Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eltiltanád a párodat a legjobb barátjától? fórum

Eltiltanád a párodat a legjobb barátjától? (beszélgetős fórum)

1 2
2013. márc. 31. 10:50
Nincs jogom megtiltani a páromnak semmit.
14. 17aadc1082 (válaszként erre: 13. - Bd55e3f068)
2013. márc. 31. 10:48

Hát, ha a legjobb barátom meghív, hogy megünnepeljem a gyereke születését, nincs az az isten, aki megtiltaná nekem, hogy elmenjek. Gondolom, nem váratlanul született a gyerek, és gondolom, nem is hetente születik, hogy meg kéne ünnepelni.

És aki bármi miatt is eltiltja a férjét a legjobb barátjától, az egy idióta szvsz.

2013. márc. 31. 10:45
Itt egy alkalomról van csak szó, hogy nem jelent meg a galád. Ez eltiltást jelent?
12. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Caren36)
2013. márc. 31. 10:34
Nem tudnám, nem is akarnám, és nem is tudom :D Az én férjemnek van ilyen haverja. ki nem állhatom. De ha jön, ritkán, elviselem. Ennyit kell tennem. Nekem nem ártott, csak nem bírom a stílusát, hányok tőle.
11. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Caren36)
2013. márc. 31. 08:56

Nem - és senkinek nincs is joga "eltiltani".

Elvégre felnôtt emberekrôl van szó.

A másik pedig: a kisbabához hívni szoktak...

Ha nem hívnak, elôzetes meghívás nélkül nem állítok be! Ilyen náthás idôszakban különösen nem!

10. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Caren36)
2013. márc. 31. 08:22

Lehet, hogy már jó előre elíérkezett a párjának aznapra. P,. ilyen esetben, még ha csak egy otthoni döglésről is lenne szó, én is valagon rúgnám a férjem, ha elrongyolna, mert a nagy betűs Barátok ugrasztották.

Hebegett-haboott... kik vaytok ti neki, hogy így számon kérjétek? Miért nem lehet annyit megérteni, hogy most nem alkalmas? Kötelessége mindenről apró részletig beszámolni?

A barátságot illetően én inkább azt kérdőjelezem meg, hogy milyen barát az, azért megkérdőjelezi a kapcsolatot, mert a másik egyszer nem ugrott, mikor ő csettintett.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Caren36)
2013. márc. 31. 01:39
Egyébként ha a tesódnak tényleg olyan jó barátja az a legjobb barát, akkor ismeri, és telefonálgatások nélkül is pontosan tudja, hogy miért nem ment el.
8. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Rora)
2013. márc. 31. 01:38
Igen, sanszos, hogy csak ürügy volt.
7. rora (válaszként erre: 1. - Caren36)
2013. márc. 31. 00:38

Biztos hogy nem tiltanám el a legjobb a barátjától, csak azért, mert én nem bírom amannak a párját. Így értetted?

Simán lehet persze, hogy más van a dolog mögött, a párjának a hisztije esetleg csak ürügy volt.

6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Caren36)
2013. márc. 31. 00:37

Ez nem ilyen egyszerű.

Szerintem.

És nem is rólam van szó.

2013. márc. 31. 00:31

Most az a kérdés, hogy el tudnám-e tiltani a páromat egy olyan embertől, akit ő kedvel, én pedig nem?


Teljesen felesleges és manipulatív dolog volna. Két havert eltiltani egymástól, kb. szentség törés, csak azért, mert nem bírod a pasit. Ha valami nyomós okod volna rá, például valamilyen szempontból súlyosan lehúzza a párodat, akkor érthető a dolog részedről. Talán abban a kapcsolatban már amúgyis vannak gondok, és ez befolyásolja a csaj józan eszét.


Az én kérdésem a következő: Téged ez ennyire mélyen érint, vagy csak általánosságban érdekel a téma?

4. Caren36 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. márc. 31. 00:31

Te eltiltanád a párodat a legjobb barátjától? Megvétóznád, hogy elmenjen a buliba?


Tudom, láttam. Ott voltunk, haza jöttünk, de a barátjához ment.

Na pont ez a barát nem volt ott az ünneplésen............

2013. márc. 31. 00:27
Ettől még nem lesz nembarát.
2. Caren36 (válaszként erre: 1. - Caren36)
2013. márc. 31. 00:15
Bocs a hibákért, temészetesen bányámnak.
2013. márc. 31. 00:12

Bátyának a napokban született meg a kislánya. Egy hercegnő. gyönyörűűű.


Gondolta ezt aztán meg kell ünnepelni. Itt a hétvége, szombat este. Főzött, készült. Várta a barátokat. Jöttek is, csak éppen a legjobb barátja nem. Hívogatták többen (tudom, mert a férem is ott volt) De csak hebegett, habogott, nem tud menni............. Semmi értelmes magyarázatot nem adott, csak azt, hogy nem tud menni és kész.

Hisztizett a párja, inkább nem ment el......


Csak annyit kérdeznék. Ha van egy ember, akit nem tudtok nézni sem,,,,,,,,,,, de a párotok valamiért kedveli a párját, esetleg a legjobb barátja, el tudnátok tiltani tőle?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook