Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eltűnt a cicám, mit csináljak? fórum

Eltűnt a cicám, mit csináljak? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 11:42
Albérletben lakom. A tulaj díjnyertes macskája is eltűnt régebben a kölykeivel együtt.Csak egy fekete maradt neki, aki esténként itt áll a lakásom környékén és les. Akárhányszor kimegyek este, látom a világító szempárt. Gondoltam arra, hogy miatta tűnt el az enyém,de a Bockos nem ilyen félős, meg hülye, hogy elmenjen itthonról.
24. Ritkó (válaszként erre: 18. - Evawitch)
2010. aug. 5. 11:23
Szerintem már a mi cicánk se jön haza.
2010. aug. 5. 11:03
Még mindig semmi. :( Hoztam ma egy hófehéret, de bőgve simogattam, és beszéltem hozzá. Mondtam neki, hogy a Bocicicával jól meglennének...
2010. aug. 4. 09:43
Még mindig semmi hír...
2010. aug. 3. 01:16

Szinte egész nap bőgtem. Nem bírok aludni, beveszek egy altatót mindjárt, remélem, az segít.

Munkahelyen van egy alkatrész, amit szarvacskának, bocifejnek, én bocig.ecinek hívok. Macskémnak is boci a neve és arról is ő jutott eszembe. Most is bőgök, egy csomó zsebkendőt már elhasználtam. Tudom, a bőgésnek nincs értelme, de nem bírom abbahagyni. Hogyan tudnék megnyugodni? Már hasmenésem és szélproblémáim vannak tegnap este óta a dilinyózástól. Nem tudok semmire se rendesen figyelni, nem érdekel semmi. Unom ezt a tehetetlenséget. Kezdek rájönni, hogy nekem az a sorsom, hogy egyedül legyek.

Remélem, a dögöm jól van, jó helyen van, mert úgy látszik, nem voltam jó gazdája...

Lassan le kellene feküdnöm, holnap valamit ki kell találnom, folytatnom kell a keresést. Tudom, hogy valami történt vele, nem csak úgy elkóborolt. Kiderítem, hogy van-e itt macskagyűlölő, mert ha igen, én fogom egy kötélre felakasztani, letojom, ha börtönbe kerülök, nincs senki aki miatt nem tenném meg, mert nincs senkim. Már ott tartok, hogy simán kinyírnék minden állatkinzót, sajnálat nélkül...

Már a szívem is görcsöl egy kicsit, de addig nem akarok megdögleni, amíg nem csináltam valami "emlékezeteset".

2010. aug. 3. 00:10
Sehol semmi hír. Melóhelyen fénymásoltattam egy köteg hirdetést, de nem tudom, mit szólnának az emberek, ha a postaládájukba dobnám? Egy helyre már bedobtam. Szerintetek mennyi ideig van remény?
2010. aug. 2. 16:54
Na sikerült valamit megtudnod???
18. Evawitch (válaszként erre: 16. - Ritkó)
2010. aug. 2. 12:18
Ezek akkor úgy látszik aakítottak valami macskapártot. :) Amikor elmentem az előző lakhelyemre az íróasztalomért, oda is ki volt rakva egy perzsa képe, hogy szombat este 8-kor eltűnt. Az enyém is akörül tűnt el...
17. a959b08f86 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2010. aug. 2. 12:12

Szia!

Kérlek nyugodj meg jobb ha nem szedsz semmit tudom nehéz de még nem biztos hogy nem él.

Ne bántsd magad a cica miatt!!!

16. Ritkó
2010. aug. 2. 11:54
A mi macskánk is eltűnt a múlthéten, sose csinált még ilyet.
2010. aug. 2. 10:56

Elmentem nyomtatni, ragasztgatni hirdetéseket, csak most hazajöttem bőgni egy sort. Beveszek egy Xanaxot és folytatom utam. A bogyó segít, hogy ne gondolkodjak annyira, beszédülök és nincs erőm hozzá. Mert hogy néz ki, ha végigbőgöm az utcákat ragasztáskor? Azt hiszik, hülye vagyok, mert az emberek többsége nem értékeli az állatok fontosságát.

Délután mehetek dolgozni, amihez nagyon nincs kedvem. Ott is Xanaxos állapotban leszek, mert meló alatt is szoktam gondolkodni dolgokon és most, ebben az állapotban nem akarok.

2010. aug. 1. 17:56

De kinek kellene egy "nyomorék" macska?! Ahonnan hoztam március körül,a tavalyi nyár óta náluk volt.

Senkinek nem kellett és nagyon örültek, mikor én elvittem. Meg is kérdezték, hogy biztos, hogy kell-e, mert nagyon rossz. Mondtam nekik, hogy éppen ezért kell. :)

Megcsináltam a hirdetést, holnap megyek kinyomtatni valahová és kiragasztom az oszlopokra. Először benézek az állatkorházba, mert itt van pár utcányira, hátha bevitték, mert baj érte, esetleg a lába miatt, mert azt hitték,hogy eltört.

2010. aug. 1. 17:10
Próbálok. Majd minél előbb valahogyan nyomtatok ki róla képet, hirdetést és kiragasztom az oszlopokra, hátha tud róla valaki valamit. Sajnos nincs nyomtatóm... Holnap teszek valamit ez ügyben.
2010. aug. 1. 16:11
Nyugi, szerintem valamelyik garázsba mehetett be, és lehet, hogy befogadták, próbálj meg majd érdeklődni.
2010. aug. 1. 16:10
Tűnt már el (nem innen) 3 macskám is régebben. Nem szeretném, ha ő se lenne meg. Olyan nincs, hogy csavarogni akar és nem jön haza, eddig mindig jött ennivalót meg simogatást kérni.
2010. aug. 1. 16:07
A miénk egyszer 10 nap múlva jött haza. Pedig ő is ivartalanítva van.
2010. aug. 1. 16:06
Van itt pár garázs, arra is gondoltam, hogy ott lehet valamelyikben. Remélem, holnap előjön végre, akárhol os van.
2010. aug. 1. 16:04
lehet, hogy valaki tudtán kívül bezárta garázsba, kamrába, fészerbe
2010. aug. 1. 16:01
Nekem volt, hogy félév múlva jött haza, mai napig nem tudjuk, hogy mi történt vele...de megjött és jól van, szóval szerintem ne gondolj semmi rosszra. Mi arra tippelünk, hogy valaki hazavitte...egy pár utcával odébb, mert anyu egyszer elment arra valamit venni, azt a macska követte őt hazáig, és hallgatott a nevére, meg azok a hülye szokásai is megvoltak, nem változott semmit, valószínű, hogy etették, a kutyáink se ugatták meg őt, pedig ők csak ezt a 2 macskát fogadták el. Szóval szerintem ne add fel!
2010. aug. 1. 16:01
Döglött macskát és nyomát se láttam. Nem olyan forgalmas hely, mert ez a ház egy zsákutca legvégén van. Járnak kocsik ide is, de nem hajtanak úgy, mint az állat. Azon gondolkodom, hogy este esett az eső és hátha bement valahová az eső elől és bezárták véletlenül vagy ellopták.
5. Zeanny (válaszként erre: 3. - A959b08f86)
2010. aug. 1. 15:56

Szerintem is..van hogy 1-2 napra elkódorog..

De vigyázni kell,mert ha forgalmas helyen laktok,könnyen elüthetik!

2010. aug. 1. 15:56
Ivartalanított macsek.
2010. aug. 1. 15:55
Szerintem még ne beszélj róla múltidőben.Még hazamehet.
2010. aug. 1. 15:55
Ivartalanítva volt? Mert ha nem,akkor pasizni ment..:S
2010. aug. 1. 15:51

Furcsa módon, tegnap este nem jött haza, meg még ma sem, pedig biztos éhes. Nem tudom, hogyan kereshetném meg, unom a tehetetlenséget. Ismertetőjele, hogy az egyik lábára nem tud ráállni rendesen, sántít. Szelíd cica, játékos. Körbejártam a környéket, pár szomszédot megkérdeztem, de semmi. Mit csináljak? Mennyi ideig reménykedhetek, hogy visszajön?

Másik macskát tudok szerezni bármikor, de nekem Ő kell. Tetszett benne, hogy nagyon rossz kislány volt. Nem lehetett tőle cipőfűzőt bekötni, laptopozni, de nagyon hízelgős is tudott lenni, főleg mostanában.

Tegnap főzéskor adtam neki pár falat kaját, mert kéregetett és akkor, csak eszembe jutott, hogy valami baj biztos lesz. Lehet, hogy hülye vagyok, de mint ha tudtam volna. Igaz, nem hiszek az ilyesmiben, ezért nem érdekelt a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook