Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Emlékképek fórum

Emlékképek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Emlékképek

2010. dec. 12. 15:06
Mennyire meghatározóak az ilyen élmények... Nekem a nagyiék "kispadlása" volt ilyen "csodahely". Az ólak felett. Disznó és baromfi szaggal, de ma sem emlékszem erre fintorogva, bármilyen kényes volt az orrom mindig... tán mert az valóban "az" otthon része volt.
5. Szabianyu (válaszként erre: 1. - Beatrix57)
2010. dec. 10. 14:11
Szia én is Bercsényi utcában éltem le a gyerekkoromat!:))))))))))
2010. dec. 10. 13:00
Nekem is tetszett az írás, én is elképzeltelek, ahogy ott lent vagy. Jól láttatod a helyszínt. Kicsit több érzelmi "szálat" vártam, de belegondolva - ha magamból indulok ki -, nem mindenki emlékszik pontosan mindenre. Felelevenedett néhány saját gyerekkori élményem általa(d), azt hiszem le is írom őket. Köszönöm.
2010. dec. 10. 12:34
majd késöbb itt leszek
2010. dec. 10. 10:44

hm..


érdekes..

elképzeltelek..:)

jó volt olvasni...:)


köszi...

2010. dec. 10. 10:08
"A PINCE"

A Bercsényi utca, mint előzőekben is említettem már életem sarkalatos pontja volt. Már csak azért is, mert gyermekkorom - mi általában meghatározó minden ember életében - itt zajlott.
Jóval, rosszal, vegyesen. Természetesen a rossz már csak akkor ülepedik le, ha már elég ésszel rendelkezünk és éljük, saját életünket.
Gyermekként azonban sok olyan dolog történik Velünk, mi misztikus, megfogalmazhatatlan, olyan mesébe illő volt!

Ugrás a teljes írásra: Emlékképek

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook