Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elválnátok? fórum

Elválnátok? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2012. nov. 8. 14:26
mit jelent az hogy nem tud uralkodni az indulatain? Bantja a Kisfiut?
3. Highlander73 (válaszként erre: 1. - Mittegyek)
2012. nov. 8. 14:26

Itt van!Jártam hasonló cipőben!Elváltam.Nem bántam meg!!!

Az ex-anyósom megjegyezte,hogy mennyivel nyugodtabbak lettek a gyerekek a válás után.(Azért ez nem semmi,hogy ezt az ex-anyós mondta!!!)Persze hogy nyugodtabbak lettek a gyerekek,nem hallgatták az örökös balhét!Így is hagyott bennük nyomot..főleg a nagyon érzékeny lelkű fiamban.(3 éves volt mikor elváltunk.)

2012. nov. 8. 14:24

Szerintem ez már az a szint.

Ha szereti a gyereket tök jó, amikor nála lesz legalább maximálisan figyel majd rá.

Te meg biztos jobbat érdemelsz. Ugye..

2012. nov. 8. 14:21
Kedves Mindenki. Hosszú-hosszú hónapok óta nyomaszt a kérdés és nem tudom, mit tegyek. Tanácsokat, tapasztalatokat, véleményeket várok. Próbálom a lényeget összeszedni.Kis családunkban a problémák lassan két éve fenn állnak, előtte gyermek is született. Párom kezdett eltávolodni tőlem, már nem mutatja ki, hogy szeret, nem kívánja a szexet, nem jár el sehova, nem szeret szórkozni sem elmenni, stb. Milliószor próbáltam beszélni vele, de nem ment, hárított, ideges lett, vita lett. Azt mondta mindig, hogy nincs semmi baja. Mindez mára odáig fajult, hogy én belefáradtam abba, hogy "helyrehozzam", hiszen ehhez két ember kell, egyedül kevés vagyok. A probléma az, hogy a gyerek nem látja, hogy szeretne engem, de még azt sem jóformán, hogy anya és apa beszélgetnek. Sőt. Ha olyat kérdezek/mondok, ami a páromnak nem tetszik, akkor ordít velem, veszekszik, a gyerek előtt. Könyörögtem neki, hogy ne a kicsi előtt, mert egyébként is érzékeny gyermek, nem akarom, hogy lelki sérülést okozzon neki mindez. De nem tudja fékezni magát. Többször mondtam, hogy ezt nem hagyom, hogy így viselkedjen a gyerek előtt, de ezt meg fenyegetésnek veszi, mindent kiforgat, mindent b@szogatásnak vesz.Inkább már meg sem szólalok. A gyereket imádja, de ha elszaka a cérna nála, nem bír uralkodni az indulatain.. Röviden ennyi.. Kérdésem: hol van az a határ, amit a gyermek miatt már nem szabad tovább eltűrni???
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook