Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Embrió szívleállás - mi az oka? fórum

Embrió szívleállás - mi az oka? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 2. 09:14

Más téma:

Ismeri valaki közületek az Ezüstkolloid oldatot?

Erről szeretnék infókat, és tapasztalatokat..

44. bcb6de9272 (válaszként erre: 43. - A0c1361e44)
2011. febr. 1. 23:31
Vannak ilyen vad barmok is...velem is próbálkozot de én meg mondom őszintén nem tudnám szeretni, mert megutáltam...fájt amit velem csinált...
43. a0c1361e44 (válaszként erre: 42. - Bcb6de9272)
2011. febr. 1. 22:55

Igen, nem csak ettől lehet. Én is ismerek valakit, akit a férje 8 hónapos terhesen vert meg úgy, hogy meghalt a babájuk. Ott nem volt kérdés mi történt. Aztán a pasinak még volt képe próbálkozni.

A lány az unokatesóm:(

Na, de túl van rajta:) Néhány évvel később ismét férjhez ment és azóta már van 2 gyereke:)))

2011. febr. 1. 22:11

Én is elfogadtam a dolgot, de mégis izgat miért...és miért történik ez sok nővel?

Esetemben 100% hogy a verés okozhatta a halált...de ez sem tuti, mert van olyan akit nem vertek meg mégis ez történt...meg jó beszélgetni, bármiről beszélhetünk...nem csak erről.)

2011. febr. 1. 22:09

van még valaki?

A páromnak egy tüdeje van.(

pici korában kivették, mert mindég tüdőgyulladása volt...és úgy látták jónak 77 ben, hogy kiveszik, nincs panasza csak elment levegőzni mátraházára...a párom szülei nem tettek érte semmit, anyja elhagyta apja letojta...én vagyok neki...csak...és ma döbbentem rá mennyire szeretem, amikor kikísértem a buszhoz...

A hibákért bocs a gép billenytyüje nem túl okés én meg nem javítgatok, mert eléggé fáradt vagyok de van kedvem beszélgetni...

2011. febr. 1. 20:49

Nekem mondta az orvosom,hogy a babák (első temiszterben) kb.10% nem marad meg.A sejtosztódások során ha hiba van elhal.Genetika?

"Nem minden tojásból lesz fióka" - a természet rendje még ha oly' fájdalmas is.

39. a14deb9047 (válaszként erre: 37. - A0c1361e44)
2011. febr. 1. 20:46

Se fogamzásgágtló, se ab., se e későn, se művitamin.... mégis 7 hetesen elment. Soha nem kérdeztem meg, hogy miért... A természet így döntött és elfogadtam... Bár gyakran eszembe jut a névnapja, a születésnapja, hány éves lenne, stb. Ő angyalka lett... Az élet megy tovább.

Az élőkkel kell foglalkozni!!

2011. febr. 1. 20:44

Van a hoxán egy orvostanhallgató: Pirosalma.

Esetleg tőle kaphatsz magyarázatot - talán.

2011. febr. 1. 20:42

Nem tudom ki hány éves volt, amikor a vetélése történ és természetesen úgymond ok nélkül, de szerintem sokat tehetünk mi nők erről. Fogamzásgátló, abortusz, későn vállalt terhesség, amit megeszünk, a sok szintetikus vitamin. Én a terhességi vitaminokat sem favorizálom.

Szerintem a háttérben ilyenek vannak. Természetesen sok esetben a szülök nem túl jó génjeik találkoznak, ez esetben inkább legyen vetélés, mint olyan betegség, amely korai halálhoz vezet.


Sajnálok mindenkit, aki ilyet átélt, de nekünk kellene jobban magunkra odafigyelni...

36. sajert
2011. febr. 1. 20:39

Épp ma voltam bent az egyik régi munkahelyemen, ahol az egyik, fiatal kolléganőm pont így járt, mint te.


Neki a 12. heti kötelező uh-nál megállapították, hogy meghalt az embrió. Kb. 9 hetesen, három naposan. 9 hetesen még volt ultrahangon, valószínűleg még egy-két napig élt. A hideg futkosott a hátamon, mikor mesélte. Neki nem mondtak semmit, csak a szövettan írta hogy tényleg embrió volt (kiműtötték belőle).


Régen is volt ilyen, csak akkor tényleg a menstruáció elmaradása, illetve a rosszullétekből következtettek terhességre, nem 6 hetesen (ami ténylegesen csak 4 hetes!!) tudták meg általában a nők, hogy terhesek, hanem minimum 8 hetesen. A természetes kiválasztódás működik. Régebben a nők többsége - már bocsánat a kifejezésért - nem épp tragédiának érezte, hogy az öt gyerek mellett elment a hatodik... Nagymamám (most lenne 90 éves) 8 gyereket szült, 5 élte meg az iskoláskort, és szerinte még kétszer volt terhes, de végül nem lett belőle baba...


A nővéremet 1958-ban Anyu hasában daganatnak gondolták... Anyu alig bírta őket meggyőzni, hogy bizony egy gyerek lesz (megállapították Anyunak, hogy fejletlen a méhe, nem lehet terhes!). Nem volt ultrahang, NST, csak valami tölcsér, azzal nézték a szívhangot, de nem a hatodik héten.

35. hpkati (válaszként erre: 34. - Bcb6de9272)
2011. febr. 1. 20:38

Én még vagyok...:))

Mi a baja párodnak?

2011. febr. 1. 20:35

Itt vagytok még?

én most debrecenbe vagyok, párom elment szanatóriumba Mátraházára...de írja nem jó...így hamarabb haza jön...

33. bcb6de9272 (válaszként erre: 32. - Hpkati)
2011. febr. 1. 20:33

Ez a történet 2007-ben volt...már vége.

de nem kívánom senkinek amiket átéltem...sokáig nem éreztem magam nőnek, mert egy állat megvert terhesen, aki nem törődött azzal, hogy élet van bennem.

32. hpkati (válaszként erre: 29. - Bcb6de9272)
2011. febr. 1. 20:31
Örülök, hogy jobbra fordult az életed!!!
2011. febr. 1. 20:31

Azon az éjjelen azt hittem meghalok a babával együtt:(

de végül ő halt meg:(

30. karika5 (válaszként erre: 29. - Bcb6de9272)
2011. febr. 1. 20:30
háát a hideg futkosott........de a lényeg most minden ok!!!!!
29. bcb6de9272 (válaszként erre: 26. - Karika5)
2011. febr. 1. 20:28

Úgy történt, hogy mi szakítottunk de közben kiderült babát várok, ő közölte vetessem el...de nem akartam ezt tenni.

Így egy alkalommal megvert, hátba vágott...és másnap kórházba kerültem.

A doki látleletet csinált a rendőrök..azt mondták én hazudok...ennyi...

Még akkor végleg szakítottam vele..ma már holnap lesz 29 hónapja új párom van, akit imádok!

2011. febr. 1. 20:24
Biztosan azért ment el..
2011. febr. 1. 20:23

Nagyon sok oka lehet, nekem anno 2002-ben ment el egy babám. Neki nem állt le a szíve hanem egyszerűen az 5. héten kilökődött. Nekem se mondtak semmit csak hogy ez előfordul.


De ha szeretnél babát és csökkenteni a kockázatot akkor én ajánlok neked egy tisztító és vitaminkúrát. Nagyon sokat segít, nekem 6 év küzdelem után ez vezetett a sikerhez.

2011. febr. 1. 20:23
Akkor most nincs már veled az akkori párod?
2011. febr. 1. 20:22
Most fogdokihoz járok ha végeztem jöhet a baba is.)
24. bcb6de9272 (válaszként erre: 20. - Gálos Ildikó)
2011. febr. 1. 20:20
Esetemben a terhesség 8 hetében az akkori párom megvert, persze ezt nem mondtam a dokinak...én ennek tudom be...csak kíváncsiság vezérel, igazad van...ezer oka lehet...
2011. febr. 1. 20:17
Kedves Ildikó !Nagyon jól megfogalmaztad:))))
22. karika5 (válaszként erre: 21. - 8f93a64f70)
2011. febr. 1. 20:15
A legjobb Belgyógyászat..
21. 8f93a64f70 (válaszként erre: 14. - Karika5)
2011. febr. 1. 20:14
milyen osztályon?
2011. febr. 1. 20:12
Nem hinném, hogy a pontos okát bárki is meg tudja mondani. Nagy valószínűséggel genetikai okra vezethető vissza. De ez csak egy lehetséges ok. A természet így kímél meg attól, hogy beteg kisbabád szülessen. Tudom, hogy fájdalmas dolog elveszíteni még egy embriót is, de milyen fájdalmas lenne ha a terhesség kihordása és a szülés után derülne ki, hogy súlyos szívproblémával született meg a gyermeked. Nagy valószínűséggel olyan beteg lehet már az embrió szíve, hogy az élettel összeegyeztethetetlen, ezért spontán elhal a magzat. Okként megemlíteném az édesanyát ért ártalom a 2.terhességi héten, amikor is az embrió szíve fejlődik. Az is lehet, hogy nem is tudja az anyuka, hogy fertőzött személy közelében volt. De valóban lehet környezeti ártalom is. Nagyon sok minden lehet az oka. De hinni kell abban, hogy a következő terhesség kapcsán minden rendben lesz. Ne kezdjetek el félni, szorongani. Én amikor a gyermekeimet vártam, nagyon boldog voltam, nyugodt, kiegyensúlyozott és eszembe sem jutott, hogy valami probléma lehet velük. Nem is volt két gyönyörű egészséges babám született. Mindenkinek azt kívánom, hogy egészséges babája szülessen problémamentesen!:)
19. hpkati (válaszként erre: 15. - Bcb6de9272)
2011. febr. 1. 20:11

Bocsánat, nem esett le rögtön:))


Köszönöm szépen, jól vannak.

18. bcb6de9272 (válaszként erre: 17. - Pritta)
2011. febr. 1. 20:11
De szerintem ha valakivel ez megtörténik keresi az okokat...
17. pritta (válaszként erre: 9. - Bcb6de9272)
2011. febr. 1. 20:08
én is tudok ilyen családot, de szüleimnél is 5-ből 2 elment korai időben. Ez van. tényleg természetes kiválasztódás. régen is volt, csak nem volt ekkora felhajtás körülötte vagy nem tudták mi miért történt ezért nem hallani annyiról korábban. nem is volt UH amivel nézték volna. nem hiszem h most kezdte volna a természet
2011. febr. 1. 20:07
legalább lett egy szép fiad...:)))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook