Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elválasszam? Nyugodtabb lesz? fórum

Elválasszam? Nyugodtabb lesz? (beszélgetős fórum)


2021. jún. 29. 10:27
Szerintem sincs köze egymáshoz a két dolognak. Sovány vigasz, de majd kinövi. Ebben a korban gyorsan fejlődik az értelme és az idegrendszere is. Nemsokára szavakkal is eltudja majd mondani, mi a baja, mit szeretne. Valamint kialakít önnyugtató technikákat. Kitartás!
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 29. 09:43
Jönnek a fogak,persze hogy nem alszik jól.
2021. jún. 29. 09:16

Sztem semmi köze a cicinéshez a viselkedésének. Egyszerűen egy ilyen életszakaszban van.

Túl sok az inger az életében és a kis agya még nehezen dolgozza fel. Lányom mai napig sírva kel éjjel, ha pl pisilnie kell (pedig 7 éves).

2021. jún. 29. 08:23

Sziasztok!

13 hónapos kislányomat első pillanattól kezdve szoptatom. 6 hónapos koráig csak anyatejen élt. Mára kialakult, hogy csak reggel és este szopizik.

Azért gondolkodtam az elválasztáson, mert rendkívül kezelhetetlen néha (kb mindig). Az éjszakai alvása (bár éjszaka sokszor nem kel) sem valami jó.. 5 előtt felkel és az istennek sem akar visszaaludni, pedig látom rajta, hogy nagyon fàradt. Ja és ráadásul 99%-ban sírva kel. Nem mondanám azt sem, hogy szopival megnyugszik. Mit tegyek? Napközben kinevet, ha a cicivel akarom megnyugtatni.. ez a 9878651.próbálkozásom, hogy hátha változik valami a viselkedésében. Szerintetek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook