Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elvékonyodott köröm esetén mit lehet tenni? fórum

Elvékonyodott köröm esetén mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


10. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 9. - MsFlower)
2011. okt. 20. 21:31
Szivesen :)
9. MsFlower (válaszként erre: 8. - 57aa4ea1e8)
2011. okt. 20. 21:29
Na erre akkor odafigyelek, ha megint tettetni fogok, köszi az infót
8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - MsFlower)
2011. okt. 20. 21:27
Igen, ha mindenkinek okés nála, csak a tiéd nem, akkor simán lehet azért. Egyik kolléganőmnek is, ha minden ok, fent marad a köröm, ha gond van, lehullanak. Onnan tudja, hogy menni kell a dokihoz, ha elkezdenek potyogni a körmei. És be is igazolódik a dolog.
7. MsFlower (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2011. okt. 20. 21:21

Tényleg?

Mert nekem van pajzsmirigy problémám, akkor lehet azért?

2011. okt. 20. 21:20

Régebben nekem is volt műkörmöm és nekem is mindig fellevegősödött és sokszor fel is vált teljesen.

Biztosra mondhatom,nem a műkörmös hibája volt, mert legjobb anyagokkal dolgozik és nagyon jól (oktatja is) és nagyon sok munkáját láttam másokon. De nekik nem voltak ilyen problémáik. Ő se értette miért van ez így.

Nekem alapból olyan a körmöm mint a papír és nem is nagyon reszelte meg nagyon emiatt.

Úgy hogy ez örök rejtély marad miért levegősödött fel mindig.....

Lassan szeretnék megint, mert nem sokára megyek vissza a gyedről dolgozni, de emiatt félek is megint. 3-4 hetente mindig úgy mentem vissza, hogy 1-2 körmöm mindig hiányzott és azt mindig újból kellett csinálnia... :-(

2011. okt. 20. 21:15

A köröm minősége a legritkább esetben változik, de az is igaz, hogy belső gyulladás, új fogamzásgátló, pajzsmirígy probléma, szervi baj okozhat levegősödést.


A körmös is okozhatja, ha túlreszeli. Másik anyag is okozhatja. Ha anyagváltás volt, lehet, hogy az is baj, bár így, hogy utána a porci is gázos volt, sztem ez nem anyaghiba.

4. jojócska (válaszként erre: 3. - Szamó)
2011. okt. 20. 21:02

Szia!

Köszönöm a tanácsot :-)

Arra gondoltam én is,hogy talán nem megfelelő minőségű zselét használ.

Azt kérdezgeti,nem lehet-e valamilyen gyulladás a szervezetemben,ami miatt levegősödik...

3. Szamó (válaszként erre: 2. - Jojócska)
2011. okt. 20. 21:00

Keress másik körmöst!!!


Nem a műköröm miatt vékonyodik, hanem a körmös miatt...... Sajnos valószínűleg túlreszeli!

A felválás nem a körmöd vékonysága miatt van, hanem építési hiba......

2011. okt. 20. 20:53

Másfél éve van zselés műkörmöm.

Az utóbbi időben az a tapasztalatom,hogy fellevegősödik a zselé alatt és néhány körmömről teljesen le is válik a zselé.

Múlt héten porcelánnal próbálkozott a manikűrösöm,de pár nap múlva ugyanúgy jelentkeztek ezek a problémák.

A saját körmeim nagyon elvannak vékonyodva,semmi tartásuk nincs.

Mi lehet az oka?

2011. okt. 20. 20:49
Elvékonyodott köröm esetén mit lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook