Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » EM kerámia. Érdemes megvenni? fórum

EM kerámia. Érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


23. hamyka (válaszként erre: 22. - Sara1986)
2012. ápr. 5. 23:20

ohh


tanács adó nö vagy??


akkor rám irhatnál privátban több informáciora lenne szükségem!!


irj és üdv: hamyka


ui: bocsánatot kérek ha valami rosszat mondtam volna!!


ill mintát lehetne kérni az emc tisztitoszerböl ill az embiobol, ill jo lenne ki probálni a wixit is!!!


irj rám privátban!!


irj és üdv: hamyka

2012. ápr. 5. 20:43

az emc termékei megvehetőek külön külön. A vixié is. Egyébként teljesen más elv alapján működnek (én vixi tanácsadó vagyok)

nem igazán értem, amiket írsz ...

21. hamyka
2012. ápr. 5. 19:32

az is érdekelne hogy hogyan is készitik ezt az emc-t :)


Ha nagyon környezet tudatosak akarunk lenni akkor végülis a szappan is káros mert nitrogén-hidroxidal készitsük a szappant házilag, és a nitrogén-hidroxid egy erös anyag és nem természetes....


van esetleg olcso hasonlo tisztitoszer mint az emc?? de ugy hogy ne menjen a minöség rovására??


ill mossam a hajamat mosódióhéjbol készült samponnal? de ha állandoan fözögetem akkor meg sok gázt használok el, ha folyékony msodiót használok a benne lévö vizet én is tudom potolni, ha meghaa filteres mosodiót használom akkor meg szennyezem a környezetemet... akkor melyik a legjobb megoldás??


segitséget kérek!! irjatok és üdv: hamyka


ill milyen folt tisztitot használjak? azt a marha epéset?? de ha bele gondolunk szegény állat sinyli meg,de ugy olvastam hogy az epéért sose vágnak állatot,de ha épp nincs elegendö epe akkor csak vágniuk kell :(


tisztitoszer nélkül nem lehet élni mert akkor még koszosabbak leszünk nem leszünk higinékusak....


a sima csapviz nem viszle mindent/ill a sima csapviz is káros....


akkor mivel takaritsak/mossam a hajamat??


ill mivel ápoljam a testemet??


hallottam olyat is hogy pl: lehet kokusz olajbol meg kokusz vajbol csinálni krémet, de ehhez kell a fa termése, tehát ugy élni nem lehet hogy ne szennyezzük a környezetünket/ne használjuk ki a természetet nem lehet....


Ugy viszont lehet élni, hogy nem olyan agressziv anyagokat használunk (már amenyibe leviszi a koszt és a zsiradékot) a természetet ki kell használnunk mert mi ebböl élünk...


ha esetleg valaki nem ért egyet jelen hozzá szolásommal az irjon rám és mondja meg a tökéletes megoldást :D :D


irjatok és üdv: hamyka :)

20. hamyka
2012. ápr. 5. 17:12
Sehol senki?? Akkor mégsem jo az emc/embio/kerámia azért nem irtok??
19. hamyka
2012. ápr. 5. 16:59

Nekem bizonyiték kell hogy müködik!!!


Hol van ilyen emc/wixy bemutató terem??


Csak ugy nem vágok bele...


irjatok és üdv: hamyka

18. hamyka
2012. ápr. 5. 16:45
Természetesen senkit sem akarok megbántani,de az egész cucc nem jönki 30.000 ft-bol?? ugyan mááááár, lehet csak reklám fogás az egész....
17. hamyka
2012. ápr. 5. 16:45
ui: ugy akartam mondani hogy 13 ezer ft-ot elkérni pár db wixi törlökendöért tiszta röhely
16. hamyka
2012. ápr. 5. 16:44

a szódabikarbónát tudom hogy müködik!! be tetem egy kevéskét a hütöbe és láss csodát nincs akkora mértékü büdösség... Meg is lepödtem.....


a mososzüdában meg az effélékben jobban hiszek!!


irjatok és üdv: hamyka


ui: Kár hogy Szegvár és vonzás területén nincs Emc-wixi bemutato..... 13 ezret elkérnék pár db wixi törlökendöért ugyan máár ne röhögtessetek ki :D


irjatok és üdv: hamyka

15. hamyka
2012. ápr. 5. 16:41

Olvasom hogy nem müködik rendesen az EMC, tehát: egyenlöre nem foglalkozom vele, rengeteg-rengeteg pénz lenne ez most nekem és ha nem müködik akkor kidobtam egy nagy csomo pénzt az ablakon....


Egyenlöre marad a mososzóda/szódaikarbóna/ecet/citromsav/ meg ehhez hasonlok, ugy tudom ezek is környezet baráttiabbak vagy nem jol tudom??


Il mi van abban a ,,híres-neves,, EMC-ben?? Érdekelne!!! tényleg: mér nincs kiirva az összetevök??

14. hamyka
2012. ápr. 5. 05:13

az emkerámia és az emc mellé használható mosoparfüm meg mososzoda/fehéritö/szódabikarbona/ meg foltisztito? vagy ezeket elkell felejteni?? bocsánat a sok hülye kérdésért de ilyenem sose volt, sajna ez a kerámia egy olyan dolog amit nehezen lehet bizonyitani,de nem szretnék a csalás áldozata lenni hogy megveszem és utánna körbe röhögtök hogy nem igaz....


irjatok és üdv: hamyka

13. hamyka
2012. ápr. 5. 05:02

több infot kérek erröl az em kerámiárol!!


azt tartom még érdekesnek hogy nincs rola video a neten!! legalábbis én idáig nem találkoztam vele...

12. hamyka
2012. ápr. 5. 04:36

azt tartom a leg érdekesebbnek hogy mikor készitik ezeket az em kerámiákat hogy lesz bennük mikro orgazmusok?? ez nem fér a fejembe...


a komposztálásban hiszek de ez a em kerámia elég furcsa...

11. hamyka
2012. ápr. 5. 03:41
lehet egyenlöre hagyom ezt a kerámiát tulsokba lenne ez nekem....
10. hamyka
2012. ápr. 5. 03:40

hát, nem tudom, félek hogy nem válna be, ha nem válik be kinek adom el??


ill van ez a felmosofej.... nem tudom elképzelni hogy viznélkül takaritani,szerintem ez már hülyeség... némi ,,vegyszer,, kell ami kiméli a környezetet,de ha nincs akor meg nincs tisztaság.... nemtudom mit hidjek...

2012. ápr. 5. 03:17

még eléggé gondolkodok hogy megéri-e beruházni rá


merthát majd 20 ezer ft lenne nekem igy elsö neki futásnak...


szerintetek??


irjatok és üdv: hamyka


ui: azért eléggé hihetetlennek tartom hogy egy kerámia ilyen ,,inteligens,, legyen, ill nem fog idövel ,, berozsdásodni,, a viz?? ez azért megfontolando mert rengeteg-rengeteg pénz ez és én sem vagyok milliomos....

2012. ápr. 5. 01:46

és melyik a legjobb ezek közül?:


citrom/eukaliptusz/levendula/lime?


Ugy hallottam hogy a lime a legjobb ez igaz??


irj és üdv: hamyka


ui: mostmár végig járjuk ezt a rögös utat :D


Elég sok munkával jutotam el idáig :D

2012. ápr. 5. 01:44

Érdekes, egyre jobban tetszik ez a emc :D :D


szóval: ha mosódióval használom akkor még jobb mosási eredményt kapok vagy elég maga az emc?? hogy kapok jobb eredményt?? iirj!!


még a végén kiderül hogy emc-t érdemes venni :D


irj és üdv: hamyka

2012. ápr. 5. 01:40

ennek az emc-nek van folt tisztito hatása?


elég jónak tünik de több informáciora lenne szükségem hogy mire is jo pontosan,és potyára nem szeretném megvenni remélem megértesz :D


ha a proba csomag elég 35-40 liter vizhez akkor meg gondolom hogy veszek-e ha nem elég a probacsomag a kerámiábol akkor nem veszek.....


irj és üdv: hamyka


ui: a folyadékot csak kerámiával lehet eltartani? de még is meddig?? elég érdekes ez a emc és kerámia...

5. hamyka (válaszként erre: 4. - Sara1986)
2012. ápr. 5. 01:31

szia!!


fuu azt hadd kérdezzem már meg hogy 35-40 liter vizhez menyi kerámia kell?? csak azért kérdezem mert enyi vizfér a mosogépembe :D


ha jol láttam ezzel az emcvel lehet mosni ill mindent tisztitani?? remélem tudsz nekem segiteni!!


irj és üdv: hamyka


ui: elkeztem saját készitésü univerzális tisztito szert tervezni,de abba hagyom mert ugyan anyira jönne ki mint az emc.... iirj!!

2012. ápr. 4. 19:47
igen az em kerámia teljesen más, mint amit én használok, de mások tapasztalatai alapján valóban hatékony, pl. az akváriumoknál használják sokan és ott elég látványos. Már régen tervezem megvenni
2012. ápr. 4. 18:08

aha értem, de egy kicsit drágának találom, érdekesnek tartom hogy egy kerámia energetizálja a vizet...


Van erre bizonyiták hogy müködik?? Bocs ha tul szkeptikus lennék a dologhoz de enyi erövel akár sima csövet is tehetnék a vizbe :D xd lool


persze ezzel nem akarok senkitsem megbántani!!


csak olyan hihetetlen...


irj/irjatok és üdv: hamyka

2012. ápr. 2. 08:20
nem humbuk, minden EMTech termék nagyszerű. Nekem az EM Bio a kedvencem
2012. ápr. 2. 08:11

Sziasztok!!


Ez a forum rész az Em kerámiárol szol ill szolna ha érdemes vele foglalkozzni...


probáltátok már? vagy humbuk/csalás az egész??


irjátok meg!!


irjatok és üdv: hamyka :)


ui: miben mutatkozik meg hogy az EM-kerámia müködik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook