Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randinak wellness hétvége? fórum

Első randinak wellness hétvége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
55. Mézes-Krémes (válaszként erre: 51. - Alidamolnar)
2016. márc. 9. 15:54
Azért ez nagyon nagy hülyeség, mármint szexpartnert mindig mindenhol keresnek, nem csak olyan jellegű oldalakon... Viszont ha valakivel az életben ismerkedik meg, annak is lehetnek kétes szándékai. Ez még nem védi meg őt a csalódásoktól, meg attól, hogy kihasználják.
54. 1abbb5d144 (válaszként erre: 51. - Alidamolnar)
2016. márc. 9. 15:53
Okos pszichologus holgy lehet o...
53. Mézes-Krémes (válaszként erre: 49. - Bucóka20)
2016. márc. 9. 15:51

Huhhh, az nagyon jó! Gratulálok! :)


Persze, a netes ismerkedéssel szerintem semmi gond nincsen, nekem is van sok jó tapasztalatom is. Viszont sokkal óvatosabbnak kell lenni, körültekintőbbnek, az biztos.


A rossz randikat pedig marha jó emlegetni, utólag nagyon jókat lehet röhögni. Imádom az ilyen sztorikat... :)

52. 1abbb5d144 (válaszként erre: 47. - Mézes-Krémes)
2016. márc. 9. 15:51
Az enyem nem lett satanista. Csak regi kepe volt, par kilot hizott. Gondoltam, oke, biztos 5-10,nem gaz. Aztan volt 30-40. Taszito szappanszaggal es arccal.
51. alidamolnar (válaszként erre: 42. - Panna.33)
2016. márc. 9. 15:51

Nálunk a családban rokon lány (nem tudtuk lebeszélni), netes társkeresésre adta a fejét. Fiatalka amúgy.

És egy pszichológusnő azt mondta neki, hogy tegye nyugodtan, mert aki pasi csak szexpartnert keres, az úgyis a szexpartner kereső oldalakon kutakodik, nem a rendes társkeresőkön.

Amellett arra, hogy mire kéne vigyázni, nem hívta fel a figyelmét.

Azt hittem, felkeresem, és kirángatom a védett kis irodájából.

Ekkora baromságot, nem? Aki szexpartnert keres, az sem ott keresi, mert nem adja le annyira, nyilván a normális lányok között keresi az is.

Ezt az egész írást most elküldöm a lánynak, így már látja, hogy nem csak a szülei és én látjuk így, ahogy itt többen is látják a realitást.

50. Mézes-Krémes (válaszként erre: 48. - MZsanett)
2016. márc. 9. 15:49
Jó éééég! És mi lett a vége?
49. Bucóka20 (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2016. márc. 9. 15:49

Hasonlo nekem is volt,bar ott nem a kinezettel volt a problema,hanem be voltak szivva,mert ugye randira ugy kell menni h hozzuk a haverunkat is.

Egy parkoloba taliztunk,marmint 3asba ,momdtam nekik h uljunk be az egyik ,,kocsmaba,, erre a csavo teljesen bepanikolt h o oda nem,meg amugy is ot most is figyelik...stb...

Nem tartott sokaig a randi es masodik talallkozas se volt.



De ellenpelda ,h most majusba lesz 4 eve h neten megismerkedetem baratommal,aki mar a volegenyem.☺☺☺

2016. márc. 9. 15:48

Én nem mennék, egy első randi így is épp elég stresszes, még akkor is, ha pár órát vagytok együtt, hát még ha egy egész hétvégét. Ráadásul még sose láttad.


Amúgy ismertem valakit, aki szintén neten ismert meg egy gazdag pasit, aki viszont Afrikában élt. A csaj azt mondta, hogy itthon nincsenek barátai, nincs állása se, tehát nincs semmi vesztenivalója, úgyhogy kiment, de nem egyedül, hanem a nővérével.

47. Mézes-Krémes (válaszként erre: 44. - Alidamolnar)
2016. márc. 9. 15:48
Dede, ő volt a képeken. Egy kedves, ápolt, nagyon helyes fiú. Útközben gondolom stílust váltott, és elfelejtett szólni róla... :DDD Ahogyan arról is, hogy ő sátánista valójában.
46. Mézes-Krémes (válaszként erre: 43. - Panna.33)
2016. márc. 9. 15:46

Van még! :) De ezek természetesen mind kamaszkori sztorik... :)

Chates randi, megtörtént. A fiú tetszett, kedves volt, minden oké. Jól sült el a találka. 2 nap múlva felhívott, hogy éppen egy tűvel szúrta át az imént a bimbóját, és közben rám gondolt, és arra milyen jó lenne, ha ÚJRA a karjaiban tarthatna.

Hozzá teszem: Nem ért hozzám, nem tartott a karjában. Nem volt második randi itt sem. :D

45. 5feede2c94 (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2016. márc. 9. 15:45
De durva
44. alidamolnar (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2016. márc. 9. 15:45
De akkor nem a saját képét küldte???
43. Panna.33 (válaszként erre: 41. - Mézes-Krémes)
2016. márc. 9. 15:44
:DDDD
42. Panna.33 (válaszként erre: 39. - 1abbb5d144)
2016. márc. 9. 15:44

Szerencsémre nincs ilyen problémám, hogy ismerkedni kelljen, nem is tudom, mit tennék.

Tartok tőle, hogy inkább troll lennék ezeken a társkereső oldalakon:D

41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 35. - Bucóka20)
2016. márc. 9. 15:43

:DD

Nekem volt egy ígéretesnek ígérkező netes lovagom. Fénykép csere volt, több is, sokat pötyögtünk, illetve telefonon is beszélgettünk. Alig vártam a személyes találkát. Amire egy elhízott, koszos, ápolatlan pasas jött el, feketében, sátánista jelképekkel díszítve. :D

40. lusza (válaszként erre: 29. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 9. 15:40
Egy normális férfi elsőre szerintem egy kávéra vagy teára hív meg, nem wellness hétvégére. Mert mit csinál, ha megjelensz a randin, és nagyon nem tetszel neki? Ennyire mindegy, kivel tölt egy hétvégét, éjszakát? Ha valaki elsőre, látatlanban ezt ajánlja, szerintem annak nem lesz jó vége. :)
39. 1abbb5d144 (válaszként erre: 38. - Panna.33)
2016. márc. 9. 15:40
Az vicces szerintem is. Én rosszullétet színleltem. Végül rosszul is lettem tényleg...Nem is szeretek már neten ismerkedni, nem is teszem. Még b-on sem, azzal sem, akivel van sok közös ismerős.
38. Panna.33 (válaszként erre: 35. - Bucóka20)
2016. márc. 9. 15:39
Muhaha, ez az aszal alá bújás tetszik :DDDD
2016. márc. 9. 15:37

a pasik hülyék. lehet, be akarja vetni a "pucér pasit" (Így jártam anyátokkal) :)

Ha egy valakinél bejön egy ilyen velneszes próbálkozás akár, az már jó. Akkor is, ha 100 nőtől kell megkérdezni előtte.

36. mosolyka1111 (válaszként erre: 32. - Panna.33)
2016. márc. 9. 15:35
Így van.
2016. márc. 9. 15:35

Biztos van olyan aki ilyenre igent mer mondani,de en nemet mondanek.

Elsonek sok es wellnessezni nem a szomszed faluba szoktak menni alltalaban. Ha baj van,hova menekul az ember nagy hirtelen?

Sok netes randim volt regebben,amibol 80% csalodas volt es orultem h ,,csak,, egy colat igertem.

Volt h en voltam olyan ,,taho,, h amikor meglattam bebujtam az asztal ala egy discoba,h eszre se vegyen.

Persze ez mar reges regen volt 10 eve...mar 27 vagyok.

2016. márc. 9. 15:35

Szerintem többféle verzió van:

1. Nincs semmiféle hotel, szimplán egy kéjgyilkos, megerőszakol, megfojt,és kidob az árokparton valahol.

2. Megerőszakol, és elad k...vának valahova külföldre.

3. Tényleg mentek a hotelba, és addig nyomul, míg illemből végül csakcsak ágyba bújsz vele (és akkor láttad utoljára).

4. Nem tud megfektetni, mert határozottan közlöd, hogy nem akarod, ő lelép, fizetheted a számlát.

2016. márc. 9. 15:35
Csak szexet akar szerintem. Találkoztál már vele?
2016. márc. 9. 15:32

Elsőre semmiképp.

Max. pár órás program egy semleges helyen.

Legalábbis szerintem.

31. 1abbb5d144 (válaszként erre: 29. - A5ea9b3ea1)
2016. márc. 9. 15:31

Én nem írtam, hogy hülye lennél... :)

Mondjuk azt nem lehetett tudni, hogy a kérdésed gondolattal való eljátszás vagy komoly.

2016. márc. 9. 15:27
Gondolattal játszadozni lehet. Csak aztán le ne lépjen fizetés nélkül az ipse, ha nem tud megfektetni.
29. a5ea9b3ea1 (válaszként erre: 25. - 1abbb5d144)
2016. márc. 9. 15:24

Kedves Levendula06!

Hidd el, nem vagyok hülye, pontosan tudom, hogy mit kell egy ilyen ajánlatra válaszolni. :-)

De azért valljuk be, ha tudja is az ember, mit válaszol rá, azért magával a gondolattal eljátszik , hogy milyen is lenne, ha egy ilyen dolog jól sülne el. Persze erre nagyon kevés esély van. :-)

28. alidamolnar (válaszként erre: 24. - Insecure)
2016. márc. 9. 15:18
Bocs, a Moncsi megszólítás persze nem Neked szólt, csak a Te gondolatodat szőttem tovább...
27. 1abbb5d144 (válaszként erre: 24. - Insecure)
2016. márc. 9. 15:18
Én kaptam durvábbat, pedig csak max flörtölem vele egy picit, meg dumálgattunk, de azért felhozta pár nap után... Nem is értettem. Sokszor pofátlanok.
26. alidamolnar (válaszként erre: 24. - Insecure)
2016. márc. 9. 15:18

Igen, és a másik: NEM ülünk be ismeretlen ember kocsijába!

A fórumindítót a pasi vinné el a szállodába is, kocsival, na ne....

Én a lányomat is úgy tanítottam, hogy első pár randin be ne üljön a pasi mellé autóba, még úgy sem, hogy teszem azt, elmennek vacsizni, vagy hazahozza, stb. Nem, azért van a tömegközlekedés, találkozzanak egy forgalmas belvárosban, stb.

Moncsi, gondold át, én már láttam karón varjút.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook