Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randi helyszín? Ki válassza ki a helyet és az időpontot? fórum

Első randi helyszín? Ki válassza ki a helyet és az időpontot? (beszélgetős fórum)


19. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 3. 23:40
Akkor válassz most is azt. Jó idő van , napközben nem eldugott helyen.
18. Epresturmix (válaszként erre: 17. - BeauIieu)
2021. szept. 3. 18:32
Pedig feláll az nappal is. Szokták mondani. 😅
2021. szept. 3. 00:40

En 14-15 evesen "randiztam" csak setaval, olyan fiuval, akivel egymas kezet se fogtuk meg, es nem is csokoloztunk.


Amugyszigoru szabaly, randizni csak Este 7 es 9 kosott lehet :P

2021. szept. 2. 23:54

már megint...

pl. mozi, jégpálya, kő kóla, stb...

15. sanyinak (válaszként erre: 14. - _Berry_)
2021. szept. 2. 22:09
Már eleve élettársak voltak 😀
14. _Berry_ (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 22:05
Mit csináltatok az eddigi párjaiddal? Csak otthon ültetek?
13. sanyinak (válaszként erre: 10. - Channa*)
2021. szept. 2. 21:46
Strandra szerintem csak erősen magabiztos önképpel rendelkező nők mennek első randiként.
12. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 20:43
Juj. Hány éves vagy?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2021. szept. 2. 20:25
Eddigi életem során a randi egy séta volt. Semmi beülős, ivós, evős dolog.
2021. szept. 2. 19:52

Sokszor gondolkodok azon, hogy az ilyen kérdéseket feltevő emberek, sosem beszélgetnek szülőkkel, barátokkal, haverokkal, amely beszélgetésekből világossá válna, hogy kb. mit szoktak csinálni az emberek?


A legjobb első randi hely a strand. Nincs smink, így látszik mit kapnak, ugyan így igaz a testre is;)


Nekem volt első randim strandon. Délelőtt mentünk.


De voltam első randin olyan helyen, ahol megmutathattam, hogy kötélre is tudok mászni, bénázhattam légpuskával, és megmutathattam, hogy a gránát dobás nálam=kamikaze;) Járőr verseny. Szintén délelőtt mentünk.


Mozi: kora délután (közös ötlet)


Színház: (este)

Tollasozás:(délután)

Teniszezés: (délelőtt)


Csak olyan randira mentem, ahol olyan program volt, ami nekem is tetszett.

Volt, hogy én találtam ki.

A strandos pont ez volt. Egész nap együtt voltunk. Strand, majd a Film múzeumba a Vámpírok bálja:D


Jégpályán is randiztam. Ez is az én ötletem volt.


És mielőtt jön a kifizet kérdés: én jellemzően magamnak fizettem. Azért, mert csak;) Ahhoz, hogy más fizessen nekem már régi ismeretségnek kellett lenni, hogy tudjam önzetlen;)

2021. szept. 2. 19:40
Már a sokadik ilyen kérdés...
8. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 19:39

Kifejezetten vmi nyüzsisebb nappali progit választanék, ha megakadna a beszélgetés, könnyebben jön új téma.


Kávézás, fagyizás, sétával, sztem ez bemelegítésnek tök jó semleges terep. :)

7. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 19:38
Szerintem nemcsak az első találkozás nevezhető randinak. Így hát biztosan randiztál azokkal is, akiket esküvőn, bulin stb. ismertél meg. Akkor hogy volt?
2021. szept. 2. 19:31
Miért kellene este? Egy randi lehet bármikor, mikor mindketten ráértek. Fagyizni vagy sétálni délután is lehet.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 19:28
Azt írtad, hogy még soha nem randiztál.
2021. szept. 2. 19:26
Én őszinte leszek nem nagyon szeretnék este találkozni, nyílván más, de egész nap csak idegeskedem olyankor.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 19:15
A randi maga a találkozás. Bárhol és bármikor, a megbeszélés szerint. Mindegy a napszak is.
2021. szept. 2. 19:13
Nincs szabály.
2021. szept. 2. 19:03

Mindketten felnőttek vagyunk, viszont én soha nem randiztam, minden párommal, akivel együtt voltam esküvőn, születésnapi bulin, bálon…ismerkedtem meg.

Ki válassza ki a helyszínt és az időpontot? A randi kizárólag csak este randi, vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook