Emberi hülyeségek. (beszélgetés)
Biztosító ügyfélszolgálata
Üf: 82 éves vagyok. Múlt héten volt egy ütközetem
Üf: Jó napot kívánok, volna egy óriási problémám: tegnap vettünk egy
új Renault-t. Bár mondjuk ez nem is olyan nagy probléma.
Operátor: Mi a rendszáma?
Ügyfél: Tudom azt is mondani, és a kötvényszámot is!
O: Köszönöm, mi a rendszáma?
Ü: Mondom a kötvényszámot....
Ügyfél: A rendszámom: DLP
Operátor: Sajnos nem találom... betűzné?
Ü: Déelpé! nem igaz, hogy nem érti!!!!
O: Pedig nem találom. Kérem, betűzze nevekkel!
Ü: Dénes, Lóbelt....
Operátor: Jó napot kívánok, XY vagyok, miben segíthetek?
Ügyfél (félve): ööö. Bocsánat, ugye maga nem egy gép?
Operátor: Üdvözlöm, XY vagyok, miben segíthetek?
Ügyfél: Jó napot, én Szabó Istvánné vagyok. (szünet)
O.: (vár) Igen?
Üf: (meglepett hangon) Igen?
Ügyfél: Mondják már meg mitől lett a biztosításom havi 1200
forint??!!!
Operátor: (megnézi a gépben) Uram ez nem a havi, hanem az éves díj!
Ü: Jaj, ne haragudjon, bocsánat. Exhumálom magam.
Ügyfél: Jó napot kívánok, van egy autó az apám nevén. Én az apámnak
vagyok a fia.
Ügyfél: Én a Szabó Jánosné férje vagyok...
Operátor: Tudna mondani nekem szerződésszámot?
Ügyfél: Persze. Várjon egy kicsit, előveszem az izémet.
Operátor: Kérném szépen az autó rendszámát.
Ügyfél: jé-tyé hétszázhúsz, tehát János, Tibor, . ööö.. Ybil (?)
Üf: Az autó rendszáma: B, mint Béla, X, mint Xanax..
Üf.: . H, mint Helemér.
Üf: .. K, mint Károly, D, mint Dénes, X, mint Sex.
Üf. (köszönés nélkül, üvöltve): Halló! Há' én má' eladtam az autót!!!
Operátor: . Milyen autót?
Üf.: Há' a Margitét!!!
Üf.: Halló. Már próbáltam hívni magukat, de a szóbeszéd után nem jött semmi. (a gépi menüre gondolt)
Ügyfél: .. Ezen a papíron nem lehet elmenni!
Üf: XY vagyok, van egy kis gondom.
Operátor: Jó, megnézem. Mi a kötvényszáma?
Üf: ...ÖÖÖ, várjon egy kicsit .... (nem találja)......
O: Jó, akkor mondjon inkább rendszámot!
Üf.: Rendben, azt is mondom...
Üf: Kaptam Önöktől egy levelet. Kérem magyarázza el, hogy mit jelent!
Operátor: Rendben. Mi szerepel a levélben?
Üf: Hát azt honnan tudjam? Most dobtam be a kályhába!
Operátor: (kérdez valamit az üf.-től, a háttérben egy kislány hangosan kiabál)
Üf: Várjon egy kicsit! (kislánynak mondja) Évikém, most nem érek rá! Menjél ki a hűtőbe, légyszives!
Üf: Volna egy kis problémám.
Operátor: Mi történt?
Üf: Tegnap a parkolóban álltam és megnyomott hátulról egy kínai.
Üf: Várjon egy kicsit, mondom a kötvényszámomat, csak meg kell keresnem.. (matat, majd beleszól) Halló. El tetszett menni?
Op.: Van Önnek mezőgazdasági őstermelői igazolványa?
Üf: Ááá, nem. Én csak galambokat tartok. meg a feleségemet.
Üf: XY vagyok "érdeklődni szeretnék, hogy kaptam önöktől 2 papírt, és ami azt se tudom, hogy micsoda, vagy hogy, vagy mi, vagy mi van, és hogy ezek micsodák és hogy mi van, hogy hogy van, vagy mi van".
Op: . és a kárt okozó melyik biztosítónál van?
Üf: Ó, hát azt nem tudtam meg, mert olyan ideges lettem, hogy majdnem megöltem!
Üf: Le akartam mondani egy szerződést, ezért bementem az Önök egyik fiókjába, de nem törölték ki.
Op.: .és Ön közalkalmazott?
Üf: Nem, van munkahelyem.
Op: Éves szinten 1408 Ft-tal nőtt a díja, ez 1,8 %-os díjnövekedést jelent.
Üf: Értem... Akkor maguknak LÓFASZ A SEGGÉBE! (lecsapta)
Üf: Önöknél van a kötelező feleség biztosításom. (felelősségbiztosításra gondolhatott)
Üf: Én most 8-as bónuszban vagyok?
Op: (megnézi) Igen.
Üf: És a 8 után a 9 jön?
Op: Mikor született?
Üf: '72-ben. A 6.20-sal jöttem (1972.06.20)
Üf: Utasbiztosításnál, ahány ÉLŐ személy megy, arra kell fizetni?
Operátor: .. Értem. És Ön Nagy Ágnesné?
Operátor: Milyen papírt tetszik nézni?
Üf: Hát amit Önök küldtek, az idegszállást , vagy mit (indexálás).
Üf: De hát nekem a fiókban azt mondták, hogy ... !!
Op: Sajnos akkor rossz információt kapott a fiókban.
Üf: És akkor most menjek vissza, és nekik verjem ki?!
Op: Jó napot kívánok, XY vagyok, miben segíthetek?
Üf: Nahát, megint egy emberrel beszélek. Az előbb is így volt, csak akkor egy nő vette fel. (és leteszi).
Üf: Nem értem, hogy miért küldözgetik a csekkeket, amikor az autó már rég ki lett vonva idegesen a forgalomból!
Üf: Volt egy kismotorom, de már nincs meg. Mit tegyek?
Op.: Küldje be kérem az adásvételi szerződést!
Üf: Ja, de nem eladtam, hanem elcseréltem két malacra.
Üf: Szeretnék a kötelező biztosítással kapcsolatban egy traktorral beszélni.
Üf: Szeretném, ha a segítségemre lenne. Ellopták a táskámat és benne volt mindkét autóm.
Üf: Jó napot kívánok, van egy utánfutónk apukám néven.
Üf: Halló! Én Balogh Józsefné, meg a férje vagyok.
Op.: Jó napot kívánok, XY vagyok, miben segíthetek?
Üf.: Jó napot kívánok, én meg egy ember vagyok. Azt szeretném mondani, hogy .
Op.: És négykerék-meghajtású az autó?
Üf.: . háááát, mind a négy kereke forog.
Op.: (elneveti magát)
Üf.: . és ha még azt is hozzáteszem, hogy szőke vagyok.
Op.: És a baleset okozója elismerte a felelősségét?
Üf.: Ó, hát persze, egyből. Azt mondta, örül, hogy nem verem meg.
Üf.: Gépjármű kárunk volt, és kint volt nálunk a helybeli színlelő.
Üf.: Én XY kollégájukkal szeretnék beszélni.
Op.: És melyik fiókban dolgozik a kolléga?
Üf.: Az egyikben.
Üf: .és akkor most tulajdonképpen december 31-én ér véget az év? Mármint, hogy Önöknél is?
Üf: A kocsim biztosításával kapcsolatban kérdeznék, mit mondjak?
Mindent tudok mondani!
Op: Akkor kérem a szerződésszámot.
Üf: Úúú, az hol is van, hogy van?
Op: Mindegy, akkor az autó rendszámát kérem.
Üf: A rendszám? Mi is a rendszám? Várjon, hol van az itt?
Üf: Másfél hónappal ezelőtt kórházba kerültem, ahol több hónapig kezeltek.
Üf: Jó napot kívánok, lenne egy kis problémám. Mondjak egy szerződésszámot, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz?
Amerikai rendőrbeszólások - TOP 14
14. Vegye le a kezét az autóról, mert különben olyat teszek, hogy a születési anyakönyvi kivonata érvénytelen lesz.
13. Ha fut, akkor fáradtan megy a sittre.
12. Tud gyorsabban futni, mint 400 méter
másodpercenként? Ha nem tudná, ennyi a fegyverembol kiloheto 9 mm-es töltény átlagsebessége.
11. Szóval nem tudja, mennyivel ment? Akkor azt
írhatok a feljelentésbe, amit csak akarok?
10. Persze hogy beszélhet az ügyeletes tiszttel, de nem hinném, hogy az sokat segítene. Ja tényleg... említettem már, hogy én vagyok az ügyeletes tiszt?
9. Figyelmeztetés? Azt akarja, hogy figyelmeztessem? Jó, figyelmeztetem, hogy ne csináljon ilyet még egyszer, mert akkor megint fel fogom jelenteni, úgy mint most.
8. A következo kérdésre adott válasza alapján fogom eldönteni, hogy részeg-e vagy sem. Miki egér macska volt vagy kutya?
7. Nyugi, a bilincs csak azért szoros, mert új. Ha viseli egy darabig, kitágul.
6. Igen, meg van szabva, hogy mennyit kell bírságolnunk naponta. Még két feljelentés, és kapok egy kenyérpirítót.
5. Istenben bízunk, a többieket megnézzük a
nyilvántartásban.
4. Két pontosan mekkora sört? 3. Nem uram, már nincs megszabva, hogy mennyit kell bírságolnunk. Régen meg volt, de ma már annyit bírságolhatunk, amennyit csak akarunk.
2. Örömmel hallom, hogy a fokapitány úr az ön személyes jó barátja. Legalább lesz, aki leteszi
magáért az óvadékot.
1. Szóval azt hallotta, hogy a szép noket nem
bírságoljuk meg? Hát ez így is van... 100 dollár lesz.
Hát ez kész, aki ez elolvassa annak tuti jó napja lesz, rég nevettem így vmin ha azt neten láttam.
Köszi szépen és szép napot!
Hitelügyintézõk által feljegyzett gyöngyszemek
"A munkaviszonyom folyamatos, de megszakításokkal." "Lehetne úgy visszafizetni, hogy két nyár alatt és akkor, amikor én mondom?"
"Kezes, meg ilyen hülyeségek kellenek?"
"Most szûnt meg a munkanélküli viszonyunk."
"Van telefonos vezeték."
"Én az öcsém nõvére vagyok."
"Három idõ alatt szeretném visszafizetni."
"És ez a hitelkérelem mennyi idõ alatt folyósul meg?"
"Hogyan lehetne hozzájutni ehön a hitelhön?"
"Hogy is megyen ez a hitelösszeg?"
"Az Internetrõl letölthetõ munkáltatói igazolásnak mi az e-mail címe?"
"És a hitelhez nem elég, ha valaki csak úgy fel akarja venni?"
"Inkább átadom a telefont a férjemnek, mert most húzták ki az egyik fogamat..."
"Akkor holnap majd megadom a faxszámlaszámot."
"És ha van egy házam fedezéknek?"
"Szóval jövedelem mindenképpen kell hozzá?"
"Én minimálra vagyok bejelentve, de a számlámra érkeznek a nagy lóvék."
"Vezetékes mobiltelefont nem fogadnak el?"
"Jelenleg nincs munkaviszonyom, de ha lenne, kb. hatvan nettót keresnék."
"Ez a nettó hatvan... ez nettó hatvanezer, vagy bruttó?"
"Azt szeretném megkérdezni, hogy! van-e olyan hitelük, ami engem érdekel."
" Öt év, az sok lenne. Inkább tíz legyen!"
"Érdeklõdnék, hogyan mûködik ez a személyi kocsön, vagy mifene!"
"Az újságból izéltem ki ezeket a hitellehetõségeket..."
"A vezetékes telefont mobil formájában elfogadják?"
"Ha a szomszéd telefonszámát adom meg, az nem jó?"
"És akinek zsebtelefonja van, az mi'csinájjon?"
"Hát errû' nem vó't ám szó a reklámba', hogy munkaviszonynak is kell lennie!"
"Nem tudom, jogosult lennék-e erre a hitelre, mert hát elég messze lakom."
"Akkor ehhöz munkaviszony is kell? Mióta kõ' köcsönhöz munkaviszony?"
" A hitellel szeretnék kapcsolatban érdeklõdni."
"Engem a gyorssegély érdekelne, amit reklámoznak."
"Nincs munkám, nincs fedezetem, milyen hitelt tudna ajánlani?"
- És mennyi a havi nettó jövedelme?
- Tippeljen jó, mert nem vagyok egyedül!
- Egyedül, vagy adóstárssal, igényelné?
- Egyedül a férjemmel.
- A legkisebb felvehetõ összeg háromszázezer forint.
- Nem baj, én úgyis csak százötvenezret szeretnék.
- Vásárlásra szeretnénk felvenni kölcsönt.
- Mit vásárolnának?
- Valami nagyot.
- Mire gondol pontosan?
- Hát, nagyobbat.
- Lakást vásárolnának?
- Nem, hát azért akkorát nem!
- Érdeklõdnék az után a bizonyos hitel után!
- Milyen hitelt szeretne?
- Hát asztat én honnan tudjam, azér' telefonálok, hogy megmondja!
- Nekem százezer forintra lenne szükségem.
- A felvehetõ minimális hitelösszeg háromszázezer forint.
- Akkor nézzünk mondjuk négymillió forintot.
- Az probléma, hogy a telefonszámla a nagymamám nevére érkezik?
- Nem probléma.
- De a nagymamám már meghalt.
- Akkor háromszáz, vagy háromszázötvenezer forint legyen az igényelt hitelösszeg?
- Hát. Jelöljük meg a háromszázötvenezret. Mint a Vágónál, hö-hö.
- Mennyi a jövedelme?
- Hatvanötezer forint.
- És Ön hol dolgozik?
- Nem én igényelném.
- És ki igényelné?
- Az élettársam.
- És õ hol dolgozik?
- Az élettársam?
- Igen.- Siófokon.
- Név szerint tudná mondani?
- Asztalos János.
- De a munkahelye nevét kérném!
- Az enyémet?
- Nem, az élettársáét.
- Ez egy siófoki cég.
- Értem, de mi a neve?
- Asztalos János.
Az a szomorú, hogy ez valós bírósági jegyzőkönyvekből vannak kiollózva.
Őrület.
Ismét jót röhögtem.
kösz
Az apuka nézi a fia bizonyitványát. Matek 1-es. Durr egy pofon. Nyelvtan 1-es. Durr egy pofon. Környezet 1-es. Durr egy pofon. Rajz 1-es. Durr egy pofon. Ének 5-ös. Durr egy pofon. A gyerek felháborodottan:
- Ezt a pofont miért kaptam?
- Mert négy egyes után még volt kedved énekelni!
Bíróságon
- Maga szexuálisan aktív?
- Nem, én csak ott fekszem.
- Mikor van a születésnapja?
- Július tizenöt.
- Melyik évben?
- Minden évben.
- Ez a myasthenia gravis befolyásolja a memóriáját?
- Igen.
- És milyen módon befolyásolja a memóriáját?
- Nem emlékszem.
- Szóval elfelejtette. Mégis, tudna egy példát mondani valamiről, amit elfelejtett?
- Hány éves a fia, amelyik magával lakik?
- Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosan.
- Hány éve lakik magával?
- Negyvenöt.
- Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csinálták magáról?
- Szóval a teherbe esése napja augusztus 8?
- Igen.
- És maga mit csinált ez alatt?
- Szóval van három gyermeke, igaz?
- Igaz.
- Hány fiú?
- Egy sem.
- Hány lány?
- Hogy végződött az első házassága?
- Halállal.
- Kinek a halálával?
- Tudna egy személyleírást adni az alanyról?
- Közepes magasságú, szakállas.
- Nő vagy férfi?
- Tehát azt mondja, hogy a lépcső lefelé vezetett a pincébe?
- Igen.
- Lehetséges hogy ugyanez a lépcső felfelé is vezetett?
- Doktor úr, hány boncolást végzett hullákon?
- Minden boncolást hullákon végzek.
- Kérem, hogy minden válasza legyen orális, rendben? Milyen iskolába járt?
- Orális.
- Emlékszik hogy mikor vizsgálta meg a holttestet?
- A boncolás kb. este 8:30-kor kezdődött.
- És Kovács úr halott volt ebben az időpontban?
- Nem, ott ült az asztalon és csodálkozott hogy miért boncolom.
- Doktor úr, mielőtt elkezdte a boncolást, ellenőrizte az egyén pulzusát?
- Nem.
- Ellenőrizte a vérnyomását?
- Nem.
- Ellenőrizte a légzését?
- Nem.
- Tehát lehetséges hogy az egyén életben volt, amikor elkezdte a boncolást?
- Nem.
- Miért olyan biztos ebben, Doktor úr?
- Mert az egyén agya az asztalomon volt egy üvegtartályban.
- Mindennek ellenére, mégis lehetséges az, hogy az egyén életben volt?
- Igen, lehetséges hogy az egyén életben volt és ügyvédként praktizált valahol.
Buenos Aires, 1998, februar
Kulonos modon tett pontot egy hazastarsi vita vegere egy 25 eves ferfi Buenos Aires egyik munkasok altal lakott keruleteben: felkapta az asszonyt, es kihajitotta a nyolcadik emeleti lakasuk erkelyerol.
A ferj legnagyobb dobbenetere az asszony fennakadt az erkely alatt huzodo villanyvezetek kabelein. A ferj azonnal levetette magat az erkelyrol, es a felesege utan zuhant. Tettenek okait csak talalgathatjuk. Megprobalta nagy mergesen befejezni a felbehagyott munkat, vagy eppen ellenkezoleg: lelkiismeretfurdalastol gyotorve meg akarta menteni? Mas celja nemigen lehetett. A ferfi egyebkent esteben messze elkerulte a villanyvezeteket, es halalra zuzta magat a foldon.
A nonek sikerult felkapaszkodnia a kozeli erkelyre, es megmenekult.
AZ USA-BAN, UGYVEDEK NEHA IGEN FURCSA PEREKET IS MEGNYERNEK. IME NEHANY BIZARR ESET:
1.2000.januar
Kathleen Robertson, a texasi Austinban 780000 dollar karteritest kapott, miutan egy butorboltban eltorte a bokajat. A baleset amiatt kovetkezett be,mert Miss Robertson atesett egy teblabolo kisgyermeken. A pervesztes uzlettulajdonos fokent azert lepodott meg, mivel a balesetet okozo kisgyerek a holgye volt.
2.1998.junius
A 19 eves Carl Truman szomszedjat 74000 dollar karteritesre es a fiatalember orvosi kezelesi koltsegeinek megteritesere kotelezte a birosag Los Angelesben, miutan Honda Accordjaval athajtott a sertett kezen. A szerencsetlen szomszed bune az volt, hogy nem vette eszre, valaki a kocsi alatt van es a disztarcsajat probalja ellopni.
3.1998.oktober
A bristoli Terrence Dixon egy haz kirablasa utan a garazson keresztul probalt menkulni, am az automata kapunyito nem mukodott. Mivel a haz garazs feloli ajtaja automatikusan bezarodott, igy Mr. Dixon fogsagba esett. A haz tulajdonosa csaladjaval egyutt eppen nyaralt, ezert a ferfi 8 napon keresztul egy lada Pepsi es egy nagy csomag szaraz kutyaeledel tarsasagaban mulatta az idot. Ez annyira megviselte, hogy beperelte a haztulajdonos biztositojat, a biro pedig 500000 dollart meg is itelt neki.
4.1999.oktober
Jerry Wiiliams Little Rockban 14500 dollart nyert perben, amit azert inditott, mert a szomszedjanak a vadaszkopoja a fenekebe harapott. A karterites tenye azert meglepo, mert a kopo lancra volt kotve a szomszed kertjeben, es Mr. Williams tobbszori soretes puskalovessel felidegesitette az allatot.
5.2000.majus
Egy etterem Philadelphiaban 113500 dollar karteritest volt kenytelen fizetni Amber Carsonnak, miutan az elcsuszott egy uditosdobozon es osszetorte magat. Az uditoital 30masodperccel korabban kerult a foldre, miutan a felperes egy vita heveben a baratjahoz vagta.
6.1997.december
Claymontban Kara Walton sikeresen perelte be egy ejszkai klub tulajdonosat, miutan a mellekhelyiseg ablakabol a padlora esett es kitorte ket elulso fogat. Az eset akkor kovetkezett be, amikor a holgy eppen a mosdon keresztul probalta elkerulni 3 es fel dollaros szamla kifizeteset. A per soran 12000 dollarral es ingyen fogaszati beavatkozassal lett gazdagabb.
Ket hete, itt Vancouverben, egy gyanus kulseju alak bement az egyik bankba, letett egy papirlapot a penztaros ele, amin a kovetkezo szoveg volt olvashato:
" Ide az osszes penzt, te hulye p..a, fegyver van nalam!"
A holgy odaadta a penzt, a ferfi elegedetten tavozott, meg futyureszett is!; a papirlap amit a pulton felejtett, nem volt mas, mint a csekkfuzetebol kitepett lap hatulja.
Meg a rendorok is rohogtek, amikor 15 perc mulva, a lakasan elfogtak a pasast, aki eppen a penzt szamolta, sot! meg is koszontek neki, hogy hatrahagyta a "nevjegyet"...
" Ilyen konnyu munkam sem volt meg!"-jelentette ki az egyik rendor...:))))))
Hááát ez már az értelmi szint legalja:)))
Ez borzasztó!!!!!
van egy újabb "fantasztikus" weboldal, hasonló értelmi színvonalú, mint a "babavivás"...:D
hi-he-tet-len....
íme:
Hát ez katasztrófa.
Főleg a tüzelős bugyi...
Arról beszélünk, meg a modellcsajról, meg arról, hogy ez a csaj terhes, és, hogy vajon a saját gyerekéből is bohócot csinál vagy sem...:)))
De meg lehet szakadni a nevetéstől, ha egy kicsit mélyebben belegondolunk abba a "tüzelő bugyiba", vagy a társaiba...:DDD
Gyereket nezzetek meg cskata 40. hozzaszolasabann irt honlapot [link]
megfekudtem rajta. de az a lenyeg , hogy lehet kapni.
Ugye csak vicceltek, hogy az a nő terhes?
Remélem félreértettem valamit.
További ajánlott fórumok:
- Bele fogok betegedni a saját hülyeségembe?
- Mit lehet olyan fiúval kezdeni, akinek elvileg tetszem, de mikor odajön hozzám zavarba jön és össze-vissza beszél hülyeségeket?
- Orbitális hülyeségek, amiket álmodni szoktál...
- Csináltatok már akkora hülyeséget, hogy egyszerűen nem tudtok túllépni rajta?
- Felnőtt gyerek hülyeségébe meddig avatkozhat be egy szülő?
- Nem viselem el anyám hülyeségeit többé