Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elsősegély vizsgához milyen könyvből érdemes tanulni? fórum

Elsősegély vizsgához milyen könyvből érdemes tanulni? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 5. 13:05

De ha beírod a keresőbe, hogy elsősegély vizsga, akkor kidob egy csomó mindent.

Nekünk anno adtak vagy 6oldalt, azt kellett megtanulni. Bár, én cserkész voltam 10évig, ott is kellett ezeket tudni... Nem nagy kunszt, nyugi. Nekem a vizsgáztatók is rendesek voltak.

2013. szept. 5. 13:04
2013. szept. 5. 10:52

Köszönöm szépen, de régebben már lepörgettem az elsősegély órákat, csak aztán félbehagytam az autósoktatást és most veselkedtem neki ismét a dolognak.

Úgyhogy tankönyv, videók, egyéb anyagok érdekelnének.

3. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Dilinyúl)
2013. szept. 4. 17:38

Pontosan. :)



A stabil oldalfekvést, méginkább a szájon át lélegeztetést és a szívmasszázst semmilyen könyvből nem lehet megtanulni, csakis a tanfolyamon, amikor előbbit egymáson, utóbbiakat a bábun gyakoroltatják.

De ez igaz minden másra is, ami az elsősegély tananyagában van.

És mivel a tanfolyam elég alapos, én úgy gondolom, hogy nem kell külön tankönyv - ha esetleg mégis szeretnél, akkor ott bizonyára fognak ajánlani egyet. (Halvány 2007-es emlékemben az él, hogy kaptunk a tanfolyamon egy könyvet. Vagy lehet, hogy külön kellett fizetni érte, de az egyáltalán nem rémlik, hogy sokat kellett volna utána futkároznom...)

2013. szept. 4. 17:23
Én inkább a tanfolyamot tanácsolnám, azon tényleg mindent elmondanak és ha esetleg kérdés merül fel akkor mindjárt kapsz rá választ is, és nem utolsó sorban élőben látod a gyakorlati részt is!
2013. szept. 4. 16:49

Sziasztok!


Most tanulok vezetni és még a forgalmi vizsgán kívül hátravan az elsősegély vizsgám. Milyen könyvet javasoltok, mit érdemes megvásárolnom vagy van-e neten valamilyen felkészítő anyag, amit ti hasznosnak találtatok?


Köszönöm a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook