Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvesztettem a kisbabámat! fórum

Elvesztettem a kisbabámat! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elvesztettem a kisbabámat!

1 2 3
2007. okt. 30. 02:59
Mitol fulladt meg a baba? Mivel a koldokzsinoron keresztul kapja az oxigent, a nyak elszorulasa semmikepp sem okozhat fulladast. Megmagyarazna ezt valaki???
15. Patty
2007. szept. 21. 14:28

16 éves vagyok kiderült,hogy 6 hónapos terhes vagyok a családomnak az első gondolata nem az volt,hogy úristen mekkora idióta vagy,hanem az,hogy hamár a babának megkell születnie normális körülmények között,ezért nemtudom megérteni az,olyan szülőket,akik bezárják a gyereküket pláne az,hogy eltiltják a gyerek apjától,miközben ilyenkor pont,hogy rá van szüksége!

Én is kisvárosban lakom és akármennyire szeretném titkolni,úgysem lehet és nemis szeretném,anyának lenni hihetetlenül jó érzés akár 16,17,18.....éves vagy!!Ami veled történt mind a sok undok ember miatt van és ez nagyon szomorú!!!!!

2007. szept. 2. 13:47

Szia Zsanett!


Tudom hogy sose fogod elfelejteni az elvesztett babádat, ami természetes, de próbálj meg előre nézni, és a kis pocaklakódra koncentrálni.!!!


Szurkolok hogy ne legyen gond!

2007. júl. 12. 11:38
Remélem boldog leszel.
12. Donina
2007. júl. 11. 14:36
Ne nézd a múltat! A baba nem akart a világra jönni és csakis miattad, hogy ne kelljen őt ápolnod, hiszen biztosan beteg volt. Szerintem ez rögződjön benned, és akkor biztosan könnyebb. Élj a mának, hiszen pár hónap és jön a baby.
11. kiki32
2007. júl. 5. 14:27
17 évesen hogy tudsz bevállalni egy gyerkőcöt?
2007. jún. 11. 21:18

Nagyon elszomorit a torteneted,s borzasztoan sajnalom,h elveszitetted a babadat:(

Szivbol kivanom,h sikeruljon beilleszkedned az uj csaladba!

2007. jún. 11. 20:24

Megható történet.Sajnálom , hogy elvesztetted a babádat. Remélem és egyben őszintén kívánom, hogy a következő terhességed és szülésed zavartalan legyen.

Üdv: Pici

2007. máj. 27. 15:25

Nagyon szomorú történet:(

Remélem, hogy a faolytatása sokkal vidámabb lesz !

2007. máj. 25. 09:01
Szerencsésnek tartom magam, hiszen nem tudom elképzelni, hogy akár engem tagadjanak meg a szüleim, akár én tagadjam meg valaha is a leendő gyermekemet. Én is voltam kamasz, nekem is voltak elég húzós dolgaim. A szüleim mégis mindig segítettek átlábalni ezeken a dolgokon. És a gyerek felerészben mindig belőlünk/belőlük van.
2007. máj. 25. 07:39

Ez a törénet komolyan elszomorít! Vannak helyzettek mikor még nincs itt az ideje egy babának!

DE a szülőknek nem az lenne a dolguk hogy egy életre tönkretegyék a gyerekük életét. Mellette kellene állniuk és segíteni, eggyütt megoldani!

Ez a szülöi hozzáállás azt a gondolatot ébreszti bennem hogy a szülök talán még pár száz évvel ezelőtti korban élnek.

Szerencsére tudok jó példát. van egy kolléganőm. Ő 18 évesen terhes lett a barátja nem is akarta a gyereket.

A szülök mellette voltak a baba lassan 2 éves lesz. És a család megoldja hogy minden jó legyen!

Nem mondom hogy nem volt neki korai az a gyerek, de a családnak az a doga hogy összetartson!



Kívánom neked hogy a barátoddal és a családjával nagyon jó maradjon a kapcsolatod!!!

Nagyon jó emberek lehetnek ha azóta is melletted állnak! És remélem egyszer majd a megfelelő pillanatban jöhet a megérdemelt kis babátok!!

2007. máj. 24. 23:33
Nagyon megrázó volt ez a történet!!!!
2007. máj. 24. 15:18
Nagyon sajnálom ezt a lányt. Nem tudom, hogy bírt ki ezek közül bármit is. A szülei meg....nem emberek csak biológiailag. Ezt még az emberjogi szervezetek, meg mindenféle elé lehetne vinni.
2007. máj. 24. 14:41

Megkönnyeztem ezt a történetet. Ez a kislány egycsapásra felnőtt lett. Szerintem az egész életét megváltoztatta ez, amin átment.

Miért kellett ennek így történni? Talán ez a kis lélek, aki a kisbaba volt, feláldozta magát, hogy az ifjú hölgy ne úgy éljen, mint a szülei, hogy másképp szemlélje a világot. A szerelmeseket összeköti ez a súlyos dolog, ez gondolom erős kapocs közöttük.

Én nem ítélem el a szülőket, nagyon-nagyon nehéz megváltoztatni az életszemléletet, pláne egy kis közösségben, egy faluban. Nekik is nagyon nehéz lehet, és nekik is nagyon sokat kell tanulni az eseményekből.

Jó példával járnak elől a fiú szülei, igaz, hogy ők városban laknak, és ott azért könnyebb. Tiszta szívből remélem, minden jóra fordul, és ez a család ismét egy egészet alkot. Együtt a fiatal párral, és ha már eljön az ideje, és felkészültek rá, akkor az új kis családtaggal.

Sok kitartást, erőt, és sok boldogságot kívánok nekik!

2007. máj. 24. 11:36
Hát ez egy nagyon megható történet. Én együttérzek veled, hisz nincs annál rosszabb ha a család széthúz. A szülőket pedig jól megbüntetném amiért nem a lányuk élete és boldogsága volt a szemük előtt, hanem a család hírneve. Ez borzasztó szerintem. Ezek a szülők számomra nem is szülők, csupán egy szívtelen lelketlen élő valamik.
2007. máj. 17. 15:26
Ez a történet egy lányról szól, aki megismert egy fiút a gimiben és egy alkalom után terhes lett. A szülei mindenáron meg akarták tartani a babát. Mindenkinek a figyelmébe ajánlom, mert érdekes történet!

Ugrás a teljes írásra: Elvesztettem a kisbabámat!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook