Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első szex 14 évesen az első igazi szerelemmel, vagy 18 után az aktuális fiúval? fórum

Első szex 14 évesen az első igazi szerelemmel, vagy 18 után az aktuális fiúval? (beszélgetős fórum)


1 2
24. anyone (válaszként erre: 23. - Jersseygirl)
2010. aug. 7. 07:45
Ha két ember nagyon szereti egymást, akkor számít az, h ki milyen tapasztalt?
2010. aug. 7. 04:33

Én a 17 is megbántam pedig akkoriban már olyan de olyan öregnek éreztem magam :D hát visszagondolva várnom kellett volna egy kicsit és akkor tényleg a megfelelő emberrel történt volna meg az első . Így csak kínlódás volt :s a fiú nem volt túl tapasztalt nagyon nem.

:l

2010. aug. 7. 01:21
18 eves korodig lesz meg nehany igazi szerelem...
2010. aug. 7. 01:00
Én 14 voltam. És hűdeszerelmes. És nem kellett volna.
20. kisj
2010. aug. 7. 00:49

Emlékszem:)

16 év éves koromban vesztettem a szüzességem.

Szerelmes voltam.

A nyakam tettem volna rá, hogy ez az igazi! Úgy éreztem ,hogy soha vissza nem térő szerelem ez, ami veszettül prerzsel és éget, örök kívánással ég, még akkor is. ha összeszakad a föld és az ég:P

Ajjj, de szerelmes voltam:P

Visszagondolva a valóságot, hát, mem volt az egyéb, mint egy szexuálisan tehetségtelen kezdő, de nagyképű kis f.asz. maszatolása.

Lehet, hogy nem volt szerencsém??

Mindenesetre megkönnyebbültem attól a tudattól, hogy már szűz biztos hogy nem vagyok.

19. anyone (válaszként erre: 17. - Andi972)
2010. aug. 7. 00:42
Agyetértek Cilussal és Andival, és még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy az első mindenképp szerelemből történjen, és akkor, amikor a kapcsolat megérett rá.
18. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Lilimia)
2010. aug. 7. 00:40
Szerelmes lehet, de nem biztos, hogy ezzel együtt lelkileg elég érett a szexhez is .....
2010. aug. 7. 00:35
14 évesen én is azt hittem hogy megtaláltam az igazi nagy Őt,de később kiderült,mégse ,nem bántam meg hogy vártam.Viszont emlékszem milyen nagynak és ,érettnek éreztem magam,Mai fejjel tudom hogy tévedtem ,messze voltam én még attól akkor.Fiam 15 éves lesz de még gyerek, nagy gyerek.
2010. aug. 7. 00:29
De maximálisan egyetértek azzal, hogy 14 évesen még fiatal a szexhez.
2010. aug. 7. 00:27
Akadnak azért olyanok is, akik érettebben gondolkodnak, mint a velük egy idősek. Mondhatni: az eszük megelőzi a korukat. Így vagyok én is. Csak sajnos sokan elkönyvelik őket a koruk alapján, ismeretlenül (tapasztalat...)
14. anyone (válaszként erre: 13. - 116212323c)
2010. aug. 7. 00:23
Persze hogy lehet szerelmes, de a szexhez még fiatal.Szerintem ha neked is annyi idős lesz a lányod, ha van, akkor te sem arra fogod biztatni, h 14-15 évesen veszítse el a szüzességét.Hisz még olyan gyerekek.
13. 116212323c (válaszként erre: 12. - Anyone)
2010. aug. 7. 00:15

nos én 15 voltam de a srác már 12 éves koromtól fogva tetszett aztán hirtelen nem tudom mikor de átcsapott szerelembe! miért ne lehetne egy 14éves szerelmes?

de végül is nem ez a kérdés:D

12. anyone
2010. aug. 7. 00:11
Szerintem a 14 éves még gyerek, a szexhez meg főleg.Szerelmes lehet az ember gyerekkorában is, de nem jelenti, h már megérett a szexre.Nem tudom, a mai fiatalok miért siettetik ezt a dolgot.
11. Molyka
2010. aug. 6. 23:56
Ahhoz, hogy valaki szexeljen fizikailag, mentálisan, pszichésen és értelemben is felnőttnek kell lennie. Minden szerelem az igazi szerelemnek tűnik...
2010. aug. 6. 23:54
Mindkettő véglet....
2010. aug. 6. 23:54

Lehet, de nem valószínű :)

Főleg, ha a másik fél nem igazán érett...

De mindig vannak kivételek, itt is biztosan :)

2010. aug. 6. 23:48
Miért ne lehetne valaki már 14 évesen igazán szerelmes? Ha a lélek elég érett rá, akkor...
2010. aug. 6. 23:39
Nem valószínű, hogy 14 évesen megtaláltad volna az igazi, nagybetűs Szerelmet, de te tudod... Én nem bántam meg a 19-et :)
2010. aug. 6. 23:37

Szia!

Én 16 voltam, az első komoly kapcsolatommal. Maximálisan megbíztam a páromban, mindenre figyelt! És azóta sincs lelkiismeret furdalásom és nem bántam meg, hisz a kapcsolatunk azóta is tart :)

Én azt mondom, hogy a kor nem nagyon számít. Erre lelkiekben kell felnőni, hogy utána ne maradjon valami maradandó rossz emlék. Én nem az első szerelmemmel és nem is 18 után vesztettem el. Akkor történt, amikor azt éreztük, hogy megérett rá a kapcsolatunk és mi is. Nem holmi egy éjszakás kalandot terveztünk, hanem hosszú komoly kapcsolatot. Egy szó mint száz: nem lehet korhoz kötni. Mindenki érzi mikor jött el a pillanat, nem kell ahhoz elmúlni 18-nak.

2010. aug. 6. 23:37

Én is az első igazi szerelmemmel, 14 évesen veszítettem el a szüzességem. Bár én mindenben koraérett voltam. Nem volt betervezve, bár a korkülönbség miatt számítottam rá, hogy előbb vagy utóbb meg fog történni, de számomra úgy volt tökéletes ahogy volt. A szomorú az, hogy 2 hónapra rá meghalt, és ez valamennyire mái napig beárnyékolja számomra az első szerelem szépségeit, és kicsit a szüzesség elvesztését is.

Mindezek mellett azt mondom, hogy fontos hogy az ember lánya szerelemben váljon nővé!

2010. aug. 6. 23:33
a kor ilyenkor mellékes szerintem! amugy nem tenné meg a lány ha nem lenne rá felkészülve!
3. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Nicole V)
2010. aug. 6. 23:33
az első szerelemmel.... de NEM 14 évesen! :-O
2010. aug. 6. 23:31

Szia

annak idején én is 15évesen az első szerelmemmel...az volt az igazi, gyertya, pezsgő virágok mindenre gondolt nagyon figyelmes volt!

én nem döntenék máshogy mint az első szerelem...

2010. aug. 6. 23:30

a társaságom 2 részre szakad az ilyen témában. az egyik fele szerint a szüzességet az első igaz szerelemmel kell elvesziteni, akármilyen fiatal is az ember, mert lehet hogy több ilyen fiú az életben.

a másik fele viszont azt mondja hogy 18 év után érett rá igazán egy lány testileg és lelkileg egyaránt, és akkor nem is viseli meg annyira ha nem teljes szerelemből veszíti el. szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook