Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságban magányosan fórum

Házasságban magányosan (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. Naolin (válaszként erre: 49. - Naolin)
2020. ápr. 6. 22:47

nálunk=náluk!


Nem nálunk, hanem náluk van 2-3 havonta, bocsi.

49. Naolin (válaszként erre: 47. - NomNom)
2020. ápr. 6. 22:46

Komolyan?

:))

Hát nem véletlen, hogy ahogy elovastam ezt a fórumot, kellően a magam helyzetére ismertem. De nem teljesen ugyanaz, mert ugya nálunk van házasélet 2-3 havonta, na meg őt szidja a férje, engem inkább csak ignorál - bár hozzáteszem, ma este meglepően sokat piszkál....

De ez a másik lány fóruma.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Naolin)
2020. ápr. 6. 22:44
Nem bosszúból. Hanem, mert ez az egy életem van.
47. NomNom (válaszként erre: 44. - Naolin)
2020. ápr. 6. 22:18
Úgy hangzik a másik fórum mintha ugyan úgy te írtad volna ezt is és azt is.
46. Naolin (válaszként erre: 45. - Matyera)
2020. ápr. 6. 19:52
42. (De inkább nyitottam egy új fórumot, hogy ne itt trollkodjak vagy mi.)
45. matyera (válaszként erre: 44. - Naolin)
2020. ápr. 6. 19:21
Te mennyi idős vagy? Miért gondolod, hogy nincs más lehetőség csak a maradás??☹️☹️
44. Naolin
2020. ápr. 6. 19:18
Lehet, hogy a fórumindítónak más a helyzete, és neki az a jó lépés, ha válik. Nem húzom rá a saját esetemet, mert akkor inkább lehet, hogy saját fórumot írok ki, lehet, hogy neki jobb a helyzet.
43. matyera (válaszként erre: 42. - Naolin)
2020. ápr. 6. 19:17
38 vagyok. Nem bántott, csak inkább lehúzott. Ja és közel álltam az alkoholizmushoz..☹️☹️☹️
42. Naolin (válaszként erre: 41. - Matyera)
2020. ápr. 6. 19:10
Lehet, hogy fiatalabb vagy? Milyen volt az előző férj? Úgy értem, bántott is, vagy csak tojt a fejedre?
41. matyera (válaszként erre: 37. - Naolin)
2020. ápr. 6. 19:07
Én pl tavaly borítottam. Már rohadtul nem volt jó a házasságom. 16 év után. Embert elküldtem. Hidd el hogy szuper jó döntés volt. És még volt is olyan mazlim, hogy tinderen össze találkoztam egy olyan pasival, akivel klappolunk és a mai napi együtt vagyunk, együtt is élünk. (ja és van egy 8 évesem)
40. szőkelédi (válaszként erre: 26. - Matyera)
2020. ápr. 6. 19:06
Természetes,hogy jó . Ezek után biztos jobb egyedül,de ne mondjon le a boldogságról azért ,mert a férje egy kuki. Se barátnő,se szórakozás.
39. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 19:04

Márpedig egy saját, független világ adhatna számodra is magabiztosságot, hozhatna sikereket.

Rá már ne várj, kezd el építeni magad!

És kezdj el félrerakni magadnak népi pénzmagot!


Ezt sem igazán értem, hogy ő megengedheti magának a közösből az iskolát te pedig nem?


Munkahelyeden hogy érzed magad? Van lehetőséged előre lépned? Sikereket elérni?


Ha már nem szólsz vissza, akkor ne engedd meg neki, hogy azt lássa rajtad, hogy mennyire bánt! Kezdj el mással foglalkozni!

38. matyera (válaszként erre: 31. - Naolin)
2020. ápr. 6. 19:04
Majd 18 éves gyerek ..már nem is gyerek. El kész anyuci nélkül, hidd el. Sőt, sztem többször lesz közös programuk esteleg mint most. Ennyi idősen már értik a gyerekek is miért megy el apa vagy anya.
37. Naolin (válaszként erre: 36. - Matyera)
2020. ápr. 6. 19:04
Nem. Hanem szerintem értem, miről beszél. sokszor gondolkoztam a fórumnyitó által feltett kérdésen, és én erre jutottam.
36. matyera (válaszként erre: 32. - Naolin)
2020. ápr. 6. 19:03
Jaja, hogy innen fúj a szél?? Ha neked szar, legyen másnak is az. Hmmm.. klassz.👎
35. szőkelédi (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 19:02
Na ne mondj már ilyet . Hogyne jöhetne új pasi aki megbecsül,szeret , értékel? Miért ne lehetnél te is boldog? Persze az más amit most érzel ☹️
34. Naolin (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 19:02
Akkor bosszúból költöznél el?
33. matyera (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 19:01
Naneee..ez már mindennek az alja. F@szfej..huuuude utálom az ilyen faszikat.😤😤😤
32. Naolin (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 18:57
tTudom, azért mondom. Hogy nekem az a véleményem, hogy nem tehetsz semmit. Semmit. El kell fogadnod, hogy neked ez jutott. Szerintem. Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem is el kell fogadnom.
31. Naolin (válaszként erre: 28. - Matyera)
2020. ápr. 6. 18:55

Hát ugye egy gyerek is gyerek..., és bizony egy gyerek még nem repült ki. Szóval addig az anyuka se repülgessen sehova (szerintem).

Hát nem tudom, hogy egyedül élni boldogság e. Mert ha tudod, hogy x idő múlva nem fog egyedül élni, úgy el tudom képzelni, hogy átmenetileg el tud lenni egyedül. De sajnos erre nincs garancia. Ráadásul szerintem két gyerek után egyedül lenni nem olyan, mint harmincévesen.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Matyera)
2020. ápr. 6. 18:52
Jaj... Dehogy vágyom én új szerelemre, pasira. Hiszen a férjem sem szeret, büntet is érte. Nem, köszönöm. Elég volt.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Naolin)
2020. ápr. 6. 18:50

Akkor kérlek, olvasd végig.

Pontosan azért vagyok még itt, mert a gyerekeimet nem hagyom el.

28. matyera (válaszként erre: 25. - Naolin)
2020. ápr. 6. 18:48

Miivaaaan? Ki mondta hogy új szerelem kell?? Nem lehet egyedül élni, vagy mi???


Felnőtt nő, srácok felnőttek, elköltözhet bármikor. Nyilván eleinte nehezen, anyagiak miatt, de idővel minden jobb lesz. Csak lépjen mielőbb!!!


Apa meg álljon a lábára, ha egy ekkora gyökér. Most mutassa meg mekkora férfi. Ne akkor mikor egy nővel szemben kell emberkedni.😤😤

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2020. ápr. 6. 18:46

Jó kérdések 🙄

Még egy továbbtanulás, anyagilag már végképp nem fér bele.

Igen, bennem is felmerült, hogy a saját független életét alapozza meg, és mintha arra várna, hogy 'kirepüljenek' a gyerekek, és akkor repülhetek én is.

Hogy miért nem szólok vissza?

Mert akkor még ocsmányabbul megaláz. Inkább szó nélkül hagyom. Hamarabb befejezi 😥

26. matyera (válaszként erre: 24. - Naolin)
2020. ápr. 6. 18:45

Ha te tudnád milyen jó néha az a magány...főleg egy mérgező kapcsolat után. Hidd el hogy felüdülés.


Nem mondhatom persze 100%ra, de ennél a házasságnál minden jobb. (szvsz - persze)

25. Naolin (válaszként erre: 14. - Matyera)
2020. ápr. 6. 18:42

Ne már....

Miket írsz?...

Mi az, hogy a gyereket majd ő ellátja?? Mi? Jó kis bosszú, mi...? Egy gyerekről van szó.

Mert mi lesz jobb, ha beadja a válókeresetet? Hirtelen rátalál a szerelem? És valami jómódú csodálatos férfi a szárnyai alá veszi? A gyerekei meghatódnak az új (képzeletbeli) pasitól, és szárnyalni kezdenek...?

Nem értem.

24. Naolin (válaszként erre: 18. - Matyera)
2020. ápr. 6. 18:39
Hm? Miért oly biztosabb boldog jövő az? Valószínűleg új pasit (nemhogy szerelmet, de még pasit se) fog találni, anyagi gondok az egekbe nőnek, gyerekeit nélkülözni kell (amit én elve megvetek), és konkrétan egyedül lesz és magányos. És évtizedek múlva sem fog változni.
23. Naolin
2020. ápr. 6. 18:36
Nem olvastam még végig. De szerinted az önbecsülésed vagy a boldogságod nagyobb lesz, ha mindennapi anyagi gondokkal fogsz küzdeni? De tényleg. Azt meg nem is értem, hogy jöhet szóba, hogy gyerekek nélkül....
22. Amaunet (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 14:46

És te miért nem próbálsz tőle független életet élni? Miért nem keresel te is egy tanfolyamot vagy iratkozol be felsőoktatásba?

Ő ezzel a független életét alapozza meg.


Miért nem tudsz megválaszolni a hangulatromboló beszólásaira? Miért vagy nyuszi?

21. sour
2020. ápr. 6. 14:23
Sztem is menj! Nagyon nehéz lesz az elején, de még nem tudhatod mennyi szépet és jót hoz az élet Neked...A gyerekeid nagyok, akkor találkoztok amikor akartok, se bíróság, se semmi nem kell hozzá, nem pici babák már. Megismerkedhetsz valakivel, vannak barátnőid, segítenek a lelkednek ezt átvészelni. Vágj bele... Így nem élheted az életed, egyedül is jobb, mint egy semmilyen, érzelemmentes, egyoldalú, elutasító ironikus házasságban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook