Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvesztettem a kisbabámat! fórum

Elvesztettem a kisbabámat! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elvesztettem a kisbabámat!

1 2 3
2008. máj. 5. 14:40
Én azt tudom, hogy 16-17 évesen még nagyon gyerek voltam. Most 25 vagyok és van egy 6 hetes kislányom. Még most sem vagyok teljesen felnőtt. Én nem tudom megérteni aki tizenévesen megtartja a babát.
45. Sirga
2008. máj. 5. 14:20
Csatlakozom az előttem szólókhoz. 19 évesen lettem terhes - óvszer használata ellenére. Megijedtem - nem csak a feladattól, hanem a szüleim reakciójától is. (Ma is élénken él bennem az emlék, amikor 20 éves nővérem bejelentette, hogy babát vár - régóta együtt volt a barátjával -, és anyánk azt mondta neki: "Ti nem vagytok normálisak!") Igaz, én 2 hónapja férjnél voltam, de mégis... A párom nagyon örült neki. (Ha lett volna megoldás az abortuszon kívül, ma nem lenne 15 éves a fiam.)Ja, és hozzátenném: 5 orvos vizsgált meg és mondta azt 3 nap alatt, hogy nem vagyok terhes! Végül az ultrahang mutatta ki. Nem éreztem magam felnőttnek a feladathoz, mégis, mire 4-5 hónapos lett, egy olyan nő mondta azt a hátam mögött, hogy anyaságra születtem, akinek ellenszenves voltam! Tehát előre senkit nem kéne "leírni"! Bár abban egyetértek, hogy nem tartom követendőnek a példát - a sajátomat sem!
2008. ápr. 22. 13:27

Sziasztok!

Egyetértek az előttem szólóval.

19 évesen szültem a lányom és sokan mondják h felelősségteljesebben viselkedem mint sok 30-as éveiben járó nő.

A sulit magántanulóként fejeztem be és oszályelső lettem.

Másik dolog:Nekem is van olyan ismerősöm aki csak a negyedik hónapban vette észre h terhes, mert az összes teszt negatív lett és végig megjött neki.

A hasa sem nőtt meg hirtelen.(megjegyzem nekem is csak nagyon soká kezdett látszódni mivel hátrahajló méhem van)

És ez a nő egyáltalán nem volt buta, gyengeelméjű.

2008. márc. 8. 22:40
Sziasztok!Igaz, hogy az ember lánya 16 évesen még gyerek, de biológiai értelemben egyáltalán nem! Amikor az evolúció fája ember néven rügyet bontott, a természet 35 évet adott neki. Amennyire ma a társadalmi elvárások miatt lenézünk egy leányanyát, olyannyira fonákság a biológiai halálos ágyunkon az első gyerekünket várni, ma pedig ez a divat.
2008. márc. 8. 16:07
Sziasztok!Nekem 2 lányom van!Az egyik 17 a másik hamarosan 18 évesek!Teljes szexuális felvilágositást kapott mindkettő,ugyhogy bizom benne nem leszek idejekorán nagyi!Szerintem a szüleid nagy hibát követtek el azzal amit veled tettek!Hiszen sok felnőtt, fogamzásgátló,sőt spirál melett is terhes maradt.Valamint azt nem hiszem hogy ők még soha nem követtek el hibát,hiszen hibátlan ember nincs!Na és hogy mit szól a falu????Kit érdekel?Mindenki ugy él ahogy akar és tud!Ha az én lányaim mégis terhesek lennének,tanácsot adnék de nem erőltetném rá az akaratomat.Legfeljebb segitenék a baba nevelésében!Nekem ez a véleményem!
2007. dec. 26. 22:45

Döbbenet...

mármint az, hogy itt a hoxán egy csomó olyan ember lézeng, aki semmi másban nem leli örömét, minthogy a fórumokon valakibe verbálisan belerúghasson.

Ha Patty bevállalja a babáját, akkor semmi más közünk nem lehet, minthogy sok erőt és kitartást kívánjunk neki a babája felneveléséhez.

Figyelemre méltó, hogy 16 évesen is vállalja tetteinek a következményeit, és nem megszüli otthon, majd kidobja a kukába...

Lehet, hogy nem a legideálisabb korban van, de ettől a feladattól csak felnő...

Nem támadni és nem sértegetni kellene. Biztatni sem, mert valóban nem követendő a példa. De kik vagyunk, hogy ítélkezzünk???

40. 175c71a378 (válaszként erre: 34. - Sz.Csirke)
2007. nov. 27. 22:29
Én is az 5-6 hónapban éreztem először hogy mozog. sztem nem vagyunk egyformák
39. Patty
2007. nov. 27. 22:06
Elgondolkodtató így utólag tényleg h igaz-e vagy sem!!!De akkor is elég rosszul esett h így letámadtatok,hisz csak leírtam mennyire sajnálom,nem ezt vártam h arról szól ez a forum h engem szídtok!!Márcsak 2 hét van vissza és meglesz a baba,minden okés suli megy magántanulóként stb...Úgyhogy szeretném,ha ezt a témát itt és most lezárnánk,mert én nem bántottam senkit akkor úgygondolom nem jogos,hogy gúnyolódtok és lehülyéztek!!!
38. 01fde57e09 (válaszként erre: 37. - Sz.Csirke)
2007. nov. 27. 18:51
Nos akkor én piszkálnám is.:))
37. Sz.Csirke (válaszként erre: 36. - 01fde57e09)
2007. nov. 27. 18:31

Nem piszkalom, csak velemenyezem

Te is ezt tenned, ha kiderulne nem korhazban fog szulni nem?

36. 01fde57e09 (válaszként erre: 34. - Sz.Csirke)
2007. nov. 27. 18:25
Ne piszláljátok már. Nem vette észre - na és. A lényeg, hogy örülnek neki és támogatja a családja. Szerintem jó anyuka lesz a babája pedig egy boldog kisgyerek.
35. 11a91585fe (válaszként erre: 34. - Sz.Csirke)
2007. nov. 27. 18:22
Végre kiszúrta valaki,hogy "A sztori egy nagyon gyenge kitalacio, egyertelmuen latszik hogy olyan ember irta, akinek fogalma sincs arrol, hogy amit ir keptelenseg."
34. Sz.Csirke (válaszként erre: 33. - Patty)
2007. nov. 27. 18:15

Hat ne haragudj, de szerintem minden erv ellenere rohej, hogy 6 honapig nem vetted eszre hogy terhes vagy. Nem hiszem, hogy barmi mas ellened szolt volna. Egyebkent apuka is orul a babanak?


A cikkben szereplo lanyrol annyit, hogy nem letezik. A sztori egy nagyon gyenge kitalacio, egyertelmuen latszik hogy olyan ember irta, akinek fogalma sincs arrol, hogy amit ir keptelenseg. Te hogy hiheted el, ha terhes vagy, ennel tobbet kellene tudnod a dolgokrol.

33. Patty
2007. nov. 27. 17:53
Nah figy!!!Először is,ha megmaradt volna a babája vele is így beszéltek???megjött minden hónapban,de azt mondták ez vmi pecsételő vérzés volt csak!!meg vmi gond volta méhlepénnyel azért!!és képzeld addig nem mozgott,mivel ien előfordul akárkinél!!!és vettem terhességi tesztet,mert sokat híztam,pedig tornáztam plusz diéta stb...A védekezésröl csak annyit h igen védekeztünk(óvszer)de tudod az se 100%!!És lehet értetlenkedni!!Meg szídni a másikat,szerettem volna együttérzést mutatni,de ti csak szídni tudjátok a másikat!!És van képetek azt mondani h sajnáljátok,mikor,ha megszületett volna egézségesen őt is ugyanígy kezelnétek,nah erről ennyit!!!
32. Sz.Csirke (válaszként erre: 27. - Kingi7)
2007. nov. 17. 21:11
OOO! Ezer bocs! Nem tudom hogy sikerult ezt neked irnom.
31. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 26. - Erikpipi)
2007. nov. 17. 19:55
exsógornőm,aki mellesleg nem volt még csak harmincnéhány,csak butuska,azt hitte klimax...mert hogy csak néha vannak együtt a férjével mert az beteg...a korlátolt,begyepesedett öreg anyja mondta neki,hogy lyányom,csak menny orvoshoz,te biztosan terhes vagy!majdnem félidős volt akkorra,fel volt háborodva hogy nem talál dokit aki elveszi a gyereket,mert neki nem kell.Azért ment genetikára,mert amúgy is rengeteg nyugtatót szed,hátha beteg a baba,mert akkor megszülesztik...a kislány most középsős az oviban...
30. Gombos
2007. nov. 17. 19:49

PATTY NEM ÉREZTE A MOZGÁST!!!!!!!!!!!! Ő a delikvens!

Hagyjuk már szegény Kingit! :)

2007. nov. 17. 18:49
en velem is megtortent sajnos fel ev leforgasa alatt ketszer. most varom hogy hatha megint sikerul.
28. kingi7 (válaszként erre: 25. - Gombos)
2007. nov. 17. 18:45
Mondjuk nekem is volt egy ismerős, aki 45 éves volt és akkor vette észre, hogy terhes, amikor megmozdult... Hozzá teszem, nem kis darab a hölgy és közben rendesen menstruált...kizárásos alapon megszülte, a baba most 3 éves:)
27. kingi7 (válaszként erre: 24. - Sz.Csirke)
2007. nov. 17. 18:42

SEHOGY!!!!

Nem én voltam ez az idióta!!!

Kikérem magamnak, én nem vagyok ilyen felelőtlen!!!!

26. erikpipi (válaszként erre: 25. - Gombos)
2007. nov. 17. 18:33

Amikor én vártam az elsőt, mellettem ült egy munkatársam, aki, elment dokihoz, mert nem jött meg neki. Mondtaa doki, hogy ez csak a klimaxtól van. Ott sírt a nő, hogy nem normális a doki, mert érzi, hogy mozog a gyerek. Valóban, terhes volt, meg is szülte, és szerinte, a világ legszebb lánya lett, és zseni. Tényleg nagyon szép volt, hosszú szőke göndör haj, és nagyon okos. Ja felnőtt testvérei lettek.:)


Egyébként időben elment, csak a doki szarozott vele. A nő szerint, szerencsére:)

25. Gombos
2007. nov. 17. 17:35
Bocs,Kingi! Tényleg nem neked szántam! :))) De ezek mellett tényleg kiváncsi lennék ,hogy hogy nem érezte. Ennél már csak az volt szebb amikor behoztak egy 40 éves nőt ,hogy rosszul lett otthon.... Alapos vizit után kiderült,hogy tűnőfélben van a méhszáj,fél óra és meglesz a baba. A nőnek lövése nem volt ,hogy terhes! Aki már volt terhes az tudja mijen,amikor a vége felé mozgolódik a baba... Akkor ,hogy nem lehet észre venni???? Elképesztő! A csaj ott hagyta a babát a korházba.
24. Sz.Csirke (válaszként erre: 23. - Kingi7)
2007. nov. 17. 05:29
Szoval nem ereztel mozgast a 6.honapig? Es a verzes sem maradt ki, a hasad sem nott? Es vegul hogy jottel ra hogy terhes vagy?
23. kingi7
2007. nov. 14. 16:57

Biztos büszke rá, hogy ilyen fiatalon anyuka lesz:)


Gombos: Megállt bennem az ütő:))) nem, nekem nem mozdult meg a mioma:)))

2007. nov. 14. 16:24
En ezekre a kerdesekre mar joideje varom a valaszt, de ugytunik valasz nem letezik...
21. 7130b15964 (válaszként erre: 20. - Gombos)
2007. nov. 13. 22:16
Hátha menthető, esetleg úgy értette, hogy bár ő már rég tudta, a család számára most derült ki...
20. Gombos
2007. nov. 13. 22:10

Bocs nem kigi7 nek szólt az utolsó megjegyzés,hanem Pattynak.

Kuszák a szálak,még mindíg elvagyok hülve az emberi hülyeségen:)

19. Gombos
2007. nov. 13. 22:08

Na, a történetről annyit,hogy 17 évesen nem kufircolni kéne az iskola után,de ha már ennyire nagylány valaki,akkor tanuljon meg védekezni. Vessen magára aki ilyen felelőtlen és ne siránkozzon!

Apropó köldökzsinór:A nykra tekeredés egyáltalán nem extrém eset,szokványos jelenség.Van hogy 3x-osan van a nyak köré gyűrüződve. Általában nem okoz problémát,az ultrahangn is kimutatható,nincs vele tehendő. Problémát csak akkor okoz szüléskor,ha a méhtvékenység hatására megfeszül,így nem lesz megfelelő a magzat oxigenizációja,de ez CTg-n simán kimutatható és eben az esetben császármetszés indukált.


kingi7! Hogy lehet ,hogy 6 hónaposan vetted észre?

A menses kimaradás nem volt gyanus? Szerinted a mióma mozdult meg a hasadban?


Hihetetlen mennyire felelőtlen a mai fiatalság. Munkám során is tapasztalom:szülésznőként dolgozom.

És igen.... Megszokták kapni a beosztásukat,mert ez már abszurd!

18. kingi7 (válaszként erre: 15. - Patty)
2007. nov. 11. 15:15

16 évesen? Nem túl korai egy gyermeket bevállani? Egy gyerköc nagy kötötség és te is szinte még gyerek vagy, bulizni, kirándulni, pasizni kellene még...Bár ezt csak utólag látja az ember...

Hogy-hogy nem vetted észre, hogy terhes vagy?

17. Sz.Csirke (válaszként erre: 15. - Patty)
2007. okt. 30. 03:00
Az is erdekelne, hogy 6 honapig hogyhogy nem derult ki hogy terhes vagy?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook