Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első pár hétben normális, ha néha szúrást érzek a hasamba? fórum

Első pár hétben normális, ha néha szúrást érzek a hasamba? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 23. 12:09
Választ keresek! Január 7-én volt az utolsó menstruációm első napja, csináltam tesztet, negatív lett. Viszont alhasi fájdalmaim vannak, olyan "most fog meg jönni" érzés, a mellem meg nőtt, és fáj, hányingerem van de nem hányok! Tegnap voltam nőgyógyászati vizsgálaton és azt mondta az orvos hogy még nem lát terhességet :( de ha a menszesz nem jelentkezik 2 hét múlva akkor menjek vissza! Ez lehet terhesség???
9. 937a2a883a (válaszként erre: 7. - Jajjj)
2016. máj. 8. 15:52
Igen. :) Nálam a tüsszentésre sokszor olyan volt, mintha ki akarna esni a méhem a helyéről. :(
2016. máj. 8. 15:51
Én 18+5 hetes vagyok ma és még mindig érzem ezeket. Az első hetekben, kb 12. hétig szinte folyamatos volt, aztán után is sokszor éreztem, de nem naponta és nem egyfolytában. Aztán az utóbbi 2 hétben megint gyakori, ezen a héten pedig 5 napig folyamatosan éreztem és már idegileg kikészültem az aggódástól, de a doki nem talált semmi bajt. Egyszerűen sajnos én érzékenyebben megérzem a szalagok nyúlását, méh növekedését, szervek tolódását. Aztán tegnap óta végre sokkal kevésbé fáj megint. :)
2016. máj. 8. 15:39
Akkor is jöhet, ha tüsszentesz, hirtelen mozdulat. Ne lepődj meg.
6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Szaffi266)
2016. máj. 8. 13:31

Normális, ne aggódj.


Viszont orvoshoz még korai menned, ráérsz 2 hét múlva.

Ne bolygasson odalenn inkább. Ráadásul nem is biztos, hogy rendesen látna valamit.


De jó egészséget kívánok!! :)

5. 41b7982b83 (válaszként erre: 2. - Szaffi266)
2016. máj. 8. 12:58

Szia, persze hogy normális. Én is dettó így voltam, később is tapasztalható szúrkálás, húzódás, fájdalom, görcsök, lesz ott minden. :D

Nem kell aggódni, ezek természetes dolgok, jó persze ilyen normál szinten, egy dolog van, ha vérezni kezd a kismama akkor gond van, akkor irány az orvos, de gyorsan.

Amúgy meg mindenki megtapasztalja ezt, sajnos velejárója még később is.

4. Puszitolvaj (válaszként erre: 2. - Szaffi266)
2016. máj. 8. 12:37

Igen,azt mondják normális...úgy 18-20 hetes korig,pihenni kell ,nekem pihenésre kicsit alább hagyott...aztan úgy 20 hetesen nekem abba maradt...

Most 33 hetes vagyok...visszasirom azokat az időket :-)

3. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - Szaffi266)
2016. máj. 8. 11:54
Én 18hetes vagyok és még most is...
2016. máj. 8. 10:23

5 hetes körüli lehetek. jövőhéten megyek dokihoz. Van egy csomó pozi tesztem.

Néha olyan erősen belenyilal a méhembe és hasam aljába meg néha mensi szerű görcsöket is érzek. Ez normális ilyenkor?

2016. máj. 8. 10:21
Első pár hétben normális ha néha iszonyatosan beleszúr a hasamba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook