Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltaszít magától és ez nagyon fáj! fórum

Eltaszít magától és ez nagyon fáj! (beszélgetős fórum)


2015. dec. 21. 00:18
Próbálj megkapaszkodni valamiben!
19. e458602baf (válaszként erre: 18. - Bucóka20)
2011. máj. 9. 17:49
Oké, rendben ;)
18. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - E458602baf)
2011. máj. 9. 17:48

Szia!


Mindjárt elolvasom a linket.

Ha gondolod kérj engedélyt a titkos naplómhoz,ott mindent leírok részletesen.Itt már annyira nem szeretném,sok a rosszindulató ember(sajnos).

2011. máj. 9. 17:44

[link]


Itt egy fórum pl róla.


Szóval nem biztos, hogy igaz amit mond a srác, hogy már nem él vele.

2011. máj. 9. 17:43

Szia!

Olvasgattam a neten erről a katiról és azt olvasom, hogy nem tudják abbahagyni annyira jó :S :(

15. e417245f24 (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 11:37
Ő egy beteg ember,akinek olyan segítség kell,amihez Te nem vagy elég!A párom pár évig,míg rezidens volt,dolgozott pszichiátrián,elég sokat beszélgettünk ilyen dolgokról.Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél!
2011. máj. 7. 11:02

Nah felrobbanok!:D Kitöröltem amit írtam!:@



Szal,ez a drogozás olyan 9-10 alk. tehető,szal én úgy voltam vele,h azon túl tudtam lépni,mert mindenki hibázhat és úgy gondoltam h ő is megérdemel egy második esélyt.Ki így,ki úgy hibázik!Nem vagyunk 1formák.


De én azt nem bírom felfogni,h 3 hete még szeretett/imádott..éreztem is és akkor ilyen rövid idő leforgása alatt,meg képes lenne elhagyni.Persze igaz az is,h nem mindig volt rózsás a helyzetünk,de ha szakításról volt szó,mindig én voltam a szakító fél,mert én ilyen hirtelen haragú,meggondolatlan ember vagyok.

Ő sose szakított,sose hanyagolt el...semmi,mindig figyelmes és kedves volt.

13. de65993010 (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 10:54

Én is ugyanígy fogtam fel a dolgokat, hogy "de ő már bebizonyította, hogy jó ember, régen nem ilyen volt".

És ezt a legnehezebb elengedni. :(

Arra kell gondolni, ami most van, nem a múltban élni-

Most bizonyította be, hogy már nem az, akiként megismerted!

Kitartás!

Aztán majd írj nekünk, hogy alakultak a dolgok!

12. e417245f24 (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 10:51
Azért a hisztizést ne rakjuk össze egy szenvedélybetegséggel!Ha adna egy pofont,azt is megbocsájtanád,mert "tényleg,én is rossz voltam"?Az ilyen ember szerintem totál kiszámíthatatlanná válik egy idő után!
11. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - De65993010)
2011. máj. 7. 10:43

Szia!


Igen én is így gondolom,h a legborzalmasabb,h itt hagyott kétségek között mint egy semmirekellő hülyét.

Tudod az a rossz,h én tudom,h nem ilyen.Ő tényleg nem ilyen.Mesélhetnék róla órákat,de nekem már bizonyított annak idején.


Én csakis a drogra tudok gondolni,h az zavarta össze az agyát.Más mi?Mi tett vna ilyet?


Úgy döntöttem amúgy tnap este,h nem keresem.Nem jelentkezek nála,se sms-be , se msn-en...se sehogy.


Próbálom élni az életem...és majd lesz valami.Ahhoz naon naon naon szeretem,h csak "úgy" elengedjem.És én sem vagyok egy angyal,én is voltam "köcsög",bunkó,hisztis picsa....

10. e417245f24 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 10:41
Szerintem túl kell lépni ezen a srácon,ha nem akarod,hogy Te is rámenj!Ha tényleg szeret,először harcoljon meg önmagáért a "cuccal",aztán meg esetleg érted a szerelemért!Én mondjuk még így sem alapoznám a jövőmet egy ilyen férfira,de Te tudod...
9. erikpipi (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 09:51
Kati röpke idő alatt okozhat maradandó személyiségváltozást is, aminek tünete a közöny pl.
8. de65993010 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 09:49

De egyedül tökre kevés vagy ahhoz, hogy Ő változzon meg!

Neki kell megváltoznia, nem Neked erőlködni!

Honnan tudod biztosra, hogy nem narkózik?


Gondolj arra, hogy mielőtt bevallotta Neked az egészet, Te biztos akkor is ugyanezt mondtad, hogy ő aztán soha. :(


Kérlek, ne legyél naiv! :(

7. de65993010 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. máj. 7. 09:46

Szia Csajszi!


Nagyon sajnálom, hogy 1 féregnek sem mondható valamit (mert ez nem valaki) szeretsz!


Ilyen nincs az égadta világon, hogy 1 hónapig kell gondolkodni valamin. Ha feltesznek Neked 1 egyszerű kérdést, hogy ingyen megkapod pl. azt a ruhát, amit már régóta akarsz, nyilván nem vonulsz félre gondolkodni, hanem egyből igent mondasz. És, ha meg akarnak etetni olyannal, amit nem szeretsz, nyilván ezen sem kell gondolkodni, hogy megegyed, vagy sem. Vagy, ha megkérdeznek, hogy kedveled-e ezt vagy azt az ismerőst.

Ez gyenge duma.


Nem szeret már.

A telefonja sem merült le.

A narkóról alig lehet leállni, ki tudja még miket csinált ez a sz.r. :(


Engem is értek anno villámcsapásként dolgok.

Akkor volt a "legjobb", amikor azonnal szakítottam, és nem mint 1 kiskutya vártam, hogy ő döntse el, kidob, vagy nem, mert attól rosszabb nincs!


Ember vagy, tele érzésekkel! Nem engedheted meg, hogy kétségek közt hagyjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mire hazajön, ejtsd pofára, hogy otthagytad!

Aztán otthon sírd ki magad, nem mondom, hogy könnyű lesz, én majdnem 3 évig bőgtem 1 ex után, de inkább kínlódjak egyedül, mint társas magányban, kétségek közt szenvedjek!


Puszillak!


Ui. SOSE állj ki olyan mellett, aki drogozik!!!! SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. kakukkfű (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. máj. 6. 16:16
Írtam privit!
5. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - 54840f0fce)
2011. máj. 6. 16:10

kati a neve ,szal por


De már nem csinálja.

4. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Kakukkfű)
2011. máj. 6. 16:09

Köszönöm a válaszod!:)


Igen,az naon fája ha a drog miatt kellene elhagynom.

Szerencsére,ha lehet ilyet mondani kevés ideig használta(1,5hónap)mert most kint külföldön nem fog,se itthon.Ebbe szinte biztos vagyok.


Jó apa lenne és jó férj(természetesen csak akkor,ha végleg abbahagyja/abbahagyta) a drogot.De én bízok benne!Máshogy nem megy,csak ha bízok.

2011. máj. 6. 16:07
"Zöldségen" él vagy porozza az ormányát??
2011. máj. 6. 16:03

Szia!

Nem vagy könnyű helyzetben,és tudom, hogy nem azt szeretnéd olvasni, de ha már így alakult, hogy eltaszít magától, és most még egy hónapra el is utazott, lehet, hogy ezt az időt arra kéne fordítanod, hogy erősítsd magad, és tovább lépj.

Sajnos, ha valaki elkezd drogozni, az szép lassan megy lefelé a lejtőn. Előbb-utóbb a munkája, családja is rámegy. Gondolj bele, ha esetleg most nem lenne szakítás, milyen férj, apa válik belőle?? A másik; a drog kiöl minden emberi érzést a használójából.

Szóval én azt tanácsolnám Neked, hogy mégha nagyon fáj is, lépj tovább! Ez az ő harca lesz a droggal, ne áldozd a fiatal éveidet rá, nem éri meg,hidd el! Hosszú időbe telhet, mire ő felismeri, hogy függővé vált, és még akkor sem biztos, hogy képes lesz e, vagy egyáltalán akar e majd szakítani a drogos múltjával.

2011. máj. 6. 15:53

Barátommal 2,5 éve vagyunk 1ütt,de 2-3 hete(már nem tudom pontosan mikor) bevallotta,h 1 hónapja drogozik.(össz. ez 9-10 alk. lehetett)

Hirtelen felindulásból akkor úgy éreztem,h véget kell vetni a kapcsoltunknak,de ez még 1 napig sem tartott,mert még aznap jött és átbeszéltük a dolgokat.Megígérte,h többet ilyen nem lesz és azt is mondta,h naon sajnálja...és még 1001 dolgot.

Múlt7 pénteken ismét elment a haverjaival bulizni és ismételten "cuccozott".

Az anyujának (vele él) én nem árultam el,de időközben ő is rájött (magától),de nem merte nekem elmondani.De eljött a szombat,amikor barátom már 1 egész napja nem ment haza, a telefonja pedig le volt merülve,ezért beszélni se lehetett vele.Semmi életjelet nem adott.

Halálra aggódtuk magunkat,az anyukáját és engem is naon megviselt ez a dolog.

Még szombat este előkerült,de aznap már "nem álltam neki"...de másnap mindenki (anyum,apum,anyuja,az ő haverja,a testvére és én is) rátámadtunk.

Mindenki a legjobbat akarta neki,de mégis én -szívtam- meg,mert attol a naptól kezdve furán viselkedett velem.Alig akart puszit adni,megölelni...elhidegült!

Szerda este nála aludtam,mert másnap indult külföldre dolgozni (1 hónapra).

Vártam,h elbúcsúzzunk,megölelgessen,szeretgessen...de semmi.Kitörtem..és elkezdtem sírni.Kérleltem,h mondja el,h mi a baja?Megcsalt?Talált mást?Más lány tetszik neki?Nem szeret már?Mondja el,mert már nem bírom.

Akkor kitört belőle és elmondta,h már nem szeret annyira,nem tudja mi van vele(?),teljesen összezavarodott...és h neki idő kell.Nem akarta nekem ezt elmondani,mert úgy akarta,h elmegy dolgozni és az idő alatt elgondolkozik és helyreteszi magában a dolgokat.

Amikor ezt elmondta,szinte sokkos állapotba kerültem.Fizikailag éreztem a fájdalmat.Sőt,mai napig érzem,amikor arra gondolok,h mi lesz ha elhagy?!

Úgy ment el,h együtt vagyunk és kint elgondolkozik.



Nem tudom mit csináljak?!Tudom,h csak várni tudok,de 1xszerűen "megbolondulok".

Arra gondoltam,h lehet h az elmúlt 1,5 hónap annyira felkavarta lelkileg,h már azt se tudja mit érez...és ezért mondja ezeket.

Mert azt is elárulta,h amikor bevallotta nekem,h dorogzik és kiálltam mellette,akkor mégjobban szeretett mint azelőtt.



Akkor az h lehet h röpke 3 hét leforgása alatt már oda jutott,h lehet h nem is kellek neki?Miért?Miért nem szeret már "úgy"?


Nem csalt meg,ezt kizárom.

Persze semmi sem biztos,mert nem voltam ott vele amikor drogozott,de azt tudom,h bevallotta volna.


Nem tudom mit tegyek?

Alig bírok enni,inni,aludni,gondolkozni....szinte a nap 24 órájában ezen kattogok.És még messze van az mire ő haza jön!:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook