Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi után ti hogy éreztek? fórum

Első randi után ti hogy éreztek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Cinderella25)
2018. aug. 13. 14:57
én nemigen ismerkedem már chaten, pont az ilyenek miatt, ált, jobbnak reméljük mint ahogy sikerül. Sokaknak könnyebb beszélgetni monitor mögött mint élöben, én ezt tapasztaltam. Ha jó a társasága bár nem vonzódsz hozzá, barátok lehettek, persze ezt tisztázd vele mielött teljesen beleélné magát, ha szeretnéd a barátságot Töle. Én közvetlen tipus vagyok, barátilag találkoznék Vele a helyedben.
2018. aug. 13. 14:48
Sokat chateltünk már. Ott egy hullámhosszon voltunk. Aztán élőben kicsi döcögősen ment a beszéd. Elvoltunk, volt téma, de szerintem a férfi vagy zavarban volt, vagy be volt feszülve. Aztán a randi után kb 1 órával, jött tőle az üzenet: "remélem nem bántad meg, hogy eljöttél velem, máskor jobb társaság vagyok, most valami nem stimmelt" És elhívott egy új randira, hogy javíthasson. Nekem vegyesek az érzéseim. Aranyos, kedves, de úgy érzem mintha belém lenne zúgva már most. De én nem annyira vonzódom hozzá, habár chaten jó társaság. Ti elmennétek egy 2.randira, neki futni újra? És egy kb ismeretlennel, hogy éreztetek első randi után?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook