Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Embrió transzfer fagyasztott embrióval fórum

Embrió transzfer fagyasztott embrióval (beszélgetős fórum)


2010. júl. 20. 15:38
Itt a Hoxán Ájrinnak volt pl. ilyen. Ha őt megkeresed, biztos szívesen válaszol. Sajnos, neki nem sikerült, de nem azért, mert "fagyibaba" volt.
6. Pici04 (válaszként erre: 1. - Lilcsi1)
2010. júl. 20. 14:52
Sok sikert!:)
2010. júl. 19. 07:35
Fagyasztott embrió transzfer: lombikprogramból maradt, beültetésre nem került, de már megtermékenyített petesejt. Felengedés után kerül vissza a méhbe, ahol remélhetőleg tovább osztódik.
2010. júl. 18. 19:32

Engem is érdekelt a téma, mert még sosem hallottam róla!

Így utána néztem kicsit!

[link]

2010. júl. 18. 18:56

Arra lennék kíváncsi,hogy a lefagyasztott embrió hogy életképes?

Nekem is felkeltette az érdeklődésemet,ne haragudj,ha furcsa a kérdésem :)

2. lanu (válaszként erre: 1. - Lilcsi1)
2010. júl. 18. 15:36

Szia!


Ne haragudj,hogy nem tudok segíteni,engem csak az érdekelne,hogy mi ez az egész? fagyasztott embrió transzfer? Az micsoda? Egy lefagyasztott embriót beültetnek? Mégis,honnan van a lefagyasztott embrió nekik? Kicsit durván hangzik,de lehet,hogy csak félre értelmeztem.

Szeretném,ha elmondanád,hogy mi is ez.

Kivánok neked egy szép,egészséges kisbabát! :)

És még1x,ne haragudj,hogy nem értem,de kíváncsivá tettél.

2010. júl. 18. 13:47

Nemsokára fagyasztott embrió transzferem lesz.

A fórumban elsősorban tapasztalatgyűjtésről, információcseréről lenne szó a fagyasztott embriók beültetésével kapcsolatban.

Illetve érdekelne olyanok tapasztalata akiknek már volt ilyen, sikeres vagy sikertelen.

Akik fagyasztott embrió transzferre mennek, illetve volt már ilyen tapasztalatuk, csatlakozzatok, beszélgessünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook