Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltörtem a csuklóm.Megmütötték, két "dróttal" megtüzték.Nemsoká ki fogják venni.Állítólag altatás nélkül végzik! Valakinek volt már ilyen? fórum

Eltörtem a csuklóm.Megmütötték, két "dróttal" megtüzték.Nemsoká ki fogják venni.Állítólag altatás nélkül végzik! Valakinek volt már ilyen? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 10. 20:53

Szia!


Nekem a kézfejemben volt egy lap, 4 csavarral.

Nem altattak, a felsőkaromat szorították el:

A legfájdalmasabb az volt, hogy volt hónaljszőrzetem, s a felső szorító "becsípte", s órákon keresztül húzta.:(( De nem éreztem semmit.

Ugyanott vágtak, mint az első alkalommal, de nagyon gyorsan begyógyult. Talán egy hét alatt. Már nem kellett begipszelni a második műtétnél, csak a sebet látták el.:))

8. cusi
2009. máj. 10. 20:31

Köszi mindenkinek!

Hosszú ideig tart a kivétel?

Teljesen be vagyok rezelve! Szerdán fogok menni.

Ica és Laci.A férjed hogy bírja,hogy még mindíg ott van az egyik drót?! Én már most is nehezen viselem,gipszen keresztül!

Ja,hogy veszik ki? Vágnak,kihúzzák....?

2009. máj. 10. 18:45
Tavaly nyáron a férjemnek a csuklója volt eltörve,2 drót rögzítette neki is.Egyiket kivették érzéstelenítő nélkül,a másikat benne hagyták,mert nem bírták kivenni,ezt is érzéstelenítő nélkül próbálták,így benne hagyták.
2009. máj. 10. 15:27
Igen! Nekem a bokám tötrt el és nagyon csunyán de csak úgy lehetet meg menteni ha össze szegecselték.Nekem gerincbe adták az érzéstelenitőtt de semmit sem éreztem,mert deréktol lefele el voltam zsibbasztva.De 24 órát nem kelhettem fel és a fejemet sem emelhettem fel.
5. ancy
2009. máj. 10. 14:42
Szia.A fiamnak 3 éve volt egy balesete akkor drótozták be.Két drót volt a csuklójában .Az első becsúszott,ezt érzéstelenítő nélkül vették ki.A másodikat már érzéstelenítették.Fájt neki de kibírta utána csak a dokit szidta:)
2009. máj. 10. 14:41
Én is helyi érzéstelenítésben tudom, h végzik az ilyesmit. Azért ne félj tőle!
2009. máj. 10. 14:40

Nekem a vállam volt drótozva,és nekem is altatás, sőt érzéstelenítés nélkül húzták ki a két drótot.

De még előtte hetekig jártam a sebészetre, mert dolgozta ki magát a drót, és mindig kellett lecsípni belőle.

A lecsípés rosszabb volt, mint a kiszedés.

Ne félj, nagyon gyorsan túlleszel rajta.

Ja és én akkor még csak 14 éves voltam!

2009. máj. 10. 14:27
Egyik csoporttársamnak volt, igaz, a lábán, neki is altatás nélkül vették ki a drótot, csak érzéstelenítve lett...
1. cusi
2009. máj. 10. 14:24
Eltörtem a csuklóm.Megmütötték, két "dróttal" megtüzték.Nemsoká ki fogják venni.Állítólag altatás nélkül végzik! Valakinek volt már ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook