Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvitte a kisfiamat! fórum

Elvitte a kisfiamat! (beszélgetős fórum)


14. féknyom (válaszként erre: 13. - 5e1b581a2e)
2011. aug. 30. 22:51
Már visszakapta.
13. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 22:01
Ne félj,minden rendben lesz,visszakapod kicsi kincsedet,meglátod!!!
2011. aug. 30. 20:35

Köszönöm a jeleket!!! És a hozzászólásokat!!!

Holnap az első, hogy felhívom az ügyvédet...nincs mire várni, mert először azt tanácsolta, várjunk, amíg lecsillapszik, és nem veszi támadásnak a dolgot!! De ő sosem csillapszik le!!

2011. aug. 30. 20:31
*neki
10. e31f48b5f6 (válaszként erre: 6. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 20:31
Amíg le nem zárul a gyermek elhelyezés, ne add oda neki. Ha látni akarja menjen hozzátok.
9. 1675f7fe54 (válaszként erre: 6. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 20:31
Menj el az anyósodhoz holnap és köszönd meg nekki az emberségüket.
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 20:31
Uhhhh, szerencse! :)
7. Maffincs (válaszként erre: 6. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 20:30

Hál'istennek!!

Most már oda ne add neki!!!

Minden jót Nektek!

2011. aug. 30. 20:22

Itthon van!!! Anyós visszahozta!!! Picike engem akart...ő meg fogta magát, kiöltözött és elment...gondolom, kocsmába...Anyósom és kivan, meg apósom is..egyszerűen olyan, mint aki bekattant, a legjobb barátja is azt mondta neki, kezelni kellene, mert beteg, persze ezen kiakadt!!!

Egyébként Balázs hozzám kötődik jobban, az apja például még sosem altatta el..

5. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 20:08

Nincs valaki közelálló normális közös barát, aki tudna a férjeddel beszélni higgadtan?

Kihez kötödik a gyerek jobban?

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 20:06
Hát, a leírtak alapján csodálnám, ha visszavinné a kisfiad. :( De ne legyen igazam...
2011. aug. 30. 19:55

Hasonló fórum, okulásként, nagyon érdekes, olvasd végig:


[link]

2. Maffincs (válaszként erre: 1. - Csajszi78)
2011. aug. 30. 19:52

Elég bolond vagy, hogy odaadtad neki a gyereket!!!!!

Ezt nem szabadott volna! Gyámügyet kellett volna hivni a körülményekre hivatkozva! A helyedben azonnal visszavenném a gyereket! Ez nem játék! Főleg, hogy mikkel fenyegetőzik!

2011. aug. 30. 19:49

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni...egy kicsit hosszú a történetem, de megpróbálom a lényeget leírni...

Június vége óta elköltöztem a páromtól, vagyis megszöktem, mikor ő dolgozni volt. Szerencsére kisfiam épp anyukámnál volt, én is odamentem. Én egy kis faluban lakom, anyukám 30 km-rel arrébb.

Persze, nem tetszett neki. Fenyegetőzött, hogy utánam jön, kinyír mindenkit...épp ezért hagytam el, mert elegem volt abból, hogy durva volt (nem ütött meg, szerencsére), a gyermek előtt ordibált, és elég jól elkezdett inni. Másfél hónapig nem is látta a kisfiát, mert ő elment Pestre...aztán máshova...nem tudtam róla szinte semmit. Itthon mindenkivel összeveszett, a legjobb barátai is úgy állnak hozzá, hogy többet látni sem akarják.

A lényeg, hogy most fog indulni a gyerekelhelyezés. Ma megjelent az apja, elvitte a gyereket, összeszedett velem minden cuccot, amiket vásárolt neki, és kiszólt az autóból, hogy keressek egy jó ügyvédet, meg sok pénzt, mert beledöglök a következő időszakba... Félek, hogy nem hozza vissza. Mivel nincs még semmilyen papír, gondolom, joga is van elvinni.

( múltkor például a gyerek kezéről tépte le az órát, mert a kisfiam nem azt mondta, amit ő szeretett volna hallani...)

Nagyon össze-visszaságnak tűnik ez így, de most nagyon nem tudok gondolkodni, ideges vagyok, mert félek, hogy nem hozza vissza, és én abba beleőrülök...

Tehetek most valamit? Vagy csak, ha meglesz a hivatalos papír??

Eleinte a gyerek cuccait, ruháit, szekrényét, könyveit szóval semmit, és az enyémeket sem akart visszaadni, inkább felgyújtja azt mondta... Én ekkor felhívtam az akkori főnökét (ez volt az utolsó mentsváram), és akkor visszakaptam szinte mindent... Pénzt akart szerezni, ezért egy csomó mindent eladott, jó oké a sajátjait, de azért azon eléggé kiakadtam, mikor megláttam, hogy kisfiam medencéjét, csocsóasztalát...is eladta...a kedvenceit...mert neki pénz kellett...

Segítsetek!! Vagy csak megnyugtatást várok...valamit...picit...

Köszönöm, aki olvassa!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook