Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elvetetnéd a magzatot ha kiderülne, hogy sérülten születik? fórum

Elvetetnéd a magzatot ha kiderülne, hogy sérülten születik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. szept. 6. 10:32

igen


( reakciókat nem kérek, bocs )

2020. szept. 6. 10:30

Tisztán látszik, hogy fogalom zavarokkal küzködsz, ezért voltam kénytelen rákérdezni.

Szép vasárnapot!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2020. szept. 6. 10:28
Félre fogalmaztam, itt az ágyhoz kötött gyakorlatilag vegetatív állapotban lévő emberre céloztam, de igen nem írtam mellé .
2020. szept. 6. 10:22

Az ágyhoz kötött és a tolószékbe kényszerült között milyen különbséget látsz?


A feltett kérdéseden nem gondolkodtam még és szerencsére már nem is kell.

2020. szept. 6. 10:10

A sérültet itt most nem a mozgáskorlátozásra értem , hanem az értelmi + mozgáskorlátozásra.

Megosztó téma, beszélgessünk róla, de arra kérek mindenkit, ne savazza egymást mert ez arról is szól ki mit tud vállalni az életében.

Itt az én álláspontom :

- Ha mozgáskorlátozottan születne, tehát tolószékbe kényszerülne akkor nem vetetném el

- Ha szellemileg vagy halmozottan lenne fogyatékos akkor igen.


Én akkor döntöttem így , hogy éles helyzetben hogyan járnék el, mikor fogyatékos otthonban jártam gyakorlaton és számos gyerek és felnőtt volt ágyhoz kötve , állandó gondozás alatt. Szerintem ez nem ÉLET. Családban nevelkedve sem az..


Persze kivételt képez az, ha valaki szerzett betegség vagy baleset útján lesz korlátozott, ezt most hagyjuk ki :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook