Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első szájherpesz terhesség alatt fórum

Első szájherpesz terhesség alatt (beszélgetős fórum)


15. 18e79e1970 (válaszként erre: 14. - Kislany79)
2014. jan. 13. 20:04

Éjjelre jó vastagon kenj rá fokhagymkrémet, én most is ezt tanácsolom. Nekem ha időben elkapom ki sem jön teljesen, és ezt gondolom terhesen is használhatod.

A lényeg, hogy ne piszkáld, mert akkor nehezen gyógyul.

2014. jan. 13. 11:26

Felhivtam a vedonot, azt mondta ne aggodjak, mivel csak a 16. hetben vagyok. Kenegessem es el fog mulni. Akkor kell majd aggodni, ha a szules elotti par hetben jon elo.

Remeljuk!!

Nem tudom, hogy a sok hormon miatt, de az izgalomtol, felelemtol mar majdnem elbogtem magam itt az irodaban :(

13. Zebra25 (válaszként erre: 11. - Kislany79)
2014. jan. 13. 10:20
Terhesgondozót hívd fel és ott majd lehet mondanak valamit. Vagy a védőnődet.
12. Gretaa (válaszként erre: 11. - Kislany79)
2014. jan. 13. 09:50
Szerintem mindneféleképpen járj utánna,veszíteni valód nincs,hogy megteszed.
2014. jan. 13. 09:44
Koszonom lanyok a hozzaszolasokat, valamennyire megnyugtattatok, de valoszinu tenyleg jobb ha felhivom a dokimat. Illetve ez kicsit nehez, mert a korhazba jarok es mindig mas dokihoz kerulok, igy azt sem tudnam kit kerjek. De lehet megis be kene telefonalnom.
10. Gretaa (válaszként erre: 6. - Agnik1)
2014. jan. 13. 09:38

Bele olvastam a Telviran tájékoztatójába és orvosi beleeggyezéssel lehet ezt terhesség alatt használni.


Mindenesetre az egyik legjobb herpesz elleni krém(véleményem szerint) Persze itt most nem ez a kérdés (:

2014. jan. 13. 09:32

A herpesz vírusnak két fajtája van, az I-es a száj, arc, szem környékén jelentkező, a II-es a nemi szerveken jelentkezik, és aki hordozza az I-est, annak a II-es ellen automatikus védettsége van, így én az átterjedéstől nem félnék.


Az immunrendszer gyengébb, szájpenész, ínyvérzés, ajakszélek bepálása... mint előfordul terhesség alatt. Menj el a gyógyszertárba és kérj rá valamit, amit ilyenkor lehet használni, és olvass utána, hogy milyen vitaminforrásból kellene esetleg többet bevinned.

8. Gretaa (válaszként erre: 6. - Agnik1)
2014. jan. 13. 09:31
Igazából nem tudom,hogy szabad-e,de ha esetleg mégis,akkor ez a legjobb krém rá.
7. Zebra25 (válaszként erre: 4. - Gretaa)
2014. jan. 13. 09:29
Úgy tudom, hogy terhesség alatt nem ajánlott, ha csak az orvos nem engedélyezi vagy javasolja.
6. Agnik1 (válaszként erre: 4. - Gretaa)
2014. jan. 13. 09:29
terhesen nem szabad, én mást kaptam, mindjárt megkeresem hogy mit
2014. jan. 13. 09:29
Hívd fel az orvosodat szerintem, ne várj egy hetet. Valóban veszélyes, nekem is volt, de nekem nem az első, ez volt a szerencsém. Beszélj orvossal mindenképp, majd Ő megmondja mi a teendő.
4. Gretaa (válaszként erre: 1. - Kislany79)
2014. jan. 13. 09:27

Szia!


A legjobb herpesz elleni krém(bármilyen herpeszre egyébként) és ami vény nélkül kapható és egyben jó árban "Telviran". Nagyon gyorsan gyógyítja a herpeszt,a legjobb!

2014. jan. 13. 09:26

Miért nem kérdezed meg a védőnőt? vagy háziorvost vagy patikust, hogy mit ajánl?

Elő fordul ilyenkor, ne aggódj és ha nem piszkálod a herpeszt és kezet mosol, akkor nem fok átterjedni sehova sem.

2014. jan. 13. 09:24

Szia!


Kenj rá fokhagymakrémet! És ne aggódj! Sógornőmnek is volt a terhessége elején. Ő is kente plusz vitamint szedett. A pici pedig ma már féléves. És külön törölközőt használj az arcodra, illetve a testedre.

2014. jan. 13. 09:14
Sziasztok, a velemenyetekre vagyok kivancsi, mert nagyon megijedtem. SOha eletemben nem volt herpeszem, de penteken azt hiszem az jott ki a szam alatt. Eloszor azt hittem, egy leendo apttanas, de aztan olyan fura holyagos lett es sargas, tehat herpeszre tippelek. Mivel ugy olvastam, hogy ha terhesseg alatt jon ki eloszor herpesz az veszelyes lehet. Ma kezdem a 16. hetet es nagyon megijedtem. Kovetvezo vizsgalatom egy het mulva lesz, addig izgulok. Raadasul attol is felek, hogy esetleg a szajherpesz atterjedhet a nemi szervre is? Mert tudom, az meg veszelyesebb. Kerem szepen a velemenyeteket! Koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook