Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elveszett, talált kutyák fórum

Elveszett, talált kutyák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. jan. 16. 20:15

Sziasztok!

Alsónémediben találtak egy szürke palotapincsi kutyát. Esetleg keresi valaki?

65. bnedora (válaszként erre: 64. - F.evelin)
2011. júl. 9. 13:26
Gondolom hirdetted már más fórumokon is. Én anno jártam az utcákat, kiplakátoltam, még a helyi újságba is írtam.
2011. júl. 9. 12:47

Sziasztok!

Június 25. -én Pécsről Fehérhegyről eltűnt Pamacs névre hallgató 3 éves lány westie terrierem. Nyakörv nem volt rajta, egyenletesen nyírt bundája van, nem szoknyás. Nagyon bújós, azonnal barátkozik. Ha látjátok, magas jutalom ellenében kérlek fogjátok meg és írjatok. A becsületes megtalálónak akár egy kölyök westiet is vennénk, csak adja vissza a miénket.

Segítségeteket köszönöm!!

Evelin

63. komby
2011. jún. 3. 22:30

Sziasztok!

Kertesház udarából elveszett egy 2,5 éves kan máltai selyemkutya (kistermetű, fehér szőrű)

Eltűnés helye: Szigetmonostor-Horány, Fenyő tér 6.

ideje: 2011.06.01. 18-19 óra között.

Spuri névre hallgat, az alapvető parancsszavakat ismeri. Szereti az embereket, kutyákat. Eltűnésekor nem volt rajta nyakörv.

Regisztrált chip-je van!

Bízunk benne, hogy nem lopták el, mert látták az utcán a kutyust.

Ha van állatorvos ismerőse valakinek, vagy esetleg horányi kapcsolata, kérem szóljon neki.

Értesítési tel.: 0620/314-61-28.

Előre is köszönöm.

2011. ápr. 16. 16:28

Sziasztok!

Ez egy undorító dolog, visszaélni más ember fájdalmával. Találtam meg én is kutyus gazdáját, neten keresztül, az ő hírdetését. Felvetette, hogy ad jutalmat azért mert megtaláltuk és visszajuttatuk, de eszembe nem jutott hogy elfogadjam, nehogy követeljem! Aki most nálam van, és megtalálom a gazdit sem fogok elfogadni semmit pedig nem áll élére állítca kötegelve a 20 ezres a fiókomban. Csak talált, befogadott állataim vanna, nem azért vállalo0, hogy nyerészkedjek. Szerintem kevesen vagyunk, akik a 4 láblak pártján állunk, és amit csak tudunk megteszünk értük. Jelenleg 3 macska 2 görény 3 degu, 3 crassus 6 tüskésegér és 1 csivi keverék kan lakik lálunk. Gazdit keres közülük 1 macsek(fekete kislány kb 4-5 éves), 1 görény (ivartalanított bézs hím (kb 2 éves), 3 crassus, lehetőleg együtt (lányok kb 1,5 évesek), és az eredeti gaszdiját várja a csivi kan.

61. betti125 (válaszként erre: 60. - Mrdoncy)
2010. okt. 21. 08:07

Sziasztok!

Pont 1 éve mi is átéltük, hogy elveszett a kiskutyánk. Nagyon rossz érzés volt, napokig sirtunk. Most még időben vagy.Mi teleplakátoltuk a környéket a képével és jutalmat ajánlottunk érte. Ez fontos! A helyi tv reklámújságjában képes hirdetést adtam fel, az összes állatorvost megkerestem, ha valaki odavinné értesítsenek. Megkerestem a helyi állatvédőket, beszéltem a postással, mégiscsak sok helyre jár a környéken. Csodával határos modon az eltünése utáni 6. napon este 8kor hivott egy nő, hogy nála van a kutya. Mondtam rögtön indulok érte. Erre ő, hogy oké, de elöbb beszéljünk a jutalomról. Egyébként 30km-re volt a városunktól a kutya. Ezer százalék, hogy ugy lopták el. Vannak egyébként, akik erre vannak szakosodva. 20ezret kért+5ezret a költségeire. Ezért írtam az elején, hogy fontos a jutalmat kihangsulyozni. Nektek mégcsak tegnap tünt el, még nincs késő keresni.

2010. okt. 21. 00:07
Elveszett!!! 2010.10.20.-án Taksonyból elveszett egy 1 éves kan fekete-arany színű Yorkshier terrier kutya. Kérem aki látta vagy tud róla valamit értesítsen. Tel: 70/5766-334 Nagyon várjuk haza!!
2010. okt. 15. 11:00

Találtunk egy yorki kiskutyát Pécsett, október 14-én este a Sportcsarnoknál lévő vasúti átjárónál!

Ápolt, rendezett, tiszta.

A következő számon tud jelentkezni a gazdija: 20 9459691

2010. szept. 15. 20:54
Ma este csepelen,a Petz Ferenc utcában kutya sétáltatás közbe ,csatlakozott hozzánk egy gyönyörű ezüstös,barnás szinü husky kutyus.Nagyon barátságosnak tűnik.Nyakörv van a nyakában.Remélem hamar rátalál a gazdija!Annyit hallottam hogy,keresi már valaki.Álitólag már a duna parton is sétálgatott!!1-2 hete kóborolgat!
57. titcs
2010. aug. 31. 01:36

Sziasztok!

2010. augusztus 30.-án eltűnt a kiskutyánk, Hévízgyörkről! 3 éves yorkshire terrier, aki a Tigi névre hallgat! Ismertetője, hogy a legtöbb yorkie-tól eltérően a fülei lekonyulnak!

Kérünk szépen mindenkit, hogy aki látta vagy megtalálta, az jelezze! A megtalálónak jutalom jár!

Telefonszámunk: 30/856-86-55

Köszönünk minden információt!

2010. aug. 20. 14:09

Helló!

2010.08.17-én Nyíregyházán a Kprűnyi Frigyres útról eltűnt az 1 éves németjuhász kan kutyám. Ha valaki találkozik vele, vagy esetleg befogadta kérem hivjon a következő telefonszámon: 70/7027573.

Jutalma nem marad el!

55. uzsi87
2010. júl. 25. 12:20

Sziasztok!

2009 májusában eltűnt 10 éves palotapincsi kislány kutyám Bács-Kiskun megyéből, Dusnokról. Barna színű, a nyakán és a lábain fehér folt van. Eltűnésekor rózsaszín bolhaírtós nyakörv volt rajta és a Lili névre hallgat (nem mindig...:)

Tudom, hogy már rég volt, de még nem adtam föl a keresését...

Itt olvastam bnedora és banyus72 üzenetét, akik pincsi kutyust találtak ebben az időben. Róluk lehet tudni valamit?

Köszönöm a segítséget! Zsuzsi

54. Reno77
2010. jún. 14. 20:12

Mai napon (2010. június 14.) Dunaharasztiban, a Határ út környékén csatangolt ez a golden szerű leányzó.

Szomjas és éhes volt, nyakőrvet nem találtunk rajta.

Gyerekek után megy, kedves, barátságos.


Nincs rossz állapotban, de pár kullancs van benne. Cicijei eléggé meg va nnak dagadva, lehet, hogy szoptat.

Fiatal, kicsit kajla még.


SOS kellene jelentkezni annak, aki befogadná, vagy a gazdinak, mert itt mindenhol van kutyus, sehol nem tudjuk tartani.


Az egyik megtaláló gyerek szülőjének száma:

06 20 3900 360

53. zinnia
2010. márc. 4. 13:34
2010.03.03-án dél körül a 11. kerület Bikás parkból nyakában futtató pórázzal elszaladt a kiskutyánk. 5 hónapos, fekete, barna rajzos, kis termetű, foxikeverék szuka. csipezett. Köszönöm a segítséget! 06209568177
2010. febr. 7. 10:56

NYOMTASS - PLAKÁTOLJ! HIRDESD AZ ÁRVÁKAT, A CHIPEZÉST, AZ IVARTALANÍTÁST! SEGÍTS A BARÁTAINKON!!!!!


[link] - Budapest !!! !!! !!! !!! !!!

[link] - Lovasberény (Fejér megye) Horváth Bora

[link] Ócsa (Pest megye) Nagy Henni - Merza ...tovább »Rita

[link] - Kecskemét - Tőzsér Judit - Szabó Attila

[link] - Törökbálinti DEPÓ magasságában


...ÉS KÉRÜNK BENNETEKET - NE FELEDKEZZETEK MEG ADÓTOK 1 %-RÓL SEM, EZEKEN AZ OLDALAKON MEGTALÁLJÁTOK AZ ADÓSZÁMOT IS! HA SZIMPATIKUSAK A CÉLKITŰZÉSEK - SEGÍTSETEK!!!


NÉHÁNY MENHELY WEBLAPJÁN VAN LEHETŐSÉG A VIRTUÁLIS ÖRÖKBEFOGADÁSRA IS


NAGYON-NAGYON SOK KÖLYÖK KUTYA VAN A GYEPIKEN, A MENHELYEKEN, AZ ILLATOS ÚTON! NÉZZÉTEK MEG AZ OLDALAKAT ÉS KÉSZÍTSEN PLAKÁTOT AKINEK VAN RÁ LEHETŐSÉGE! TEGYÉTEK KI - ODA AHOL MEGENGEDIK!!!! HÁTHA GAZDÁRA LEL EGY-KÉT ANGYAL!


HIRDESSÉTEK A BUDAÖRSI ÁLLATMENHELYET, HOGY NE KERÜLJÖN MEGINT SOR ERRE A NYOMORULT - ÁM DE SAJNOS KÖTELEZŐ ALTATÁSRA... NE HÁBORODJON FEL SENKI - ADDIG AMÍG AZ EMBEREK TÖMKELEGÉVEL HAJIGÁLJÁK KI AZ ÁLLATOKAT, AMÍG NEM CHIP-EZTETNEK, AMÍG NEM IVARTALANÍTANAK - ADDIG EZ VAN! A GYEPMESTER MEG CSAK HORDJA, HORDJA, HORDJA ÉS MINT TUDJÁTOK A GYEPI A MENHELY MELLETT VAN... 14 NAP A KARATÉN... HELYET KELL ADNI MINDENKINEK DE EGY IDŐ UTÁN A TELE IS TELE VAN!

[link] /


NAGYON SOK A CICA IS !!!! NAGYON VÁGYNÁNAK A MELEGRE!


[link]


+36 70 601 6 701 Kincses Imre - telepvezető

TÁPOT ÉS FORGÁCSOT IS NAGYON VÁRUNK! KUTYÁKAT IS LEHET JÖNNI SÉTÁLTATNI - FÉL ÓRA ÖRÖM IS NAGY ÖRÖM NEKIK!


.....


[link]


Kenny a keverék amstaff fiú Gazdát keres!


A képen látható az elérhetőség is! Kérlek nyomtasson belőle plakátot aki teheti és tegye ki egy-két helyre!


......


[link]


HIRDESD AZ OLDALUNKAT, HOGY TÖBBEN CSATLAKOZZANAK ÉS EGYRE TÖBBEN LEGYÜNK! SEGÍTS, HOGY SEGÍTHESSÜNK!


Kata, Vera, Peti


......


Elindult újabb IVARTALANÍTÁSI ÉS CHIPEZÉSI AKCIÓNK!

Időtartama: 2o1o. január 25-től 2o1o március 14-ig.


Küldd el állatbarátoknak, állattartóknak és bárkinek, hogy minél többen vegyenek részt rajta, minél kevesebb állat szülessen feleslegesen egy olyan országban, ahol naponta altatják százával a senkinek sem kellő kutyákat és ahol számolatlanul halnak a macskák is.


Tegyünk azért, hogy jusson mindnek szerető gazdi!


Zöld Zebra Egyesület


[link]


Nyomtatható verzió:

[link] artalanitasi_akcio/201001.pdf.html


......


Fazekas Ildikó ezt írta: KÉRLEK, JUTTASSÁTOK EZT EL MINÉL TÖBB HELYRE, hátha megtaláljuk, ki volt az a rohadék,a ki ezt tette…

Jászberényben, a Szent István körút Zagyva felőli oldalán lévő garázsok mögé egy németjuhász kutyát kikötött valami rohadék.

Három napon keresztül a mínusz 15 fokos hidegben víz és élelem nélkül fagyoskodott szegény. A kutya .teljesen át volt fagyva, lábai elgémberedtek a hidegtől. A kiszáradás határán volt, és látszott rajta, hogy hónapok óta nem is etették megfelelően. Csak a véletlennek és a lakosok azonnali bejelentésének köszönhető, hogy Molnár Lívia, a jászberényi menhely vezetője megmenthette az életét Jacknek…

Időben érkezett a segítség,és Jack is élni akart. Néhány nap alatt magához tért, kissé megerősödött, és talán nem gondol arra,hogy…miért? (részletek Molnár Lívia cikkéből)

Kérlek, segítsetek megtalálni ezt a szívtelen, aljas, gerinctelen férget, hogy megkapja, amit érdemel (és itt nem a jogi lépésekre gondolok…)!!!!


.....


KÖSZÖNÖM, HOGY ELOLVASTÁTOK!


HA MÓDOTOKBAN ÁLL - SEGÍTSETEK!


[link]

51. bbubbu
2010. jan. 22. 13:26
Találtam Csepelen egy barna,kölyök, kan kutyust.Tacskó-németjuhász keveréknek néz ki.
2009. nov. 19. 21:02

2009. november 18.-án, Nagykovácsi, Zsíroshegyről elveszett a képen látható 11 éves szuka kutyus. Középtermetű, hosszúszőrű, fehér színű fekete foltokkal a fülén és a hátán.

Kérem, aki látta, vagy megtalálta hívjon a következő számok egyikén:

06-30-535-2805 vagy 06-30-274-255

49. PixX
2009. okt. 31. 00:30

2009 okt. 29én délben a 18.kerületből elveszett Marci névre hallgató kistestű keverék kutyusom.

Fekete-barna-vajszínű, rövidre nyírt szőrű, nagyon vékony, felálló füle van. Különleges ismertető jegyek h csak egy heréje van.

képet itt lehet nézni [link]

Ha vki megtalálja kérem jelentkezzen. 30 541 50 10

2009. okt. 23. 10:35
2009. 10. 21-én a III. kerületben találtunk egy palotapincsit. A gazdi jelentkezését várjuk a: 06/20-480-96-58-as telefonszámon.
47. Hné80
2009. okt. 7. 19:00

Sziasztok!


Segítségeteket szeretnék kérni!

Vasárnap (09.04.) délután eltűnt a kutyánk:( Tatabányán a turulnál. Fekete, cser színű másfél éves tacskó keverék. Speedy névre hallgat!

Barna nyakörv van rajta és sárga oltási biléta! Netalán valaki jelentkezne, hogy látta kérlek rögtön szóljatok, ha kell éjjel is elmegyünk érte!!!! A kutya nagyon félénk!

Tel.: 0620/5980135 vagy 06205482764

Előre is köszönjük a segítséget!


Üdv.: Márta

2009. szept. 30. 09:45

Kb. 1 hete látok Bp. III. ker. Mocsáros-dülőn, a Pusztakuti út és Határút magasságában, egy feltűnően szép, hófehér kuvasz-szerű kutyát. Több kóbor ebbel csatangol, sokszor átfutnak a forgalmas úton, félek előbb utóbb elütik.


Egyébként, ha valaki elveszett kutyát keres, érdemes eljönni erre a környékre, ugyanis több kutya is van. Jól érzik magukat a zöldben, és ennivalót is szereznek feltehetően a Mocsarason lévő "bódéváros" lakóitól. Időnként önkénteskednek egy birkanyáj körül, így a kóbor kutyákat illetően a legjobb információforrás a birkapásztor.

2009. szept. 8. 20:44

Sziasztok!

Sürgősen gazdit keres egy gyönyörű magyar vizsla fiú kutyus! Másfél éves, úgyhogy pont kinőtte a gyerekkorát. . . . Okos, tanult kutyus. Költözés miatt most menhelyre kényszerült! Segítsetek neki!

44. joci34
2009. aug. 29. 19:54
Csepel Hároson elveszett egy fiú tacskó nagyságú barna színű kutya. Nagyon keresi a gazdája. Fényképe az adatlapomon látható. Ha valaki tud róla, írjon nekem.
2009. júl. 25. 18:54
Csepelen találtak egy kislány palotapincsi kutyust. Sürgősen gazdit szeretnének találni neki. Ha érdekel valakit, írjon.
2009. jún. 7. 11:36
Péntek este a békásmegyeri Duna parton meglógott foxi keverék (kan) kutyusom (trikolor), kb. 3 éves (fél éve találtam). Kék heveder volt a nyakán. Barátságos, bárkihez hozzácsapódik. Ha valaki tud róla valamit, az alábbi számon, v. emaliben megtalál: 06202158629/szaboflora82@gmail.com
41. bnedora (válaszként erre: 40. - Linksys)
2009. máj. 14. 11:54
Ez nagyon jó hír, örülök neki.
40. linksys (válaszként erre: 39. - Roxy_baby)
2009. máj. 14. 11:51
Ez jó hír! Snoop és a pincsi is meglett:) Különösen a kutyáknak és a gazdijuknak is,mindketten megnyugodtak. :))
2009. máj. 14. 07:53
Meglett a pincsi is!!
2009. máj. 13. 17:26

Meglett Snoop,az amstaff!!


helyette másik elveszett kutyus:


Tegnap este(05.12-én)elveszett Zuglóból,az Ond vezér útról(Örstől 1 megálló a 81-es trolival) a képen látható 2éves pincsi fiú,chippes,menhelyről lett kihozva,barátságos.

Ha vki tud vmit róla:


06309588255


[link]

[link]

2009. máj. 5. 12:07
Kelebián hónapokkal ez előtt találtak egy cocker spanielt fiú kutyát. Kép az adatlapomon.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook