Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvállalja így a barátnőm a babát? fórum

Elvállalja így a barátnőm a babát? (beszélgetős fórum)


1 2
12. mkriszti81 (válaszként erre: 11. - Julka183)
2012. aug. 29. 13:52
de akkor miért nem keres egy olyan nőt, akihez kötődne is, és akarjon attól gyereket!
2012. aug. 29. 13:50
De, csak nincsenek a lánynak kötödések stb.. Amolyan nem kérhetsz számon!!!
10. Kukacc (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2012. aug. 29. 13:50

Ja, azt nem olvastam, vagyis nem figyeltem, hogy még nem terhes..

Nagybátyáméknál már úton volt a kicsi, mikor szakítottak, szakítás után 1-2 héttel derült ki a terhesség. De nem békültek ki csak a gyerek miatt.

9. inta
2012. aug. 29. 13:50
Az ilyen nő mit gondol vajon magában? Te jó ég... Szép családmodell lenne a gyereknek.
2012. aug. 29. 13:49
Én azt nem értem ebbe a sztoriba, hogy miért nem mástól, olyan embertől akar gyereket akivel lesz kötödés, mert gyerek szempontból nagyon ragaszkodik a barátnőmhöz.
2012. aug. 29. 13:49

azt sem értem, miért van még vele... ha neki ez így jó, hát tartsa, bár a gyerek szemszögéből biztos nem lesz optimális, ha apa nélkül nő fel, és mit mondanak neki később, hogy apja sosem élt együtt az anyjával, csak el-/kitartja őt?


de a pasit sem értem, minek neki gyerek, ha nem ő neveli, nem él együtt vele? Gondolom fizetni fog gyerektartást, de az csak a pénzét viszi...

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2012. aug. 29. 13:48
+z
5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. aug. 29. 13:48

Hogy érted azt, hogy "ha teherbe esik"?


Még nem várandós?


Akkor minek ejtetné magát teherbe egy ilyen pasassal????? Védekezenek, de legjobb, ha normális párt talál magának és családban nevelnek majd egy közös gyereket egy normális férjjel.

2012. aug. 29. 13:48

A nagybátyám van így.

Szakított a lánnyal, mikor terhes volt a lány, de mindent megvesz a kisfiúnak és maximálisan jó viszonyban van az anyukával is. Rengeteg időt töltenek együtt, de mindketten szabadok.

2012. aug. 29. 13:48
szerintem nem én nem szülnék olyan pasinak gyereket aki engem nem vállal fel, de barátnőd tudja. a végén még a pali kicsinálja és elveszi a gyerekét.
2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. aug. 29. 13:47
Eleve ilyen férfitól nem is szülnék. Sőt! Oda se adnám magamat! Lapátra vele!
2012. aug. 29. 13:46

A barátja valószínűleg úgy szeretné a gyereket, hogy barátnőm neveli, de ő is felvállalja csak az anyukát nem.

Végülis korrekt a pasi. Előrebocsátja, hogy félremegy. Nem akarja magát lekötni vele ( és valószínű senkivel sem), de gyereket szeretne és meg is van az áldozati bárány.


De vajon jó döntés így megtartani, ha teherbe esik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook