Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babára várók, akiknek mégse jött össze egyenlőre fórum

Első babára várók, akiknek mégse jött össze egyenlőre (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. jan. 3. 18:43
Hát igen, az a legrosszabb mikor az ember környezetébe mindenki bebabázik. És sokan még nincsenek is tekintettel olyanokra akik csak próbálkoznak vele. Na meg a legdühítőbb, mikor nem is akarják és mégis összejön. Aki meg mindent megtesz érte, annak semmi. Persze ezen túl kell lépni, csak hát nem olyan könnyű.
2010. jan. 3. 18:41
Üdv Mano-Gabi.
2010. jan. 3. 18:39
sziasztok csatlakozhatok?
2010. jan. 3. 18:38

Köszi.

Vannak jelei a petevezeték elzáródásának? Csak annyit nézett meg a doki a bogyó előt és után, hogy a tüszőim megfelelően növekednek e, meg hogy van e repedés.

2010. jan. 3. 18:32

Köszi a bíztatást! :)

A rossz az, hogy azóta még inkább görcsölök rajta, és ez sem tesz jót.

Azóta már annyi mindent olvasta a neten, hogy mi baj lehet.

Például a savasodás is olyan, ami helytelen táplálkozás és helytelen életmód miatt alakulhat ki, és elég gyakori. Sokat írnak erről.

Na de nem akarok ördögöt festeni a falra.

Én is a tornát fogom most próbálni. Meg palackos vízre térek, mert állítólag a víznek a kémiai összetéte is árt. Meg persze cickafark és palástfű.

Nem adom fel egyáltalán. :)

Csak most több barátnőmnek is összejött, és ettől még rosszabbul érzem magam.

21. kicsitücsi (válaszként erre: 17. - Lilisuu)
2010. jan. 3. 18:22

Szia!


Sajnálom a vetélésedet, nagyon nehéz lehetett. :(

Az orvosok azt szokták mondani, hogy 1-1,5 év sikertelenség után kell hozzájuk fordulni. Még ne adjátok fel ilyen könnyen!!!! Sikerülni fog!!!!!

20. kicsitücsi (válaszként erre: 18. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 3. 18:18

Köszönöm, bár ebben a ciklusban már biztos nem lesz siker, mert mensis görcseim vannak. :((


Ami számomra a legfurcsább, hogy a dokik kivizsgálás nélkül is írnak fel tüszőérlelő-, ill. repesztő gyógyszereket, injekciókat. Ha pl. el van záródva a petevezető, akkor az világ hormonja is kevés lesz a sikerhez.


Drukkolok Neked, hogy sikerüljön!!!!!

2010. jan. 3. 18:13
Üdvözöllek Lilisuu a forumonkon. Minnél többen annál jobb. Köszi a részvétet és viszont kívánom. Mikt jelent az hogy savas? Mármint mitől lehet? Mi számít annak? EWnnyire még nem mélyedtem bele. A páromat most vizsgáltatjuk ki, és a dokinak azt hazudtuk, hogy már több mint egy éve nem jön össze. Nálam ez ezt nem tudjuk megtenni, hisz egy nőgyógyász látja, hogy nem rég szültem, de talán a jóindulatukra számíthatunk. Hisz 3 sikertelen után felítrák a clostyt, és 4 után a tüszőrepesztőt. Pedig nem is fogadott orvos. Bár lehet hogy csak sajnálatból.
2010. jan. 3. 18:07

Szia Kicsitücsi! Köszönöm az együttérzést.

Nektek se lehet így könnyű. De talán az injekció majd meghozza az eredményt. Bár furcsállom, hogy annyi olyan nővel találkoztam már, akik évek óta próbálkoznak, és mégse jött össze. Hihetetlen, hogy a dokik nem jönnek rá mi lehet a gond. Annyira gyakori, hogy nem lehet véletlen. Biztosan van mögötte valami. Te gyakran eszel műzlit, vagy korpát? Állítólag abban lehetnek olyan toxinok, amik meddőséget okozhatnak. Én a szülés óta rengeteg ilyet eszek. Bár a neten nem találtam ezzel kapcsolatban semmit.

Kitartást, és szólj, ha van valami fejlemény. Jó lenne pozitív híreket hallani olyanokról is akik tényleg megérdemlik, hisz mindent megtettek már érte. :)

2010. jan. 3. 15:02

Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Mi 6 hónapja próbálkozunk. Ősszel volt egy vetélésem 4-5 hetesen. Nem vizsgáltak ki, mondván, hogy még nem telt el 1 év.

Nem tudom, nem vagyok-e savas, vérszegény, stb.

Ha ebben a hónapban sem jön össze, kivizsgáltatom magam.

Ani! Részvétem a Kislányod miatt!

16. kicsitücsi (válaszként erre: 1. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 3. 12:14

Szia ani!


Szívből sajnálom a Kislányodat!!! :((((


Mi már 4,5 fél éve várunk az első Babánkra, de még semmi. 5 sikertelen inszemináción vagyunk túl, de még teherbe sem estem egy alkalommal sem. Az orvosok szerint mindketten egészségesek vagyunk, mégsem sikerült még egyszer sem.


Most lúgosítunk, tornázni fogok és nem agyalunk a dolgon. Kaptunk 5 injekciót rejtett nőgyógyászati betegségek ellen. Ha így sem esek teherbe, március környékén lombik.


A titok, hogy NEM szabad feladni!!!!!

2010. jan. 3. 11:55

Szia

Megvagyok. Beleolvastam a 2010-es babaprojekt fórumba, és nem semmi amit csináltok. Hogy tudtok mindenkit megjegyezni? Mindenkiről tudtok mindent, mintha már évek óta ismernétek egymást. Mennyit lógtok ti a fórumokon általában. Én max másfél órát. De már azt is sokallom. Sokszor azért maradok ki a fórumból, mert egyszerűen olyan érzésem van, minta én egy idegen lennék, ti meg egy összeszokott társaság.

Holnap megyünk peteérés vizitre. UH. Aztán lehet hogy megkapom a tüszőrepesztőt. Remélem.

És Veled mi van? Valami előrelépés?

2010. jan. 1. 13:33

szia

hogy vagy?

2010. jan. 1. 13:18

Szia! Boldog Új Évet Kívánok!

Átmentem én is a "2010-es babaprojektben reménykedők" fórumra.

2009. dec. 30. 11:07

szia

sajnos óriási esély van a vetélésre

ez már egyszer megtörtént

de én is reménykedem

dél után jövök

2009. dec. 30. 09:52
...lehet baj? Ha...
2009. dec. 30. 09:49
Szia. Ha a ciszták mellett leszel babás, akkor abból lehet ba? Ha nem, akkor kívánom, hogy ne jöjjön meg :)
2009. dec. 30. 00:48

hát én nagyon szeretném

sokan tanácsolták ezt a laparoszkópos műtétet

de előbb be kellene szednem a clostit

azt meg nem szeretném, mert óriási ciszták lesznek, és mégjobban összezavarja a hormonjaimat

sajnos ezek visszanőnek egy idő után

többet én is csak 6.-a után tudok mondani, akkor megyek endokrinológushoz

de laborba csak márc. 31-én jutok be, akkor vizsgálnak ki alaposabban, hogy mitől lehetnek ezek a ciszták

most megyek aluszkálni

pihenj jól

jóéjt

UI: sajnos a ciszták annyira felborították a ciklusomat, hogy nem tudom mikor jön meg, de egyébként 4-én kellene

de ilyenkor sajnos az sem ritka, hogy nem jön meg

2009. dec. 30. 00:45
Megyek aludni, holnap (vagyis ma) 10 után itt leszek. Keresgélek tovább jó öteleteket. sajna nekünk az ilyen természetgyógyászods dolog nehezebb lenne, mivel vidéki vagyok, és nem Pesthez közeli. Aki meg ért hozzá, az mind BP-en keresi a boldogulását. A talpmasszásos dologban én is hiszek. Biztosan meghozza valamelyik a sikert. :)
2009. dec. 30. 00:41
a cisztákat nem tudják valahogy eltávolítani?. Hugonak is volt, és neki azt mondta a doki, hogyha nem múlik el magától, akkor kifakasszák mesterségesen. De szerencsére elmúlt. Tiéidet nem lehet kifakasztani? Vagy valami hasonló. Bár gondolom ez nem ilyen egyszerű. Nektek is elég nagy kitartásra van szükségetek.
2009. dec. 30. 00:13

hidd el rengeteg lehetőség van még a lombikig

én most egy olyan terapeutához megyek aki a talpon ketesztül gyógyít

ha ez nem jön be akkor van itt egy kínai orvos, azzal is megpróbálkozunk


de mindenek előtt van egy jó endokrinológusom, aki a hormonjaimat kezeli

és sok sok vitamint szedek

elkezek tornázni

sajnos nekem peteérésem sincs, és erre jó ez a torna

clostit írt a nőgyógyom rá, de az a cisztákat nagyon megnöveli

2009. dec. 30. 00:07

szia

mi már túl vagyunk a sperma vizsgálaton, és kiváló eredményt kaptunk

sajnos én nagyon vérszegény vagyok ezt kezelik

eléggé elsavasodott a testem, ezt én kezelem

és a legfőbb ok az hogy mind 2 petefészkem tele van cisztákkal

2009. dec. 30. 00:04
Szia Bozontka, köszi az együttérzést. Nagyon sajnálom, hogy még várat magára a picurka. Orvosok mondtak valamit, hogy miért nem jött még össze? Mikkel próbáloztatok? Mi még csak januárban fogunk spermát vizsgáltatni. No meg legközelebb a clostim után tüszőrepesztés. Ebben bízok. De attól tartok, hogyha ezzel se, akkor mi más lehet ennél jobb. Tudom, ott a lombik is, de hát azt csak akkor csinálják, ha egyértelműen baj van. Mikorra nem várod legközelebb a menzit? Én jan. 18.-án remélem nem jön meg.
2009. dec. 29. 17:43

szia

nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a kislányod


én is csatlakozom hozzás, mi már 2 éve lassan, hogy próbálkozunk, és ez lenne az első babánk

már kezdek felörlödni teljesen

2009. dec. 29. 14:45
Valójában a második baba, csak a Kislányom meghalt, és nem jó olyan fórumon csevegni, ahol folyamatosan azt olvashatom, hogy igaz hogy várat rájuk a baba, de közben az előző csöppségük ezt- meg ezt csinálja éppen. Ilyenkir megszakad a szívem.
2009. dec. 29. 14:42

Nekem már négyszer jött meg, mióta próbálkozunk.

Kaptam Closty kezelést is, de így se. Utoljára dec. 23. jött meg, "karácsonyi ajándékként".

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook