Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elveszett cica fórum

Elveszett cica (beszélgetős fórum)


2013. márc. 11. 13:04

Kedves Olvasó! Még mindig keresem Kormi cicát! Kérem, aki látta, értesítsen!

Csillaghegyről tűnt el pár hete.

Zöld szemű, fekete bundájú, másfél év körüli (kicsit kevesebb lehet) középtermetű kandúr.

Inkább vékonyabb testalkatú, nem mackós típus.

Sokat nyávog, nagyon kedves, hízelkedős, üdvözlésre jellegzetes prr-szerű hangot ad. Lehetséges, hogy idegenekkel szemben félénk... ezt nem tudom.

Köszönettel fogadok bármilyen információt!

[link]

27. cza88
2011. nov. 29. 22:58

Sziasztok!


ELTŰNT A CICÁNK!!

November 23-án eltűnt 1,5 éves kandúr cicánk Üllőn, a Dózsa György utcából.


Kandúr, nem ivartalanított. Majdnem teljesen fekete, néhol fehér szálak vannak a bundájában, elöl a feje alatt pedig egy csíkban.

Másfél éves felnőtt cica, fényes szőrű, közepes termetű. Szeme zöld, különleges, szögletes fejformája van. Járás közben hátsó lábait nagyon szétrakja. Nagyon barátságos, kedves. Képek: [link]


Ha látjátok, hallotok róla, kérlek jelezzétek ezeken az elérhetőségeken:

Tel: 06309836458

Email: andrea.czervan@gmail.com


Köszönöm mindenkinek a segítséget!

26. Trinitas (válaszként erre: 25. - .fbpojzondpt.)
2011. aug. 2. 07:33
Jobbulást! Örülök, hogy újra együtt vagytok! :)
2011. júl. 29. 13:05

:) de kedvesek vagytok!!!!! :)


köszönöm!!!!!


tegnap végre láthattam, olyan kis cukorfalat :) tényleg le van fogyva, amúgy sem egy nagydarab cica, de most emgint érezni a kis csigolyáit ahogy simogatod, mint amikor kiscica volt...

de tök békés, aranyos, nagyon nagyon bújós, dagaszt is, pedig azt nem csinálta régen, és sok puszit ad :)


be nem áll a kis szája, folyton reklamálja, hogy kényeztessük :) és egész éjjel rajtam aludt, pedig az utóbbi időben nagyon elszokott ettől :)


szóval nagyon jó érzés :))))


viszont a kis lába nem tetszik, ma elviszem dokihoz, sántikál, és úgy látom be van dagadva...


puszilok mindenkit és nagyon-nagyon szépen köszönöm a sok drukkolást, és hogy ilyen kedvesek vagytok!!!! :)


<3

2011. júl. 29. 10:21
Gondoltam benézek ide, hazatért-e már az a kis csavargó és örömmel olvasom, hogy IGEEEN! :))))
23. Trinitas (válaszként erre: 20. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 28. 21:01
Drága szíve, de kis okos, mondtam én, hogy talán haza is megy. Nekünk is hazatalált már macskánk sokkal messzebbről :)) Nem semmi!
22. Trinitas (válaszként erre: 18. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 28. 21:00
Jaj de örülök!! Hazament magától? :))
21. Panni58 (válaszként erre: 20. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 27. 20:09

Biztos valami verekedős kalandba keveredett! :)))

Most majd legalább értékeli, hogy milyen jó otthon az ellátás. :)

2011. júl. 27. 18:54

szia dóri,

igen, majd... fogjuk engedni valahogy nagyon felszerelve mindennel, hogy ha valaki megtalálja rögtön vissza tudja szolgáltatni :) most még picit fel kell hogy erősödjön.. nagyon lefogyott és fáj az egyik lábacskája.. majd megszakértem ha otthon leszek.. én még nem is láttam, külföldön vagyok.. már nagyon várom hogy láthassam.. :)

<3

19. Dóry87 (válaszként erre: 18. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 26. 23:41

De jó! Ennek igazán örülök:)

Biztos kicsit kíváncsi volt a világra...a lényeg, hogy most már otthon van!:)

Viszont én a helyedbe már engedném hadd menyjen, ha most hazament akkor ezentúl is hazafog menni!:)

2011. júl. 26. 17:58

drágáim, a lényeg a következő:

MINDENKINEK szívből köszönöm a drukkolást, ribizli hazajött!!!!! :):):):):)

puszillak titeket és köszönöm a jeleket és hogy gondoltatok ránk!!!!


<3

17. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 16. - B4c06bc553)
2011. júl. 26. 17:56
jó hagyjuk, biztos nem érteném... :)
16. b4c06bc553 (válaszként erre: 12. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 25. 20:30
Nem is válaszolok, mert úgysem értenéd. :(
2011. júl. 25. 17:26

ma, amikor plakátoztam, betértem egy állatdokihoz is, és azt mondta, hogy 10-ból 8 cica meglesz, ha keresik...

úgyhogy NAGYON bízom benne, hogy meglesz a picikém... plakátolunk, szórólapozunk....

holnap lesz egy hete, hogy elment.... :(((((((((((

14. Trinitas (válaszként erre: 13. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 25. 11:54
:(
13. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 11. - Elszabadult hold)
2011. júl. 25. 09:42

hát... elég barátságos... az emberektől nem igazán fél, de az utcára nem teszi ki a lábát (szerencsére!!) az autóktól fél, meg a hangosabb hangoktól.. de az emberekkel barátságos..


nekem az a gyanúm, hogy valaki befogadhatta... ma tervezek nagyobb körben plakátozni... eddig csak 2 utcát ragasztgattam/szórólapoztam tele, meg vittünk egyet az állatorvoshoz is, hátha elviszi, akinél van...


az a baj, hogy biztos voltam benne, hogy ha hívom visszajön, mert addig mindig jött... :(

12. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 10. - B4c06bc553)
2011. júl. 25. 09:39

Kedves Daniela,


nem tudom miért lettem volna felelőtlen, előbb-utóbb muszáj volt elengedni már, mert megőrült a lakásban... 1 éve van nálunk és most már kísérleteztem vele, hogy elengedjem,... mégis hogyan máshogyan lehetett volna csinálnom?!


azért a tippet köszönöm, természetesen minden este hivogatom, az ablak mindig nyitva..

2011. júl. 25. 08:12
A cicák elég öntörvényűek, szeretheti a gazdáját bármilyen nagyon - ha mehetnékje van, elmegy! Szerintem is a késő esti órák alkalmasak a cica szólítgatására, akkor nyugalmasabb minden na meg csendesebb is - hátha meghallja. Te ismered őt: barátkozós, odamegy esetleg idegenhez is, vagy nem hagyná, hogy felvegye csak úgy bárki? Ez utóbbi a jobb.
10. b4c06bc553 (válaszként erre: 8. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 24. 22:30

Hát elég felelőtlen voltál! :(


Éjjel próbáld keresni, hívni, autók alá benézni... Talán akkor kicsit nyugodtabb a környék.

2011. júl. 24. 22:05
és mégegyszer... köszönöm!!
2011. júl. 24. 22:04

igazából.. azért félek.. mert az első alkalom volt, hogy tényleg elengedtem, póráz, meg a sarkában felvigyázás nélkül.. még háromszor visszajött kb másfél óra alatt, aztán már nem...


jaj... olyan rossz érzés... pedig előbb utóbb muszáj volt már elengednem.. nagyon vágyott ki... :(

7. Trinitas (válaszként erre: 5. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 24. 21:50
Szerintem igen. Lehet, hogy haza is talál.
6. Panni58 (válaszként erre: 5. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 24. 21:50
Ne add fel! Persze, hogy van! :)
2011. júl. 24. 21:49

köszönöm lányok!


persze... csináltam már plakátokat, csak sokat leszedtek... szórólapokat is csináltam, bedobáltam a környező házakba... :(

majd kell még nyomtatnom...

van még esetleg tippetek? fent van két cicakeresős oldalon meg a fészen... nem tudom hogy szerezhetném vissza... annyira hiányzik...

kedden veszett el... szerintetek még van esély?

4. Trinitas (válaszként erre: 1. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 24. 21:46
sajnálom :(( én is megosztottam fészen.. remélem előkerül, nagyon rossz lehet :(
3. Panni58 (válaszként erre: 1. - .fbpojzondpt.)
2011. júl. 24. 21:45
Nyomtass képpel ugyan ilyen hirdetéseket, ragaszd ki a környéken, ott van rá legnagyobb esély, hogy valaki látta. Mi már több kutya gazdáját megtaláltuk így. :)
2011. júl. 24. 21:45
Annyira sajnálom, már facebook-on is megosztottam asszem pont tegnap, remélem előkerül!
2011. júl. 24. 21:41

Kedves Mindenki,

Kérlek segítsetek nekem, megtalálni a cicámat!!!!

Rettenetesen hiányzik!!!!!!!!!!!!!

Köszönöm!


2011.07.19-én a 11. kerület, Villányi út környékén!!! Ribizli a legcukibb vörös-fekete teknőctarka kistestű lány cica! Kittycat feliratú szügyhám volt rajta. Kérlek segítsetek megtalálni, mert nagyon nagyon hiányzik!!! Ha valaki látta, vagy tudja hol van hívjon! Emese:30/897 6337 KÖSZÖNÖM!!


(a profilképemen megnézhetitek a kis drágámat...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook