Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elsős fiam, mindig vonzza a konfliktust az iskolában..... fórum

Elsős fiam, mindig vonzza a konfliktust az iskolában..... (beszélgetős fórum)


11. SReni (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2010. márc. 22. 19:57
Ez az! Akkor inkább ő üssön, bár az sem jó megoldás. A legrosszabb, hogy a tanár nem is akar a végére járni, mert nem érdekli ki kezdte. Csak büntet, és általában nem a hibás gyereket.
2010. márc. 19. 19:53
Az iskolában már az első osztálytól kezdve kegyetlen verseny van. Sajnos ezt a legtöbben ököllel, lábbal és ordítozással, káromkodással, ocsmány beszéddel egészítik ki. Vagy ütik, vagy ő üt.
9. ELEN (válaszként erre: 8. - SReni)
2009. febr. 5. 17:01

Kitartás és sok türelem:)

Szia

8. SReni (válaszként erre: 7. - ELEN)
2009. febr. 5. 16:54
Igen, nálam is ezek a tünetek.... Reménykedek, minnél hamarabb vége lesz, addig meg gyarapodik az őszhajszál állományom!
7. ELEN
2009. febr. 5. 16:51

Hááát:) Nekem ez elég régen volt....de nagyon bennem él még:(

Nehezen bírtam,néha olyan ideges voltam,hogy nem is szidtam le,inkább nem is szóltam Hozzá,mert nem tudom mit csináltam volna...:)

Nekünk ez az egész iskolai életét végig kísérte.

Néha szigor,bünti,lelki...sírás mindkét részről...

Nem tudom,igazán tanácsot adni nehéz.

Ő egyszer csak megváltozot...

6. SReni (válaszként erre: 5. - ELEN)
2009. febr. 5. 16:46
Köszi, végre egy sorstárs! De addig amíg be nem nőtt, hogy bírtad? Nekem annyira nehéz, mert sokszor megbeszéljük mit kéne tennie, aztán jön a következő szitu, ami megint rosszul sül el. Néha már az idegeimre megy.
5. ELEN (válaszként erre: 4. - SReni)
2009. febr. 5. 16:42

Az én Fiam detto ilyen volt,szintén egyedüli gyerek.

Sok gond volt Vele,pedig én is következetesen neveltem.

Neki hál Istennek később Magától "nőtt be"a fejelágya(vagy hogy kell írni:))

4. SReni (válaszként erre: 3. - Correct)
2009. febr. 5. 16:39
Szigorúan és következetesen nevelem, ez biztos, másnak is az a véleménye. Otthon semmi gond nincs, szófogadó. Egyedüli gyerek, és talán azért van, mert otthon nincs kivel konfliktusba kerülnie. Ő nem kezdeményez, csak ha belekötnek, akkor nem hagyja magát.
2009. febr. 5. 16:33
Nevelésen kellene változtatni, szigorúbban.
2009. febr. 5. 16:30
megkellene egy kicsit nevelni, nem? Nem verés, vagy ilyesmi, hanem elmagyarázni neki a dolgokat. stb.stb.
2009. febr. 5. 16:27
Próbálja elkerülni, de mindig belekeveredik valamibe. Ha meg sérelem éri, nem bírja ki, hogy ne adja vissza. Van ötletetek? Esetleg saját tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook