Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babára várók, akiknek mégse jött össze egyenlőre fórum

Első babára várók, akiknek mégse jött össze egyenlőre (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. jan. 26. 12:54

Szia!

Igen, és erős +.

De majd ha az orvos is igazol, akkor hiszem el teljesen. Oda meg február 7.én megyek.

115. lilisuu
2010. jan. 26. 09:02
Na mi újság? Teszteltél? nagyon szorítok!
114. lilisuu
2010. jan. 24. 21:29

Szerintem a jelek miatt ne aggódj! Minden gyereknél mások a jelek, meg sok függ a nemétől is. Én pl a mellfájdalmon kívül nem érzek semmit, Csak a hasamat néha.

Ne add fel, én azért nagyon szorítok.

Azt a mikroszkópos tesztet nem nagyon ismerem. Hogyan működik? Megbízható?

2010. jan. 24. 12:18

Sajnos éppen a jelek miatt aggódom, mivel szinte semmi sincs, pedig a kislányomnál mind megvolt, és nagyon is erősen. Ez nagyon is aggaszt, de igyekszem pozitívan felfogni a dolgokat. Az ovutesztem is páfránymentes. Állítólag az LH nagyon hasonló szerkezetű mint a hCG, ezért alkalmas az ovulációs teszt is jóstesztnek. Nekem csak mikroszkópos elven működő van, de az negatívat jelez. Hát ez se túl megnyugtató. De majd holnap tesztelek lehet, vagy kedden.

Kitartást neked is! Minnél előbb menj dokihoz szerintem, de ne aggódj, most biztosan nem lesz semmi gond!

112. lilisuu
2010. jan. 24. 10:12

Na ez nagyon jó hír! :)

Ennek igazán örülnék! Már alig várom a teszteredményedet. :)

Én is folytatom a teaivást.

Az őszi vetélésem miatt kicsit nyugtalankodok, ezért 7főn fel is hívom a dokit, és kérek egy időpontot.

Te mit érzel egyébként? Mellfájdalom, alhasi fájdalom, fáradtság?

2010. jan. 23. 20:49

Gratulálok! Az orvoshozmenés attól is függ, hogy réggebben volt e baj. Ha pl néha barnáztál, vagy volt vetélés, akkor minnél előbb, mert ha hormonproblém a van azon tud segíteni.

Én is most keztem palástfűt inni, és lehet, hogy baba is van. :) Ha mindkettőnknek összejött, akkor terjeszteni kell témyleg a jótékony hatásának a hírét.

110. lilisuu
2010. jan. 23. 10:24

Sziasztok lányok!


Ma reggel teszteltünk egy pozitívat! Ettől most még jobban beparáztam, mintha negatív lett volna. Le kell nyugodnom kicsit.

Most nem tudom, mit csináljak. Azért tudom, még nem szabad beleélni magam.

Ha a mensitől számolok, akkor már a 6. hétben vagyok.

Mikor kell orvoshoz mennem?

Remélem, ez megmarad! Most tele vagyok reménységgel.

2010. jan. 22. 21:29

Sziasztok!

A palástfűhöz nem értek. Én még egyenlőre várakozó állásponton vagyok. Majd kiderül. Kedden tesztelek, ha nem jön meg. Remélem + :)

Nektek is hajrá. Írjátok meg a fejleményeket.

Hajrá csajok!

Mostanában ritkábban leszek.

Legyetek jók!

Üdv

108. lilisuu
2010. jan. 22. 09:43
Még egy kérdésem volna? Ebben a hónapban kezdtem el palástfű teát inni. Szerintetek lehetséges, hogy amiatt késik?
107. lilisuu
2010. jan. 22. 09:30

Sziasztok!

Üdv neked Berik!

Én neked amúgy mit mondanak az orvosok? Nem találtak semmit?


Én most ott tartok, hogy nem jött meg még, pedig ez a 37. nap. Holnap tesztelni kellene. De nagyon félek. Az őszi vetélésemnél is az volt, hogy nem jött meg, de a tesztek negatívak lettek. A melleim viszont állatira fájtak, magas volt a testhőmérsékletem, és elkezdtem ezerrel hízni. Aztán az 52. napon megjöttnagyon darabosan, és nagy fájdalmakkal. És az orvos azt mondta, hogy ha negatív volt a teszt, akkor lehet, csak kimaradt egy peteérés. Nekem még sosem maradt ki. És akkor miért voltak tünetek?

Szóval nagyon izgulok.

Szorítsatok!

Ti hogy álltok?

A hónap melyik szakaszában? Mikor kell szorítani?

2010. jan. 21. 20:35

Sziasztok lányok!!!


Csatlakozhatok???


mi is kb 2.5 éve próbálkozunk, de sikertelenül...


volt már egy elhalásom, Missed ab., és egy lapoprszkópiás műtét ok nélkül.

105. lilisuu (válaszként erre: 104. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 21. 12:47

Szia!


Én sajnos nem tudom, még nem írtam naplót. Biztosan van olyan bejelölhetős ablak, mint a mérlegelőnél.

Veled amúgy mi újság van, hogy vagy mostanság?

Mikor van a nagy nap?

2010. jan. 19. 13:59

Sziasztok!

Lehet itt úgy is naplót vezetni, hogy nem publikus? Ha igen, akkor hogyan?

103. lilisuu
2010. jan. 16. 08:55
Jaj! Remélem, nem beteg! Hol tartott ő most? Mármint megjött neki? Vagy babás lett?
2010. jan. 15. 12:45
Én se vgom, hisz régi tag, és csak így, egyik napról a másikra. Más fórumon is utánakérdeztem, de senki se tud semmit.
101. lilisuu
2010. jan. 15. 12:22
Bozontka kilépett? Ezt nem értem. Remélem, nincs semmi baja!
2010. jan. 15. 12:19
Sziasztok! Nem tudjátok,hogy mi van Bozontkával? Hogyhogy már nem tag? Miért lépett ki?
2010. jan. 11. 16:04
Isszátok a palástfű teát? Az állítólag segít bennmaradni annak, aki már benn van.
2010. jan. 11. 16:04

Te szegény! A legrosszabb időszak a várakozás.

De hátha összejön valami ajándék vizsgaidőszak végére.

97. 6cd8d9e847 (válaszként erre: 94. - Lilisuu)
2010. jan. 11. 15:35
Hát egyenlőre várok, vagyis nem várom :) Ha 25.-én nem jön, akkor az már jót jelenthet. De ez még messze van.
96. 6cd8d9e847 (válaszként erre: 95. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 11. 15:34
Pihenj csak, és jó tanulást. Hogy sikerült a vizsgád?
95. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 93. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 11. 15:22

szia Ani

igen nagy esély van rá, hogy nem maradt meg a baba, mert a hcg szerint valami volt

most megyek aludni picit, aztán jövök mert tanulok még holnapra

94. lilisuu (válaszként erre: 92. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 11. 15:17

Köszi! Nektek is katartás!

Nekem sajna eléggé összevissza jön. 28tól 35 naposig már minden volt. de kb 13 és 17 között.

Te hogy állsz? Mikorra nem várod?

2010. jan. 11. 14:53

Szia Bozontka!

sajnálom, hogy nem lettek bíztatóak az eredmények. Így már 100%, hogy nincsen manóka? Kitratást! Végül biztos minden rendbe jön. Csak egy kicsit jobban megváratja magát :) Úgy gondolja biztosan, hogy Ő fontosabb annál, hogy akkor jöjjön amikor csak akarják. Akkor fog jönni, amikor Ő akar. Én is ebben reménykedem. Így akarják bizosan megalapozni a kis életüket, hogy tgényleg nagy ajándéknak tekinsék Őket. Hisz amiért meg kell küzdeni, az mindig sokkal értékesebb. Bár nekem így is nagyon az lenne, de hát sajna nem csak rajtunk múlik.

92. 6cd8d9e847 (válaszként erre: 91. - Lilisuu)
2010. jan. 11. 14:48

Neked is kitartást a vizsgákhoz! Tényleg szörnyű, hogy mik történnek ebben a világban. A szülés után egy olyan ágyba fektettek, ami előttem egy eolyan csajé volt, aki megszökött a kórházból. Előtte szülte meg a gyermekét úgy hogy szülés közben besokalt és el akart menni, mert zavarták állítólag a kütyük (NST) meg, hogy senki nem törődött vele, és végül a folyosón szülte meg a picijét, úgy hogy a földre pottyant. Majdnem meghalt a baba. És végül az annya otthagyta, hogy neki nem kell. De persze nem írt alá semmit, így örökbe nem adhatják. Ezután meghalt a babám. Hát abba az ágyba nincs az az Isten, hogy belefeküdjek, akármilyen helyzetben is vagyok. Persze tudom, hogy ennek semmi köze hozzá, de azért nyomasztóó volt. Na ennyit a szörnyű hírekről.

Te mikorra nem várod?

2010. jan. 10. 19:50

Sziasztok!


Mi újság van veletek? Látom, Ti is sulis gpndokkal küzdötök. Én is azért vagyok most ritkán, mert most vizsgázgatok, meg házikat írok.

Most nézem éppen a híradót, és szomorúan látom, hagy ma is kitettek egy 1 napos kisfiút a bethesda lépcsőjére, és találtak egy koraszülött babaholttestet is. És ilyenkor arra gondolok, hogy milyen sokan vágyunk babára, és olyan nehezen jön össze. És vannak, akik megszabadulnak tőle, mert felesleges. Tudom, előfordul, hogy nincs más választásuk, és a kórház lépcsőjén tuttira megtalálják....

De mégis olyan rossz érzés.

Bocs a rossz hangulat keltéséért!

Inkább meséljetek, éreztek-e már valamit! Tudom, hogy ilyen korán még nem nagyon lehet, de van aki érez.

2010. jan. 10. 14:26
Tehát sok nehézséget okoz a terhesség melletti suli, de legalább annyi örömet is. Akkor sokkal büszkébb tud lenni az ember, ha míg a többiek nyafognak, addig nekem sokkal több mindennel kell megküzdenem. És ez büszkeséggel tölti el a kismamát :)
2010. jan. 10. 14:24

Úgy voltam vele hogy szeptemberben szülök, és utána ezerrel tanulás és decemberben államvizsga. De nem így alakult sajnos. Most meg melóm sincs :(

Ezért is bolondulok már bele teljesen a babavárásban. De ha összejön, akkor semmitől nem félek. Jöhet megint a vizsga. Meg belevágunk egy kisebb vállalkozásba is. Lesznek méheink meg muflonjaink. Na meg van még egy másik szakom is. Ott már csak a tanítási gyakorlatok, a szakdoga meg az államvizsga hiányzik. De ezt még biztos tolom egy évet. terhesen nem akarok tanítani. Szar dolog. A lányommal 5hónapos voltam a tanítási próbáknál, és végig amiatt rettegtem, hogy nehogy nyakonhánnyak egy diákot. Végül mindig kibírtam, de végig baromira szédültem. Bár visszagondolva a mostanihoz képest, azok voltak a legboldogabb hónapjaim. Akkor meg csak panaszkodni tudtam. Na meg azért büszke is voltam. Már aránylag nagy volt a hasam, de a vizsgák végéig a tanároktól is titkoltam. Az évfolyamtársaim nagy része is csak a banketton tudták meg :) Nemkicsit meg is lepődtek.

88. 6cd8d9e847 (válaszként erre: 87. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 10. 14:15
Igen, nappalis. De most csúszott ez a félévem, meg a következőt se kezdem el. Elvileg már most júniusban végezhettem volna, csak hát nagyon hányingeres, rosszullétes voltam a terhesség első 4-5 hónapjában. Nem volt egy perc se hogy ne éreztem volna szarul magam. Elég volt kibírni az órákat. Na meg senkinek nem mondtam el hogy babáv vagyok. Így még nehezebb volt. tehát emiatt csúsztam egy kicsit, és végül nem sikerült egy vizsgám. Emiatt nem mehettem államvizsgázni. Szerecsére a diplomadogát nagynehezen megcsináltam, igaz amiatt is fájt eleget a fejem. Meg a házivédésen is túlvagyok.
2010. jan. 10. 14:06

most kezdtem a sulit és levelezős vagyok

csak ilyenkor vizsgaidőszakban írtó sokat kell tenulni hisz van 17 tantárgyam

ésw nem egyszerüek:-(


nem szeretnék halasztani kivéve ha szülni kell menni

te nappalis vagy?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook