Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babára várók, akiknek mégse jött össze egyenlőre fórum

Első babára várók, akiknek mégse jött össze egyenlőre (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. jan. 6. 21:30

hát igen az egy olyan szakma amit terhesen nem lehet müvelni!!!

discokban vagy bárokban??

remélem ezt nem bántásként veszed ,mármint a kérdésem.

nagyon fontold meg ,mert egy kis életről van szó!!

de onnantól teljesen megváltozik az életed!!

2010. jan. 6. 21:22
mert nem fix béres hanem forgalomfüggő, táncolok, és egyedül járok ki
2010. jan. 6. 21:06

mit dolgozol kint??????????,

miért nem biztos??????

együtt vagytok kinn??

2010. jan. 6. 21:05

hát nem könnyü az biztos.

lesz idötök átgondolni.

2010. jan. 6. 21:05
tényleg nem tudom, az a baj, ha én nem tudok dolgozni, sosem lesz megioldva, van egy munkám külföldön, de terhesen nem...egyrészt nem is lehetne szerintem, másrészt jó pénzért napi 16 óra munka, amit így is alig bírok, nomeg cigifüstben....
51. 8fdb5f72aa (válaszként erre: 49. - Zsanetta)
2010. jan. 6. 21:03

hát még csak épphogy késik de én annyira érzem, biztos vagyok benne, de holnap azért csinálok tesztet!


sajnos nincs fix fizus munkánk, illetve egyinkünké sem az, a lakás kapásból havi 140ezer, és van egy hitel is amiből 1.5 millát már befizettem, és 1 milla kell... :S

2010. jan. 6. 21:01
még fiatal terhes vagy igaz???
2010. jan. 6. 21:01

nem könnyű ,de sajnos a mai világban az emberek többsége anyagi gondokkal küzd,hitelek,munkanélküliség stb.

én azt hiszem sose lesz megfelelő anyagi háttér legalábbis nálunk sem.

sosem leszünk jómóduak de a baba bele fog férni.

rágjátok át a dolgoz és döntsetek!!

2010. jan. 6. 20:59
sajnos :'''((((
47. 8fdb5f72aa (válaszként erre: 46. - Zsanetta)
2010. jan. 6. 20:57
anyaggiiak...
2010. jan. 6. 20:48

szia!!

nem szeretnéd vagy nem tudnád megtartani??,

jól gondoljátok át.

2010. jan. 6. 20:45
fogalmam sincsen mit csináljak.. :S
2010. jan. 6. 20:45
azt hiszem nálunk baba van, de nem fogom tudni vállalni :'(
2010. jan. 6. 20:44
sziasztok
2010. jan. 6. 14:46

Gratulálok Bozontka!!!

Jó hallani, hogy megéri a próbálkozást.

Kívánom hogy erősödjön a csík, és nöljön a pocak! :)

2010. jan. 4. 20:28
Na ez nagyon izgalmas. Remélem, összejön! Szorítok ezerrel!
2010. jan. 4. 18:33

Sziasztok!


Ma voltam dokinál, és állítólag van egy 20cm-es tüszőm meg négy 14cm. Meg is kaptam a tüszőrepesztő szurikát. :) Nagy reményeket fűzök hozzá. De ha ez sem segít, a hormonokat köszönöm, inkább kihagyom. Nem mérgezem amgam tovább. Két és fél hét múlva minden kideerül. no meg ha nem jön össze, akkor tuti belevágok a tornába.

2010. jan. 4. 11:11

Sziasztok!


Írtam az avvatornásoknak információért. Januárban is szinte minden 7végén van kurzus. Tök jó, mert csak 4 óra, és utána tudod otthon csinálni a könyvből. Január második felében, ha túl leszek a vizsgáimon, én tuttira elmegyek.

2010. jan. 3. 19:48

Hol lehet ilyen cd-hez hozzájutni? Esetleg rendelni lehet?

Bár lehet, kezdetben el kellene menni tornára, hogy tudjam tuttira jól csinálom.

37. Mano-Gabi (válaszként erre: 33. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 3. 19:43

cd van meg, egy kedves hoxás barátnőmtől kaptam

ő most csodababát vár, 1 inszem, 2 lombik után spontán babás, 14 hetes

lúgosított és arwenezett

2010. jan. 3. 19:30

Pár dolog a savasodásról. Sajnos nagyjából minden savasít, ami finom falat: fehér lisztből készült kaják, hús, zsír, tejtermékek közül sok, tojás, cukor, savanyított ételek, nagyon édes gyümölcsök, édességek, kávé, fekete tea, cigi, alkohol, stb. Na és persze, a stresszes életmód is savasít. És akkor kinyíródnak a spermák. És sok más betegségért is felelős lehet a savasodás. Ja és állítólag a megerőltető sport is tejsavat termel.

Ezért bázikus kaját kell enni sokat, pl: nyers és párolt zöldségek, saláták, nem édes gyümölcsök, túró, barna rizs, , köles, krumpli, teljes kiörlésű kenyér, herba teák, stb.

És vannak ásványi anyagok is, amik segítik a bázisosodást: kalcium, kálium, magnézium, cink, jód, króm, mangán, molibdén, réz, szelén, vas. (patikában lehet kapni jó összeállításokat)

meg vannak még ilyen reform cuccok, ami bázisos: alga, virágpollen, zöldárpalé, búzacsíra, préselt búzafűből vagy lucernából kivont klorofil. (ez elég extra)

Patikában lehet kapni ilyen kis savasodásmérő papírcsíkot állítólag.

Hát most ennyit találtam.

Remélem, segít valakinek!

2010. jan. 3. 19:29
Bár nekem ez a könyv kevés, mivel olyan dolgokat ír le, amit nem vagyok benne biztos, hogy jól csinálom. Ami meg nem mindegy.
2010. jan. 3. 19:28
Az aviváról sokan azt írták, hogy kapásból összejött a baba a torna után
2010. jan. 3. 19:27
fenn van gépen az arwen? Ha igen elküldenéd e-mailban?
2010. jan. 3. 19:26
az arwen nekem is meg van.csináltam is,megint el kellene kezdeni
2010. jan. 3. 19:24
Az aviva könyv fenn van a gyakorikérdések.hu portál "van egy ötletem, velem tart valaki?" kérdés alatt. Oda fel van töltve mind a két kötet.
2010. jan. 3. 19:23

hali megint

mi augusztusban volt 2 éve, most megyek a dokihoz hsg-re ebben a hóban

rem nem kell lombik

2010. jan. 3. 19:15

Én az aviva módszert is néztem, meg van az arwen-torna. A célja ugyanaz nagyjából. Én most megnézem, melyik könyvhöz jutok hozzá. Meg vannak tornaórák is, ahol elsajátíthatod a módszert.

Mindkettőről nagyon jókat hallottam.

2010. jan. 3. 18:46
Lányok, a torna alatt mit értetek? Milyen torna? Az Aviva? Vagy van más jó módszer is?
2010. jan. 3. 18:44
Mano-Gabi te mióta próbálkozol?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook