Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Émásznál miért nem tudom befizetni az elmaradást? fórum

Émásznál miért nem tudom befizetni az elmaradást? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 8. 15:52

Először is kérdés,hogy az ÉMÁSZ-nál az anyukád neve szerepel,mint fogyasztó vagy a tulaj.

De gondolom nem lett névátirás és a tulaj nevén van a számla.

Igy az ő nevében kellene soronkivűli elszámoló számlát kérni, az általatok ,most leolvasott mérőállással.

5. b4c06bc553 (válaszként erre: 2. - 79fbd30d58)
2010. nov. 8. 12:54

A beköltözéskor le lett olvasva a villanyóra állás.

Az utolsó napon is le kell olvasni, és az ÉMÁSZ kalkulátorán meg tudjátok nézni,hogy az mennyi forint!

(az elműnek van kalkulátora, gondolom az émásznak is van)


Azt a pénzt a tulajdonosnak adja oda, amikor kiköltözik a lakásból, ő majd be fogja fizetni, ha jön az éves elszámolás.

2010. nov. 8. 12:29

Nem értem miért nem lehet befizetnie?

Mondjuk úgyis utoléri a szolgáltató, ne félj, nem hagyják kinn a pénzüket.

2010. nov. 8. 11:11
Áh...tök bonyolult az egész..lassan már én is bekavarodom:S
2010. nov. 8. 11:10

Röviden a lényeg, anyukám közel egy évet lakott albérletben, ezalatt nem fizetett be egy darab csekket sem.


FElhívta az ügyfélszolgálatot, és nincs mód arra, hogy befizesse egyösszegben az elmaradását, azt mondta az ügyfélszolgálatos csaj, hogy rendezze a tulajdonossal.


dE MIVEL AZ ÉMÁSZNÁL EGY ÉVBEN EGYSZER nézik az óraállást, így pontosan senki nem tudja mennyi az elmaradása:S


Akkor most mi a teendő?

A csekkek, persze nem is mind van meg...

És az óraállás szerinti összeg kéne, nem az émász szerinti leolvasott...

2010. nov. 8. 11:07
Émász miért nem tudom befizetni az elmaradást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook