Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elutasítsak egy biztos állást, vagy hagyjak mindent és mindenkit magam mögött? fórum

Elutasítsak egy biztos állást, vagy hagyjak mindent és mindenkit magam mögött? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2013. jan. 8. 21:05
nem lehet hogy csak féltenek?:D
2013. jan. 8. 21:04
Tudom, ideje talpra állni. Ezért is jó ugródeszka ez a meló. :) A fizetés is mondhatni egész jó! :)
16. Babeck (válaszként erre: 11. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 21:04

Szerintem szobát bérelj elsőre, így ismerősöket is szerezhetsz. A jobb cégek szoktak adni albi hozzájárulást is :))

Kérdezd meg a vezetőséget erről.

15. moonlight13 (válaszként erre: 1. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 21:04
Szerintem is vállald el! Manapság nagyon nehéz állást találni, pláne jó állást! Szerintem sem lesz jobb attól senkinek, ha otthon ülsz és depressziózol, bár fizikailag segíteni tudsz, de sajnos abból nem lehet megélni!
14. 88b7828ca9 (válaszként erre: 7. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 21:04

Miért is lennél egyedül? Hiszen a munkahelyeden ott vannak a kollegáid, és mivel ott voltál gyakorlaton, már ismered őket.

20 évesen meg biztos, hogy tetszeni fog a nyüzsgés.


A szüleid pedig előbb - utóbb biztos megnyugszanak, ha majd látják, minden klappol és nem kell Téged félteniük.

13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 21:03

ha te nem így érzed akkor vállald el, van aki pár hónap alatt beleszokik



én nem szeretem pestet de meló miatt kibirnám:D



mennyit fogsz kb keresni mert ettől függ legjobban a döntésed sztem

12. Babeck
2013. jan. 8. 21:03
Én nem utasítanám vissza.
2013. jan. 8. 21:03

Senkit nem ismerek Budapesten. Lakni sem tudnék hol, albérlet meg drága. :(

VISZONT ez az a munkahely, ahol tudom, vinném valamire, és egyszer úgy érezném, hogy nem voltam felesleges. :)

10. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 21:03

Elsôkörben menni!!!!

Mindig bánni fogod, hogy visszautasítod, és ami még rosszabb, a szüleidet fogod késôbb ezért hibáztatni! Add meg magadnak a lehetôséget, a többi majd késôbb kiderül!

Hétfô reggel aggódj a hétfôért, de ne elôre a keddért és a szerdáért!

Ideje saját lábra állni!

Menni fog!!

2013. jan. 8. 21:02

Szerintem se utasítsd vissza, fogadd el! A munka is jó, és a kollektíva is, ez a mai világban ajándék.


100 km meg nem a világ vége.


Azt mondom, ha külföldön lenne, akkor át kellene gondolni. De így...

2013. jan. 8. 21:02
mi a bajuk a szülőknek ezzel a melóval?
2013. jan. 8. 21:01

A szüleim szerint Pesten egy hétig bírnám ki, teljesen egyedül lennék (most nem vagyok egyedül, viszont egyedül érzem magam, ami néha még rosszabb)!


Vidéki lány vagyok, nem szoktam a fővároshoz, a sok emberhez, nyüzsgéshez, stb...

2013. jan. 8. 21:01
Vállad el a melót.
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 21:01

hát egy összeroppent munkanélküli nem tudja segíteni sztem a szüleit, inkább teher ...



finoman vedd rá őket hogy törödjenek bele hogy elmész


hallgasd meg az érveiket és mindre türelmesen adj nekik magyarázatot

4. you_lost_me (válaszként erre: 3. - 342402de6d)
2013. jan. 8. 21:00
:)
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - You_lost_me)
2013. jan. 8. 20:59
Ne utasítsd vissza!
2013. jan. 8. 20:58

"Elutasítsak egy biztos állást, vagy hallgassak a szüleimre?"


Rosszul írtam a címet!

2013. jan. 8. 20:58

20 éves lány elmúltam, egy KFT-nél vagyok jelenleg gyakorlaton, amit nagyon megszerettem. Sajnos már csak ezen a héten kell menni, és nagyon le vagyok törve miatta. A dolgozók többsége segítőkész, szimpatikus, maga a hely igényes, nagyon sokat lehet tanulni bent...

Felajánlotta az egyik vezetőségi tag, hogy szeretné, ha a továbbiakban (ha elvégeztem az iskolát=február végén), ott dolgoznék, mert tetszett nekik, ahogy dolgozom. :) Megköszöntem, és egyből rávágtam, hogy mindenképp ott szeretnék dolgozni!


Aztán hazajöttem, és a szüleim nem igazán örültek.

Büszkék rám, viszont nagyon-nagyon messze lakok a cégtől, több mint 100 km-re (most napi szinten bejárok!), és nem örülnének, ha felköltöznék Pestre.


El kellene utasítanom egy nagyon jó, és biztos állást?

Mit csináljak? :(


Anyukám nagyon beteges, sokszor segítségre szorul, és egy hétnél többet még sosem voltam távol tőlük, VISZONT ideje lenne kezdeni valamit az életemmel, egyszer már voltam munkanélküli, teljesen kikészültem, most felajánlottak egy biztos helyet, én meg utasítsam vissza? :(


Mit ajánlotok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook