Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eltöredezett a hajam! Most mit tegyek? fórum

Eltöredezett a hajam! Most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2017. szept. 18. 13:37

Az letört hajszálat úgy kell elképzelni,mint a harisnyát,aminek felszaladt a szála.Ha nem vágatod le,tovább "fut"/ törik. A haj nem képes felvenni se a nedvességet, se a tápanyagokat.

Sajnos nincs csodapakolas, ami helyrehozza, max. elodazza a problémát.

2017. szept. 18. 12:54
Az avonnak van egy direkt hajtoredezesre való hajpakolasa. Ez tényleg jó. Hidd el, én már egy csomót kipróbáltam, de ez bevált. Nem olyan drága, 800 Ft körül van, minden hajmosás után rajtahagyom min 10 percet. Csodákra képes!!!!
2017. szept. 17. 23:46
Vágass picit belőle, az sosem árt.
2009. ápr. 27. 11:31
Olívaolaj+tojás. De Én használok most búzacsírás hajpakolást, fodrászkellékesnél vehetsz, nagyon szép tőle a hajam, mikor festettem, és vasaltam, akkor is megelőzte a töredezést. Picit tényleg vágatnod kellene a végéből. És hagyd a hajad a levegőn száradni, most kerüld a hajszárítót, na meg persze alulról fésüld a hajad ne tőből! Bocs, nem kioktatás, csak még sok felnőtt nő sem használja rendesen a fésűt, aztán néz, miért törik a haja.
8. g_eszter (válaszként erre: 1. - 3f1a642000)
2009. ápr. 26. 21:52
Ha nem vagatsz a toredezett vegekbol, akkor egyre csunyabbak lesznek. Ne vard meg, amig nagyon toredezett lesz, hanem vagasd batran. A haj hamar megno :)
7. g_eszter (válaszként erre: 1. - 3f1a642000)
2009. ápr. 26. 21:50
vagass gyakran a vegebol es hasznalj balzsamot minden hajmosaskor. Hajtoredezesre valo balzsamot.
2009. ápr. 26. 15:47

inkább vágasd le !!!

mert tényleg darabokban törik le.

2009. ápr. 26. 15:19

Tényleg le kéne vágatnod! De nem hiszem, hogy nullásgéppel. Vannak jó hajpakolások, amik otthon is elkészíthetőek.

Töredezett hajra:

1tojásságája

1kávéskanál méz

1teáskanál fehérbor

1kávéskanál citromlé

Keverd össze, kend a vizes hajadra, tekerd be törölközővel és hagyd rajta 30 percig!

Én kéthetetente ezt alkalmazom. Megelőzi a töredezést, de a hajvégeidet, ami már töredezett, vágasd le!

4. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 3f1a642000)
2009. ápr. 26. 15:15

Szió:)

Ne is foglalkozz az óllós hozzászólokkal.

Tojássárgájába keverjél egy nagyon kevés oljatés azt oszlasd el egyenletesen a hajadon,20 perc múlva mosd meg rendesen,és úgyanúgy balzsamozd.

Ha hosszú a hajad,akkor másfél hónaponta fodrász,és szigorúan vonalzó mellet csak 1 centi a végéből.

Saját tapasztalat

2009. ápr. 26. 15:12
Nem vicc, nullás gép! Engem szinte kopaszra nyírtak egy bőrbetegség miatt, most csodájára járnak a dús fekete hajamnak. Amikor megnövesztettem, hasadt a vége, de amióta rövidre vágatom, erőteljes, jól tartja a formáját, a fodrászook kedvence!
2009. ápr. 26. 15:08
olló
2009. ápr. 26. 15:08
nekem jól eltöredezertt a hajam most mit tegyek:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook