Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első intim szőrtelenítés...? fórum

Első intim szőrtelenítés...? (tudásbázis kérdés)


26. Vicaaaa (válaszként erre: 25. - Ac2a415cbb)
2012. jún. 5. 21:14

HiGeen

Egy kis tubusos kb 100ml-es. Baktértium és vírusölő kézfertőtlenítő.

25. ac2a415cbb (válaszként erre: 24. - Vicaaaa)
2012. jún. 5. 20:08
Mi a neve ennek? :)
24. Vicaaaa (válaszként erre: 22. - SzánI.)
2012. jún. 3. 11:20
Kipróbáltam,de én a dm-ben kapható kézfertőtlenítővel,ami 70%ban alkohol tartalmú,és bevált! El sem hiszem! Köszi!!
23. Vicaaaa (válaszként erre: 22. - SzánI.)
2012. máj. 28. 10:26
oké,köszi,ki fogom próbálni.
2012. máj. 27. 20:08
Nálam a gyógyszertári alkohol minden ilyesmire bevált. Próbáld meg.
21. Vicaaaa (válaszként erre: 20. - Snowgirl)
2012. máj. 21. 12:51
Tudsz valamit ajánlani arra,hogy ne pattogjon ki ott a bőr epilálás után? Én eddig borotváltam és akkor is kipattogtam,rászántam magam az epilálásra amibe majd belehaltam,de megcsináltam,mondván ettől nem fog kipattogni,de csak rosszabb lett...sárga kis pöttyök vannak minden egyes szörszál helyén.Mit tegyek?Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 20. 09:29

jajj, epilátorral elsőnek leszedni borzasztó!!! elsőnek tényleg inkább kozmetikus ajánlott, én évekig gyantáztattam és csak nemrégiben tudtam rávenni magam, hogy itthon epilátorral (teljesen) leszedjem, mert csak mostanában ritkult ki eléggé. a borotva borzalmas, megvágod magad vele, és egy nap után olyan borostás leszel, mint valami bűnöző... arról nem is beszélve, hogy még jobban kipattog.

benőtt szőrszálak meg ilyenek ellen antibakteriális arcradírt használok, persze már csak akkor, amikor nem érzékeny a bőr. amíg érzékeny, érdemes körömvirágkrémmel kenegetni, nagyon jót tesz!

19. b5ac66019f (válaszként erre: 15. - Amcsika83)
2012. ápr. 19. 22:34
Néztem a neten epilátorokat, és valamelyiknél ott van hogy intim részekhez is, valamelyiknélnem, ez mennyire számíthat, gondolom más a fej kialakítása.
18. amcsika83 (válaszként erre: 16. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 19. 20:28
Abszolút nem! Semmi nyoma nem volt! Csodálkoztam én is. Utána azért bekenem a szokásos krémmel, Neogranormonnal vékonyan, de semmi, még csak nem is éreztem, hogy érzékeny lenne. Csak puha, sima és selymes bőr. Én is nagyon féltem először. Az a lényeg, hogy jól meg kell feszíteni a bőrt. Esetleg próbáld előtte lejegelni.. Olvastam valahol, hogy van aki így csinálja.. :D Nincs jobb ötletem. Fáj, az biztos.. De ez van.. Nők vagyunk.. :-)
2012. ápr. 19. 19:46

Borotválás utáni kipattogzás és viszketés ellen: száliránynak megfelelően borotváld.

Ennyi a lényeg. Utána nincs semmi pirosság, semmi begyulladás, semmi viszketés, semmi. :)

16. ac2a415cbb (válaszként erre: 15. - Amcsika83)
2012. ápr. 19. 18:20

Nekem is van epilátorom, de félek nagyon, hogy fájni fog :D

A lábam és a hónaljam megy könnyedén, de ott.. nem :/

Epilátorral nem pattogtál ki?

Nekem borotvával tiszta piros volt lent :S

2012. ápr. 19. 18:18

A borotvát nem ajánlom. Én régóta szőrtelenítek ott is. Borotváltam sokáig, de mindig kipattogtam tőle, iszonyúan viszketett. Kentem ezzel-azzal, nem mindig használnak a kencék sem.

Tavaly vettem egy epilálót. Gondoltam megkínzom magam. :) Igen tényleg nagyon fáj, de hamar meg van, s nem utolsó sorban hetekig csupasz vagy. Nincs kipattogzás, nincs viszketés. Próbáld ki, ha teheted, én még most is alig hiszem el, hogy hosszú idő után nincs a szőrtelenítés után kínlódás.

2012. ápr. 18. 12:57
Ollóval vagy hajvágó géppel vágd rövidre, utána pedig tegyél rá intim szőrtelenítő krémet, pl. depilan-t.
13. Sena (válaszként erre: 12. - D3d4f40920)
2012. ápr. 17. 21:17
Én egyszer csináltam meg borotvával, de tényleg nagyon kellett figyelni és macerás művelet volt az egész, úgyhogy visszanövesztettem. Talán tényleg jobb a gyantázás, de csak kozmetikussal csináltasd!
12. d3d4f40920 (válaszként erre: 5. - Nijntje)
2012. ápr. 17. 21:05

Ez a körömvirágkrém jó tippnek tűnik. Köszi. :)


Viszont igazából csak a magam megvágásától tartok, de attól nagyon. :S

11. SzánI. (válaszként erre: 10. - F758a7200f)
2012. ápr. 16. 20:30

Azt hiszem félreértettél :D


Nem a nyílvános wc-t féltem, mert az amúgyis redvás, hanem amikor szétszór, akkor végigfolyhat a lábon, esetleg a gatya is olyan lesz. Na erre gondoltam. :D

10. f758a7200f (válaszként erre: 7. - SzánI.)
2012. ápr. 16. 20:00
Azért sztem aki nem is csupasz, ma már az is valamennyire "frizurás", szóval nincs már olyan, hogy a csimbók adja meg az irányt, nem?:)))))) Meg én emlékszem, hogy mikor még nem is volt annyira divat még lábszőrtelenítés sem, méghogy bikini, na hát akkor sem lehetett leülni a vécére mert mindig szanaszét volt pisilve az ülőke akkoriban is
2012. ápr. 16. 19:53
Én azt tudom ajánlani, hogy mielőtt bármi módon szőrtelenítenéd, vágd le ollóval, utána könnyebb dolgod lesz. Ha egyszer leszeded, utána tuti soha vissza nem növeszted. :)
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - SzánI.)
2012. ápr. 16. 19:48
igen, a pucérságnak ez egy baromi nagy hátránya
2012. ápr. 16. 19:45

Szedtem már le borotvával is, és epiláló géppel is. A géppel sokkal tartósabb, és nem lettek begyulladt szőrtüszők, a borotvánál meg begyulladtak, és másnapra már "borostás".


AKIKNÉL CSUPASZ, nekik nem okozott gondot, amikor nyílvános helyre kellett menni pisikélni, és nem lehetett leülni a wc-re? Nálam annyira szétszór olyankor a pisi, nagyon figyelni kell, ne menjen szerteszét. :D

6. f758a7200f (válaszként erre: 2. - D3d4f40920)
2012. ápr. 16. 19:34
Intim gyanta. A borotvától csak megvastagszik a szőr, de ha gyantával kezded, akkor egyre kevesebb lesz, és ha még sosem szőrtelenítetted, akkor valószínű, hogy nagyon vékonyak is a szálak, úgyhogy nem annyira fájdalmas mint képzeled:)
2012. ápr. 16. 19:30
Nyugodtan "vágj bele" borotvával, de tényleg nagyon fog viszketni. A körömvirág krém viszont csodát tesz:)
2012. ápr. 16. 19:27
rémesen viszketni fogsz már egy nap után!
2012. ápr. 16. 19:26
Kozmetikushoz menj,intim gyanta a legjobb!
2012. ápr. 16. 19:23

Jobbnak érezném szőrtelenül "ott lent" magam, csak valahogy sosem merek belekezdeni.

Borotvával gondolom, de leginkább attól tartok, hogy az ajkak körüli részt megvágom... A szeméremdombon még nem is olyan nagy dolog, de lentebb haladva félek.

Anyával nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy vele ilyesmiről beszéljek.

Légyszi aki csak nyavajogna, az ne írjon.

2012. ápr. 16. 19:23
Első intim szőrtelenítés...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook