Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első ultrahangra várva fórum

Első ultrahangra várva (beszélgetős fórum)


5. zajax90 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 12:32

Hát,én most elég rosszul vagyok,gyakran van hányingerem,főleg ha hidegfront jön,a kisfiamnál is sokat émelyegtem,most rosszabbnak érzem (de legalább nem hányok,ez is valami ☺️).Emiatt az evés is nehezen megy,mert kb. semmit sem kívánok.Meg sajnos úgy néz ki,hogy lett egy lágyéksérvem.Nem tudom,hogy összefügg-e a terhességgel vagy véletlen egybeesés.De aggódok miatta,hogy ne legyen rosszabb.Majd kivizsgáltatom,a nőgyógyászom fog ajánlani valakit,ha minden igaz.Egyelőre még elviselhető.

Ettől eltekintve jól vagyok,de azért várom már a második trimesztert 😂.Az viszonylag nyugis volt az első terhességem alatt is,remélem,most is így lesz ☺️.

Vannak félelmeim is,hogy milyen lesz 2 pici gyerekkel nagyjából egyedül (a rokonaink messze laknak),de majd csak megoldjuk valahogy a férjemmel,ahogy az elsőnél is ☺️.Kisfiam nagyon szereti a gyerekeket,remélem,hogy jól viseli majd a tesó érkezését.Ő most itthon van velem,majd csak oviba fog menni jövő szeptemberben ☺️.


Te hogy érzed magad?Észrevettél eddig valami különbséget a két terhesség között?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Zajax90)
2022. máj. 16. 18:45

Szia! 🙂


Gratulálok én is! Nekem is van már egy 3 éves kisfiam.

Jövő héten megyek dokihoz, akkor leszek kerek 7 hetes.


Kisfiamnál én is voltam az 5 héten, de most csak így kaptam időpontot sajnos.

Lassan telik az idő, közben az ember reméli minden rendben odabent.


Milyen tüneteket tapasztalsz? 🙂

3. zajax90 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 15:23

Szia!Gratulálok,remélem,hogy minden oké lesz az uh-n ☺️.Mikor mész vagy már voltál?

Az igazság az,hogy én már voltam múlt héten,de akkor még nem volt szívhang,"csak" pulzálás látszott (akkor voltam 5 hét 6 napos).De legalább megállapították,hogy minden rendben vele egyelőre.Jövő kedden megyek legközelebb 7 hét 6 naposan,remélem,akkor már hallani is fogom a szívdobogást ☺️.Szerintem minden ultrahang izgi,mert akkor láthatjuk,hogy mennyit fejlődött a baba 😍.

Nekem is második baba,van már egy kisfiam,aki június végén lesz 2 éves ☺️.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 10. 19:42
Nem vagyok kismama,,de kívánok minden jót:)))))
2022. máj. 10. 18:55

Sziasztok újdonsült kismamik! 🙂


Szeretettel várok mindenkit, aki nemrég pozitívat tesztelt és az első uh-ra vár.

Együtt talán gyorsabban telik az idő. 🙂

Én ma vagyok kerek 5 hetes. Második babánkat várom.

A napokban tervezek időpontot kérni dokihoz. Jó lenne már hallani a kis szívét, így nehezen, de meg kellene várnom a 6.hét végén, 7.elejét.


Ti hogy vagytok? 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook