Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elutaznál napokra, ha most költöztél össze a pároddal? fórum

Elutaznál napokra, ha most költöztél össze a pároddal? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 3. 08:20
ha muszaj/pl.temetes es a parom a munkaja miatt nem bir velem tartani akkor igen,de amugy csak egyutt.
2011. jún. 4. 19:01
A munkahely megtartása nagyon fontos!
2010. jún. 8. 13:34

Micsoda?Repeta?Tudtok élni!

Naná hogy

2009. márc. 8. 07:54
Miért ne?
9. Manon (válaszként erre: 8. - E679c277c9)
2008. okt. 6. 08:39

Szia!

Igen, sajna akkor nincs mit tenni.


Max jobban fogtok örülni egymásnak ha hazajössz:)

Kitudja, lehet még jó is lesz:)


Manon

8. e679c277c9 (válaszként erre: 7. - Manon)
2008. okt. 3. 15:30

Szia!

Azt mondták, hogy vannak továbbképzések, csak éppen azt nem, hogy nem a kp-ba, hanem innen 140 km-re. Na de hát havonta, vagy még ritkábban vannak ilyen tréningek, annyit meg ki lehet bírni talán, csak az a baj, hogy ilyenkor egy szombat is kiesik:( Dehát valamiből meg kell élni!

2008. okt. 2. 10:07

Szia!


Egy kérdés?

Mikor jelentkeztél nem említették a dolgot???

Bár a lényegen nem nagyon változtat, de ha igen, akkor már előre tudtad a dolgot.


A lényeg szerintem, hogy a munkahely mennyire éri meg neked, ha nagyon akkor lekell nyelni a békát.

Ha nem akkor keresni kell másikat.(bár nem könnyű)


Bocsi.


Manon

2008. okt. 2. 10:01
Ha kötelező és nem akarsz munkahelyet változtatni akkor igen.Pár nap távollétet ki lehet bírni.
2008. okt. 2. 09:59
Számos embernek el kell utaznia néhány napra a munkája miatt, ilyen az élet... Ha a munkahely jó, akkor a párod és Te is jobb, ha kibírjátok. Ha mégis nehezen megy, vagy nem akaródzik kibírni, akkor lehet másik munkahelyet keresni, de én jó helyet nem hagynék ott pár nap különlét miatt.
2008. szept. 9. 17:28

ha a munkahely előírja, akkor nem tudsz mit csinálni, bár nem tudom hogy milyen munkahely lehet.

menjen utánnad a barátod biztos vannak olcsó szálláshelyek, legalább az estéket együtt tölthetitek.

de kérdezd meg a főnöködet, hogy a párod mehet e veletek?

2008. szept. 9. 16:11
Én sem értem a problémád!Lesz,amikor majd örömmel mennél,hodd el!:-))
2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. szept. 9. 07:28
Egy hónapban pár nap,nem a világ vége,nem értem igazán a problémát.
2008. szept. 9. 07:23

Munkahelyemen kötelező jelleggel 3 napos procedúrán kell résztvenni a lakhelytől, ill. a cég kp.-jától 160 km-re. A párom, ill. én se nagyon örülök neki... Elvileg amolyen továbbképzés az egész. 2 hete se dolgozok a cégnél, ill. elcseszik a szombatomat is... és hát a párommal is nemrég költöztem össze és pont azért, hogy ne legyünk külön...

Mit tennél a helyembe?

Elvileg ez havi rendszerességű dolog lehet:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook