Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » EMC első cafeteria kártyáról ki mit tud? fórum

EMC első cafeteria kártyáról ki mit tud? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 7. 10:39
Nálunk a CBA-sem fogadja el a kártyát állitólag miután valaki fizetett vele a főnők nő levonta a pénz táros fizetéséből az összeget,ez egy ilyen ország ilyen üzlet lánc rá adásul magyar állitólag.
2012. máj. 7. 09:33
Egyedül csak a CBA boltokban tudtam vele vásárolni, sajnos ha az ügyfélszolgálatost el is éri az ember csak ködösit..
2012. máj. 6. 18:23
Én is kaptam EMC-kártyát semmit nem ér,próbálkoztam,COOP-CBA,boltokban,nem fogadják el,30km utazás ha használni akarom.Sajnos nálunk csak ilyen sz..r üzletek vannak,
2012. ápr. 23. 18:11
valószinüleg ,azért nem,mert nincs feltöltve.Elöszőr a munkáltatóval kell felvenni na kapcsolatot ő megmondja,hogy mikor kerül rá pénz.A legutolsó informáciom szerint a CBA,LIDL fogadja el a TESCO-val most folynak tárgyalások.Egyébként a kibocsájtó cég ügyfélszolgálata elérhetetlen!További sikeres probálkozást kivánok mindenkinek!
4. babybabo (válaszként erre: 3. - Dóri1965)
2012. ápr. 22. 19:23
Hát sajnos még nekem sem sikerült több infót kiderítenem róla. Párom egy kollégája próbált vele Tescoban fizetni, de nem fogadták el.
3. dóri1965 (válaszként erre: 2. - Babybabo)
2012. ápr. 22. 19:16
Nekem is ilyen van meg jó pár kollégámnak de mi sem tudunk róla semmit...
2012. ápr. 21. 10:30
Párom ilyen kártyát kapott és fogalmam nincs, hogy hol fogadják el. A honlapukon nem lettem sokkal okosabb. Valaki használta már ezt a kártyát?
2012. ápr. 21. 10:29
EMC első cafeteria kártyáról ki mit tud?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook