Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emlékezzünk 4-5 percig, míg ezt a cikket elolvassuk! fórum

Emlékezzünk 4-5 percig, míg ezt a cikket elolvassuk! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Emlékezzünk 4-5 percig, míg ezt a cikket elolvassuk!

7. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Ec63a7fc29)
2008. aug. 7. 23:34

Hogyne sajnálná az ember az ártatlan áldozatokat! Bárhol is élnek.

Nem sokat tudok a bagdadi múzeum kirablásáról. Szóval, semmit. Mutatták, hogy az emberek minden mozdíthatót fülig érő szájjal vittek haza. Üzletekből, valószínűleg a múzeumból is. Majd egyszer lehet, hogy meghirdetik, hogy visszavásárolják a kiállított tárgyakat is, és akkor jól járnak azok akik most(?) kifosztották a múzeumot. Látod, ilyen világot élünk!

2008. aug. 7. 22:51

Valaki magyarázza már meg, miért kellett kirabolni a bagdadi múzeumot????


Mi volt ott?


Az áldozatokat sajnálom. Az amerikai filmeken felnőtt nemzedéket bizonyára meglepte, hogy ennek a történetnek sehol nincs a végén a happy end.:((

2008. aug. 7. 22:41
Olvastam ennek a történetnek olyan feltételezett verzióját is, miszerint az USA saját maga szervezte a merényletet önmaga ellen, hogy ürügyet kreáljon Afganisztán megtámadására, mivel azt mondták, a tálibok bújtatják Osama bin Ladent, a merénylet "atyját". Mind Afganisztánban, mind Irakban sok az olaj. Irakot pedig azárt támadták meg mert azt mondták, hogy Irak tömegpusztító fegyvereket birtokol. A tömegpusztító fegyvereket azóta sem találják. Biztosan sok embernek jól jött az, hogy Szaddámnak vége lett, ez eddig nem is baj, de mindemellett el lehet ezeken a dolgokon gondolkozni. Vajon miért nem szólt bele Amerika abba, amikor a két néger törzs, a hutuk és a tutszik ölték egymást bozótvágókéssel, nem tudom melyik afrikai országban? Persze erre is lehet magyarázatot adni. Mindenesetre én az USA emberbarátságát egy kicsit, iciripicirit, kétségbe vonom. Mondjuk úgy, elgomdolkozom rajta.
2008. márc. 17. 09:17
A tragédiának voltak hősei is,azok,akik fellázadtak az egyik gépen,és nem engedték,hogy végrehajtsák a terroristák a céljukat.Végül ők is meghaltak,de bebizonyították,hogy ellent lehet állni a terrorizmusnak,és a félelmet legyőzte a személyes bátorság,nem sikerült az ujabb támadás.Ők voltak Szeptember 11.-e hősei,az Ő emlékük előtt kell fejet hajtani.Béke poraikra !!
2006. szept. 21. 20:21
A I. és a II. világháború sokkal borzalmasabb volt, mégsem foglalkoznak vele annyit.
2006. szept. 12. 20:52

Gratulalok! Nagyon szep cikk, le a kalappal.

Engem, sajnos szemelyesen is erintett a tragedia, mert, egyresz egy igen kedves baratom par napra leutazott New Yorkba, uzleti megbeszeles celjabol, es soha nem tert vissza...:(((((

Masreszt aznapra szolt a jegyem,visszautazni Kanadaba, ahol elek, ( csaladlatogatason voltam otthon ), es a szokasos 15 oras utbol ket es fel napos ut lett a biztonsagi okok miatt, annyira atkutattak mindenkit.

Ehhez meg hozza kell tennem, habar nem kapcsolodik szorosan a cikkhez, hogy visszautazasom elott ket nappal temettuk el a sogoromat, a noverem ferjet. Szoval a hangulatom nem volt eppen ragyogo.

Az mar szinte semmisegnek tunik, hogy visszaerkeztemkor mindket borondom eltunt, amit vegulis 10 nap mulva kaptam kezhez.

Kisse elkalandoztam, elnezest, de a megdobbenest, amit ereztem, le sem tudom irni, es azota is azon gondolkodom, hogy miert kellett tobb ezer embernek meghalnia? Nagyon szomoru dolog ez, es remelem, megegyszer nem fog elofordulni ilyen eset.

Fogadd elismeresemet a cikkedert,mindent atfogo es tartalmas.

Koszonettel, Baby Kitty.

2006. szept. 11. 21:29
2001. szeptember 11.-én az egész világ szeme előtt zajlott le ez az emberi tragédia, ez a borzasztó dráma, amely mindannyiunkban mély nyomot hagyott. Négy amerikai kereskedelmi légjárművet térítettek el ezen a reggelen.

Ugrás a teljes írásra: Emlékezzünk 4-5 percig, míg ezt a cikket elolvassuk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook