Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltűnt emberek nyomában, szerinted miért tűnik el ennyi ember? Beszélgessünk... fórum

Eltűnt emberek nyomában, szerinted miért tűnik el ennyi ember? Beszélgessünk... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
4. Bugs02 (válaszként erre: 2. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 10. 17:30

remélem ez a fórum nem egy vita fórum lesz hátha tudunk erről itt beszélni, nagyon sajnálom...

Az én rokonom személyi nélkül, minden írat nélkül ment el...igaz őt kereste az INTERPOL de semmi..ő Romániából tűnt el...de sehol semmi, sőt...mondjuk sztem már nem él..., mert akkor csak előjött volna, az anyja majd megőrült...fia elvesztésében:(

2012. júl. 10. 17:27
Szerintetek hogy történhet meg, hogy egy ember elmegy? mert van olyan, hogy semmi lelki oka nincs, hogy elmeneküljön valaki és mégis szőrin lábán elvész...és egyre több felnőtt is...
2012. júl. 10. 17:27
Szia! Nekem egy féltestvérem van, aki több mint 5 éve tűnt el. Most 34 éves. Rejtély, hogy hol van, merre, kivel, és hogy egyáltalán él-e még?
2012. júl. 10. 17:24

Nekem kb olyan 13 éve egy unoka testvérem tűnt el, mai napig nem került elő..és egyre több ember távozik ismeretlen helyre.

nem rég olvastam, hogy egy Pécsi nő aki pszichológus a rendőrségen eltűnt....gondoltam jó volna erről beszélgetni, hiszem mindenkinek vannak szerettei...adjunk tanácsokat, hogyan vigyázhatnánk magunkra, egymásra jobban?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook