Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első másholalvás... fórum

Első másholalvás... (beszélgetős fórum)


6. Kiscsiri (válaszként erre: 5. - Driennke83)
2011. jan. 7. 15:43
Szigorúak voltak vagy túlbuzgók?
2011. jan. 7. 13:16
Nálunk is volt már egyszer, 2 és fél éves volt. Ott viszont az volt a baj, hogy a nagyszülők nagyon ráizgultak a dologra. Mindenképpen meg akarták fürdetni, akkor, most, azonnal és úgy ahogy ők gondolták, aztán nem ott akart aludni, ahol ők akarták. Egyébként, amint elaludt, nem volt gond, de azóta nem tudott ott aludni, de majd lassan kénytelen lesz.
2011. jan. 7. 12:55
:D köszi a hozzászólásokat. Szerintem nálunk is én fogom rosszabbul viselni.
2011. jan. 7. 12:28
Szia! Az én fiam 14 hós lesz és már aludt anyósnál. Mivel anyós csak vele foglalkozott ezért jobban viselkedett mint itthon vele. Ott éjjel csak egyszer kelt fel, itthon 2-3-szor szokott.:) Nálunk is nekem volt rosszabb mint a fiamnak. Mikor meglátott csak kérte a tejcsit és kész.:)
2011. jan. 7. 12:11

Szia!


Mi is a nagyihoz vittük elsőként, sőt, még most sem aludt máshol. Nekem szörnyebb volt, mint nekik......anyu megtiltotta, hogy telefonáljak, mert akkor felkeltem a gyereket és igaza is volt. Minden további nélkül elaludt, én addig a körmöm rágtam, majd anyu rám csörgött. Mivel nagyinál volt, még sokkal szófogadóbb is volt, mint otthon, úgyhogy az én tapasztalatom alapján no para :-)


persze én előtte 3 napig aggódtam, az a nap meg szörnyű volt, a gyerekem meg szerintem örült is, hogy végre nem otthon, nem házisárkánnyal!

2011. jan. 7. 12:08
A kisfiam másfél éves lesz, eddig nem aludt sehol máshol, csak a kiságyában, mellettem. Most szeretnénk picit kimozdulni a férjemmel. Nálatok hogy volt az első ilyen éjszaka? Mi a nagyszülőkhöz visszük, ismerős neki a hely, szeret ott lenni, de mégis...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook