Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első sikeres terhesség 40 éves kor körül fórum

Első sikeres terhesség 40 éves kor körül (beszélgetős fórum)


1 2
13. JolanK (válaszként erre: 8. - Fdd7be0684)
2012. nov. 28. 09:57
Nem adtam fel, csak most tele vagyok félelemmel. Úgy örültem, mikor végre teherbe estem, számolgattam, hogy akár még 3 gyerekem is lehet (eredetileg ennyit szerettem volna), de ha csak egy lesz, akkor is nagyon boldog leszek.
2012. nov. 28. 09:57

A pozitív gondolkodás nagyon fontos.Látnod kell a lelki szemeiddel,ahogy ott totyognak melletted a gyerkőceid.

A testvérem 35 évesen szült,pánikolt állandóan,mert egy évig próbálkoztak mire teherbe esett.

11. barackmag (válaszként erre: 1. - JolanK)
2012. nov. 28. 09:55
Ne csüggedj el, anyukám is 41. évesen szült engem (nincs testvérem) és én is 43. voltam mikor szültem, igaz már a 4. gyermekem. Minden lehetséges, ha igazán akarod, fel a fejjel és nézz előre.
2012. nov. 28. 09:53

Épp egy szakember véleményét hallgattam egyik nap a tv-ben.

Arról beszélt,hogy manapság mennyire kitolódik a gyermekvállalás a nők életében.Azt mondja,a statisztiák szerint 35-40 éves koruk környékén vállalnak napjainkban gyermeket a nők.

Nem feltétlenül a karrier miatt és nem is azért,mert nehezen esnek teherbe...stb.

Egyszerűen az esetek többségében csak arról van szó,hogy nehéz olyan partnert,társat találni,akonek vállalnának a nők gyereket.

Ezért mi nők megfontoltabbak vagyunk és nagyon sokszor 30 fölött,40-hez közel érett nőként találkozunk egy hasonlóan "érett" férfival,akivel családot alapítunk.....

2012. nov. 28. 09:49

Ha töb babát is szeretnél még, akkor szerintem mindenképpen beszélj a dokiddal, hogy mit javasol - milyen vitamint, stb. ami még nem lórúgás, de segít.

Szerintem még nem vagy lekésve semmiről: láttunk már olyat, hogy valaki 53 évesen szüli az elsőt.

Tudom, nem ez a cél, de ha neki annyi idősen sikerült, Neked miért ne sikerülhetne most!!

Pozitív gondolkodás!!!

Sok sikert!!

8. fdd7be0684 (válaszként erre: 6. - JolanK)
2012. nov. 28. 09:48

ne mondd azt, hogy 37 évesen feladod? akkor én is feladhatnám

de azért vannak ezek a fórumok, hogy segítsük egymást

2012. nov. 28. 09:48
Szia! Szintén 37 vagyok, túl már néhány vetélésen, sajnos! Szívből remélem, hogy igen, van esély! És én is igényt tartanék rá!!! :)
6. JolanK (válaszként erre: 5. - Fdd7be0684)
2012. nov. 28. 09:47
Nem a társadalmi elvárások miatt érzem, hogy kifutok az időből, hanem mert a szervezetem, a testem is öregszik. És az ellen nem sokmindent tehetek.
5. fdd7be0684 (válaszként erre: 1. - JolanK)
2012. nov. 28. 09:45

szia

ezt utálom! Mármint azt, amikor azt mondják, 37 évesen kifut az időből. Miért futna? Én is annyi leszek, és nem én tehetek róla, hogy még nincs gyermekem!

Végül is ki mondja meg, mikor kell gyereket vállalni?

Drukkolok neked, nem lehet könnyű egy baba elvesztése után talpra állni, de a remény megvan, látod te is!

2012. nov. 28. 09:45
Igen, több, mint egy év.
2012. nov. 28. 09:44
A kis magzat,aki sajnos elvesztettél hosszú próbálkozás után fogant meg?
2. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - JolanK)
2012. nov. 28. 09:43
Ha pozitívan állsz hozzá akkor van! Szerintem! Sok sikert kívánok!
2012. nov. 28. 09:41

Sziasztok!

Elsősorban pozitív példákat szeretnék olvasni, hogy kicsit magamhoz térjek. 37 éves vagyok, két napja vesztettem el a babát a pocakomban, ez volt az első terhességem. Sokáig készültünk rá, végül természetes módon estem teherbe. De félek, hogy mire ismét összejön, kifutok az időből. Van olyan, akinek hasonlóan, idősebb korában (esetleg több vetélés után) jött össze a baba? Van még esélyem esetleg több gyerekre is?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook