Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvesztettem a kisbabámat fórum

Elvesztettem a kisbabámat (beszélgetős fórum)


5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Erősvagyok)
2021. jan. 18. 17:42

Kb. 25 évesen jártam hasonlóan, mint Te. Életem első terhessége volt, mi is nagyon vártuk az első gyermekünket. Két hónapos terhességnél vérezni kezdtem, kórházba kerültem, és két nap múlva nagyon erős görcsök közben spontán vetélésem lett, amit kisműtéttel be kellett fejezni.

Sokat sírtam eleinte, el voltam keseredve. Aztán arra gondoltam, hogy jó fizikai és lelki állapotban kell lennem a következő terhességhez. Nagyon szerettem volna anya lenni !

Van két felnőtt gyermekünk és három kisunokánk ! :)

Gondolj arra, hogy talán valamilyen fejlődési rendellenessége volt a magzatnak, vagy esetleg a méhed nem volt még felkészülve az első terhesség kihordására. Legközelebb minden rendben lesz !!! :)

4. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Erősvagyok)
2021. jan. 18. 17:10
Hetek. Nekem mondjuk a munka is sokat segített.
3. Andika09 (válaszként erre: 1. - Erősvagyok)
2021. jan. 18. 13:44

Szia!

Én is novemberben lettem terhes ,kiderült a második vizsgálaton ,hogy két baba is van.Idő közben lett egy vérömleny a méhfalon ami vérzett szinte folyamatosan ,egész idő alatt a bizonytalanság járta át a testem és lelkem iszonyatos fájdalom ,miközben még ugye volt remény .Majd ezt követőleg egy hét különbséggel mint ahogyan feltehetőleg fogantak ,mindkét babát elveszítettem ,múlt hét hétfőn volt egy missed ab ,teljesen átérzem amit írsz ,ugyanezt érzem amit te napjában többször sírok ugye még elég friss.Azt viszont nem engedhetem meg , hogy annyira mélypontra kerüljek mert én össze szeretném magam szedni annak érdekében ,hogy ha tudunk akkor azonnal próbálkozni fogunk .

Hidd el ,ennek valamiért így kellett történni ,próbáld magad arra készíteni ,hogy nemsokára újra babás leszel és akkor már minden rendben lesz.

Nekem sem könnyű 2 ből egyik sem maradt meg, de muszáj erősnek lenni és hinni abban ,teljes mértékkel , hogy legközelebb minden rendben lesz de ahhoz mind lelkileg is erősnek kell lenned.

Próbálj teázni, olvasni , de ha attól érzed magad könnyebben ha sírsz ,az sem baj én is így adom ki magamból ,hidd el idővel jobb lesz.


Drukkolok neked ,hogy fel erősödik hamar 😊

2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Erősvagyok)
2021. jan. 18. 13:16
Szia. Mindenkinél más, ahogyan mi nők sem vagyunk egyformák. Valakit nem érint meg 1-2 napnál tovább, van aki akkor nyugszik meg, ha újra teherbe esik.
2021. jan. 18. 12:59

23 éves vagyok, Novemberben kiderült, hogy kisbabát várok. Nagyon készültünk rá, vártuk nagyon.

Szépen fejlődött, egészen a 8. hétig.

Kiderült, hogy nem látni magzatot, se semmi mást.. 3 napra rá újabb vizsgálat és ott is ugyan ez volt az eredmény. Aznap meg is szakították a várandóságomat. Első hét kegyetlen volt, rengeteget sírtam. Azután elkezdtem megnyugodni és jobban lettem. Azt hittem jobban vagyok lelkileg, de az utóbbi időben újra és újra rámtőr ez a borzalmas érzés és sírógörcseim vannak.


Szeretnék érdeklődni, hogy kinek meddig tartott ez a rossz lelkiállapot és mennyi idő telt el mire abbamaradtak a spontán sírógörcsök?😔

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook