Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elviselhetetlen szájszag fórum

Elviselhetetlen szájszag (beszélgetős fórum)


2021. júl. 15. 15:04

Nagyon büdös szájszag leginkább gyomortól van. Szinte hányásszag.

Terhesen refluxos voltam, állandó savanyú ízzel a számban, s magam is éreztem a szagát. Zavart. Másoktól messze mentem, család nem szólt, tehát nem volt annyira vészes. Csinálhattam bármit, fogat mostam, öblögettem, gargalizáltam, de ott maradt mindig az íz, a szag a torkomban. Megszültem, elmúlt.

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 14:12

Ahogy írtad, fogprobléma, de más betegség is lehet. Pl. reflux miatt rosszul zár a gyomorszáj. Plusz rossz szájhigiénia. Vagy kétpofára tolja a hagymát, fokhagymát. Meg ezek kombinációja.

Mindenesetre ez pokoli tud lenni. Amikor terhes voltam, ki voltam hegyezve a szagokra, hányni tudtam volna ilyentől. Könyörögtem családtagomnak, hogy ne egye a fokhagymát átmenetileg.

Szerintem akinek ilyen baja van és nem tesz semmit, pedig szóltak neki a problémáról, az igénytelen és nem tiszteli a másikat. Az biztos, hogy nem tudnék vele semennyi időt sem eltölteni.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 14:09

Ultimátum.

A szájszagot okozhatja gyomorprobléma is. (nyitott gyomorszáj)

Addig, míg nem fordul orvoshoz, nem kezelteti a problémát csak telefonkapcsolat.

Esetleg fel lehet ajánlani, hogy elkíséred az orvoshoz.

Nem kell szégyenlősködni, ez sok embernél fennálló probléma.

2021. júl. 15. 13:27
Évek óta van egy úgymond lelki társam, mindketten egyedülállók vagyunk. Szinte minden hétvégét és szabadidőt együtt töltjük,nincs közöttünk szexuális kapcsolat,bár Ő részéről több van a dologban. Egyre jobban kezd büdösödni a szája,már olyan mértékben,hogy 2 méter távolságra érzik. Mikor kocsiba ülünk minden ablakot lehúzok,de úgy is fertelmes. Már jeleztem neki,hogy vagy rossz a foga vagy valami egyéb lehet,mert kellemetlen a szájszaga. Tegnap már nem bírtam tovább és azt mondtam,annyira hányingerem van,hogy lefekszek,erre hazament. Mit lehetne még tenni? Szeretem a társaságát egyébként,de ez már sok.......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook