Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltávolodtunk a férjemmel, nem érzem a szeretetét sem. fórum

Eltávolodtunk a férjemmel, nem érzem a szeretetét sem. (beszélgetős fórum)


1 2
32. forrest2010 (válaszként erre: 28. - Springtime)
2019. aug. 2. 13:35
... mert van a 2 véglet :( míg az egyik nem tudja mikor elég az elég ! akár munkából is :( / férjemnek volt 1 ilyen kollégája , napi 4 órákat aludt , mert a főmunka mellett volt még 2-3 másodállása is :( / a másiknak + esze ágába sincsen megmoccanni ! és a legszükségesebbet se hajlandó előteremteni ! a család számára ! várja a sültgalambot , ilyen volt após + a fiai is :( 46-ba kaptak házat állambácsitól .... aztán 30 év múlva a gyerekei is kaptak lakást állambácsitól a rakás gyerek után :( :( pedig hát az mellett még dolgozni is kéne :( 1 kicsit :( szerelemből nem élünk meg :( :(
31. Springtime (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2019. aug. 2. 12:48

Hát, annál nincs szomorúbb. Én is ismerek olyan embert, persze nem jó természetű emberről van szó, akinek annyira fontos, hogy minden tökéletes legyen, hogy senki sem bírja elviselni huzamosabb ideig a társaságát.

Ő is egyedül üldögél a nagy házában, és nem nagyon ismerek nála szánalmasabb embert. És semmi más nincs az életében, csak a munka. Borzalmas lehet így élni. Nem tudom, minek egy egyedül élő embernek 140 nm-es ház. És állandóan lesi, hogy a szomszédok mikor hoznak neki zöldséget, mert erre számít, és nem vesz magának.

30. Guruljka (válaszként erre: 28. - Springtime)
2019. aug. 1. 15:21

Szerintem eltévesztették a súlypontot.

Lehet, a gyerekeik jövőjét akarták megalapozni házzal, netán autóval, nem tudom.

De ha igen, akkor szegény srác üldögélhetett a házában egyedül.

29. semleges (válaszként erre: 15. - Df1e1c376c)
2019. aug. 1. 15:05

Ha csak az egyik fél keres, igen.

De ha mindkettő akkor ugye nem csak az asszony dolga megszakadni otthon? A férj meg bánatában és fáradságában semmit. Ugye, jól gondolom?:)

28. Springtime (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2019. aug. 1. 13:12
Én ezt nem értem. Miért nem veszik észre az emberek, hogy mennyi mindenből kimaradnak, ha csak a munka tölti ki az életüket? Ez valami menekülés lehet szerintem a problémák elől. Vagy a családi kötelezettségek alól kibújás.
27. Guruljka (válaszként erre: 26. - PöttyösPanka)
2019. júl. 30. 22:03
Bizony az, nagyon rokonszenves volt az édesanyja is, akit véletlenül ismertem meg. A fiú is egy kedves, udvarias, csupaszív és értelmes ember volt, akkor a huszonéveiben.
26. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2019. júl. 30. 19:53
Ez szomorú.
25. Guruljka (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2019. júl. 30. 19:41

Valószínűleg beszélgettek, de az is lehet, hogy leginkább nem kettesben. Elfogyhatott addigra az energia.

(A nagy szülői házban éltek, nem igazán külön.)

24. Guruljka (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2019. júl. 30. 19:39

Muszáj bizony.

Az említett család egyik tagja, fiatalember volt a kollégám, elvált a feleségétől. Nem beszélt róla, de nagyon-nagyon szomorú volt.

Ő nagyon bedobta magát a családi bizniszben, mert a bátyja akkoriban külszolgálaton volt. Egyszer megkérdeztem, egyáltalán ráér-e elkölteni azt a pénzt, amit keres? Mondta, még a haverokkal sem tud egy sört meginni hétvégéken, mert túl fáradt.

Három műszak mellett paprikázott a szüleivel együtt, de ők egy műszakos munkarend mellett csinálták.

23. df1e1c376c (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
2019. júl. 30. 19:28

Igen, az en hibam. Tanultam is belole. Meg volt normalis kapcsolatom is, ahol fokuszba tettuk az egymasal toltott idot.

Megismetlem magam, szerintem a meg tobb szar a masik nyakaba locsolese, hogy vegre eszrevegyen nem megoldas.

22. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. júl. 30. 19:12
Muszáj szakítani időt a másikra, különben egyszercsak nem lesz másik. Persze ez nem azt jelenti, hogy folyton romantikus programokra kell járni. De a beszélgetés alapvető.
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Df1e1c376c)
2019. júl. 30. 19:09
Az viszont már a te hibád, hogy ilyen alakokkal álltál össze. Én normális értékrendű emberekről beszélek. Egy kapcsolatot ápolni kell, ha tetszik, ha nem.
2019. júl. 30. 18:06
Szerintem is,első lépés legyen hogy megkérdezni milyen napja volt..
19. df1e1c376c (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2019. júl. 30. 17:34

Lyalyalya, persze. Ezt mondtak a semkirekellok is. Es nem adtak fel helyettem a csekket, es nem vasaroltak be.


Igen, kell egyensulynak lenni. A szuleim 4 gyereket felneveltek, es sokat tettek a seggunk ala. Nekik is volt ilyen idoszak, hogy egymasra nem jutott ido. Majdnem valas, uvoltozes a fejunk folott. Igen, meg lehet oldani. De biztos nem azzal, hogy megjobban kicsinaljuk a masikat, mert megmutatom ki a zurahazhal.


En Panna mellett voksolok. Este hazajon, megkerdezem, milyen napja volt.

18. Guruljka (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2019. júl. 30. 16:31

Igen, elvileg annyit lenne jó keresni, hogy teljen belőle, de maradjon energia közös programokra is.

Az nem jó, ha hajtanak-hajtanak, de nem marad idő egymásra.

Ismertem családot, paprikát termesztettek a nagybanira. Mindnek volt munkahelye is. Az éves szabadság meg apránként elfogyott a paprika miatt, mire a szezonnak vége lett.

Simán megengedhettek volna maguknak pár hét fizetetlen szabit is, de a munkahelyen is maximálisan helyt akartak állni.

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Df1e1c376c)
2019. júl. 30. 13:01

Márpedig az életnek nem a munkáról kéne szólnia. Nem szabad mindent feláldozni a munka miatt, és még a szabadidőt is a munkára való rápihenésre áldozni. Vagyis természetesen szabad, de akkor az ember ne akarjon más kapcsolatot.

Itt van egy család, feleség, gyerekek, akiket nem lehet kikapocsolni, mert jaj, a munka. A munka a szükséges rossz, ami kell a családhoz, nem pedig fordítva.

2019. júl. 30. 09:20
Volt ket semmirekello, pioca pasim, aki se nem dolgozott, se nem csinalt semmit. Meg en is voltam unalmas, mert "csak dolgozok", es este aludni akartam. Meg a szabadnapomon nem szegyenlek naphosszat otthon fekudni, es nezni ki a fejembol a monitorra, mert kikapcsol. Huuu, de orultem, hogy menjunk ide meg oda, mert lapos a kapcsolat. Kitettem mindkettot, mint a kaksis macskat.
15. df1e1c376c (válaszként erre: 14. - 0adc8842b1)
2019. júl. 30. 09:12

Ha esetleg kiegett a rakat melotol, akkor meg tetezzuk egy kis kotelezo hazimunkaval? Nekem nem tunik okos otletnek.


Az en faterom szeret fuvet nyirni mikor X het utan hazarepul, de o azert csinalja, mert szereti, mert otthon erzi magat, meg mitomen, neki a funyiro olyan, mint mikor en zenet bomtoltetek, es a "csinalok valamit" cimszo alatt kitakaritok.

Ha egy fel keres, szerintem logikus megoldas )es a inimum), hogy a masik viszi a haztartast.

14. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Eni90)
2019. júl. 30. 08:55
A sok munka is kifacsarja az idegeit a párodnak? Lehet hogy unalmas, de mindig az a monoton munka. És ott vagy te, aki bújós, vágyik ölelésre és "Jó éj puszi, meg cirógatás" helyett, mobiltelefon. Igen a megérzés létezik és az a baj, nem hagy nyugton. Azt gondolom, ha hazamegy, vagy hétvégén neki kellene füvet nyírni, vagy valamit a ház körül csinálni, gyerekkel labdázni, játszani, hogy kizökkenjen a munka unalmából jót tenne neki. Ne csinálj meg mindent. Nincs valami, ami miatt gondja van? Mit dolgozik? Vannak nők a munkahelyén? Egy kicsit légy radikálisabb. Ha ocsmányul beszél veled, vagy reggel meg akar puszilni, hajolj el, ne szólj hozzá - ha fáj is -. Vegye már észre, hogy nem a csicskása, cselédje vagy, mert már biztosan beleélte magát.
2019. júl. 29. 20:42
Szerintem is beszélni kell róla és nem kell rögtön válásra gondolni. Azok a gyerekek még nagyon picik.
12. gabi44 (válaszként erre: 10. - Springtime)
2019. júl. 29. 19:08
Egyetértek veled.
11. f8db0709b8 (válaszként erre: 10. - Springtime)
2019. júl. 29. 18:27

Minden nap más...oké...de azt ugye mindenki tudja,egy házasság megmentéséhez 2 ember kell🤔

Amit leírt,abból lejön,hogy a férj nagyon távolságtartó,sőt azt se érzi szereti...

Itt nem egyszerű a megoldás sajnos.

2019. júl. 29. 17:54

Hát pedig szerintem beszélni kéne róla. Konkrétan azzal is kezdhetnéd, mivel házastársak vagytok, hogy úgy érzed, régen voltatok ketten együtt valahol, és szeretnél elmenni kirándulni. Ha ki akar hátrálni ebből, akkor el kell mondani neki, hogy hiányzik neked a közös program, mert szükséged van feltöltődésre, mint minden normális házaspárnak. És figyelni kell a reakciókat. Abból már sokminden kiderül. Lehet, hogy nem azonnal fog normális választ adni, lehet, hogy először kiakad, de lehet, hogy majd agyal rajta, és pár nap múlva beleegyezik.

Azt hiszem, a napi rutin sok embert kifacsar, mindennap ugyanaz a verkli.

Viszont ha normális időben hazaér, és az estéket is veled tölti, akkor csak nincs senkije. Persze nem lehet tudni, napközben hova megy, van e lehetősége, ezt meg kéne lesned. Hülye ötlet, de hogyan másként? Egy hétig ha figyeled, hogy találkozik e valakivel napközben, akkor csak kiderül, nem?

Egyébként nem ez az egyetlen lehetőség, sokan egyedül gyötrődnek, nem mindenki csalja meg azonnal a másikat. Ki kellene rángatni a megszokott körülményei közül. Mindennap kéne valamit csinálnod, ami más, mint a megszokott.

9. gabi44 (válaszként erre: 7. - Etr4)
2019. júl. 29. 16:43
Igen az .
8. 6af361a606 (válaszként erre: 1. - Eni90)
2019. júl. 29. 16:18
Nézd szerintem, ahogy leírtad, a gyerekek vállalás változtatott meg mindent. Sok ismerősöm van így, a pasikat berakják munkás apaszerepbe. Persze lehet apukának a töke tele van azzal, hogy belvárosba melózik, szar helyen szar pénzért, és még talán gyereket sem akarta volna, hogy látja mennyi nyűggel jár, és unja már az egész taposómalmot...
7. etr4 (válaszként erre: 6. - Gabi44)
2019. júl. 29. 16:16
Hú de egy ócska nőszemély lehetett, várni karácsonyig majd gyerekkel elhúzni. Újpasihoz...
2019. júl. 29. 15:43

Lehet , hogy van valakije?

Az egyik ismerősömnél ugyanilyen helyzet volt, csak ott a nő volt a hunyó, aztán véletlenül lebukott, már 6 hónapja volt valakije, de amikor lebukott még azt mondta , hogy karácsonyig akart várni , hogy elmondja, (ez tavaly nyáron történt) , a vége az lett , hogy elköltözött a pasijához a gyerekkel. De reméljük nincs senkije se.

Azt gondolom próbáld ki amit Panna33 javasolt, lepd meg .

5. csakelőre (válaszként erre: 1. - Eni90)
2019. júl. 29. 15:24

"Este ha a gyerekek elalszanak akkor ő is és én is telefon elő aztán alvás."

Tényleg,csak ennyi?


Ne harapd le a fejem,de nem lehet,hogy másik nő is van a dologban?

Nem tudom,hogy éltek,csak ezért kérdezem.

4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2019. júl. 29. 15:20

Egy kapcsolatban a kommunikáció épp oly fontos,mint az összebújás.

Ez náluk már nincs,ahogy írja...kellemetlen a férjének ha hozzábújik..miért?

Miért a telefonokat nyomkodják esténként?

Az nem ok egy házasság megromlására,hogy a gyerekek nélkül sehova nem járnak..

Kedves kérdező!

Sztem ez a dolog régebbi,csak most tetőzik!

2019. júl. 29. 14:51

Elsô lépésként próbáld megkérdezni, amikor hazajön, hogy milyen napja volt, mi történt.

Nyakát,vállát masszirozd meg, ott feszít be elôször a stressz.

A beszêlgessünk felszólításra elég kényszeredett.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook