Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ELTE-TTK Kémiaszakos első éves hallgatók ide! fórum

ELTE-TTK Kémiaszakos első éves hallgatók ide! (beszélgetős fórum)


2012. nov. 10. 00:58
Sziasztok!Én egy vegyész szakos hallgatóval szeretnék beszélni.Érdekelne a gyógyszerkutató vegyész szakirány,ha tudtok segíteni légyszi írjatok.
6. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 5. - Zoya00)
2012. júl. 26. 10:18
van facebookos csoportunk, ott már gyülekezünk:)
5. zoya00 (válaszként erre: 4. - A9f4f8dbe4)
2012. júl. 25. 22:08
engem is felvettek:) de sehol nem aktívkodnak nagyon a gólyák:(
2012. júl. 25. 10:04

hahóóó! van itt még valaki?:)

tegnap derült ki, hogy felvettek, és még mindig madarat lehetne velem fogatni:)

3. Szisz24 (válaszként erre: 2. - Psycheee)
2009. okt. 21. 11:38

Szia!

Hát igen nem nagyon népszerű a kémia sajnos,bár én megveszek érteXD

Előrehozott érettségi?Húha hajrá!Az a helyzet h nekem pozitív élményeim vannak az érettségivel kapcsolatban.Sztem nem volt nehéz a tavalyi feladatsor.Egyetlen problémám az volt h az idő túl kevés rá szóval sietni kell:S

Szóbeli se gáz,két tételt húzol,abból az egyik a kísérlet.A kísérletnél érdemes rizsázni arról h éppen mit csinálsz,főleg ha kémiaszakos az elnök.Az a fontos h légy biztos magadban és ne állj meg!Vagy ha vmi nem jut eszedbe ne gondolkodj rajt hanem menj tovább!Menni fog nyugi!(na jó persze attól is függ h a tanárodnál érettségizel e,mert ha emeltet teszel akkor ugye valószínű h nem a te tanárod fog érettségiztetni és ezzel kapcsolatban nem hallottam túl sok jót.Ezt úgy értem h ha szivatós tanárt fogsz ki véged!Én éppen ezért nem mentem emeltre.Felénk ez van sajnos nem mertem megkockáztatni.De ha közepet írsz ne félj!Gondolom ha előrehozottat teszel elég sokat tudhatsz belőle:)Ha kérdésed van nyugodtan írj segítek:)Szilvi

2009. okt. 6. 11:51

Te is úgy érzed, hogy nem túl népszerű a kémia? ;) Én idén érettségizem kémiából. Estin, előrehozottan. Ergo: mindenki hülyének néz. :)

Gondolom, te is érettségiztél belőle. Leírnád nekem a tapasztalataidat? Kicsit tartok a szóbelitől. Hogy zajlik?

2009. júl. 26. 17:04
Sziasztok!2009 őszétől az eltére fogok járni kémia szakra:)Senkit sem ismerek úgyhogy aki szintén kémiára megy az írjoonn!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook