nem bocsájtok meg neki, hiszen előtte mindig visszamentem hozzá.De mivel újra-és újra ugyanazokat a hibákat elkövette, be kellett látnom, hogy nem megy ez nekünk...Pedig nagyon szerettem, de már a barátnőim is unták, hogy én szinte 2 naponként hívom őket zokogva, hogy már megint szakítottunk. Pár hete kaptam egy üzenetet egy közös ismerősünktől. Meghalt 47 évesen -ez állt a levélben. Azóta nincs nap, hogy ne emlékeznék Rá...Nyugodjon békében!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook